PDA

View Full Version : мехур на ануса!!!



много_сдухана
01-02-2007, 19:45
имам един проблем:(имам нещо като мехур близо до ануса:(незнам точно какво е но мисля че е хемороид:(много ме боли и незнам какво да правя много ме е страх и изрично казвам че не искам да отида на лекар заштото все пак съм само на 15 години:(моля ви помогнете

HaCkO
01-02-2007, 19:50
ami moje da e kosam koito raste navatre ako e tfa 6te ti reznat mercedesa da go izvadqt edin fr mu be6e se polu4ilo taka spoko ne e bolka za umirane

лоринда
01-02-2007, 21:38
имам един проблем:(имам нещо като мехур близо до ануса:(незнам точно какво е но мисля че е хемороид:(много ме боли изрично казвам че не искам да отида на лекар защото все пак съм само на 15 години:(моля ви помогнете
отиди на лекар.след като си на 15 разбираш че шега със здравето си не трябва да правиш.най-добре ще прецени какво ти е.най-добре сега малко :oops: отколкото после ](*,)

DrSmurph
01-03-2007, 05:56
Най-вероятно действително ставаа въпрос за хемороид. Препоръката ми е да ограничиш пържено, люто, кисело и солено!. Да си миеш задника по 5 пъти на ден с хладка вода и ако не се успокои до 3-4 дни задължително да отидеш при специалист. Това, че си на 15 не означава, че никой не може да ти гледа задника!!!!!!

Alex_f
01-03-2007, 15:27
i az sam na 15 i ne razbiram kakvo tolkova lo6o ima!tova ne e nqkoq sramna bolest,4e da te e sram!az xodix na doktor poardi podobna pri4ina!kazaxa mi 4e e ot pra6kite!nqma ni6to lo6o i seriozno ti kazvam otivai na lekar,4e mi zvu4i po-seriozno!no spokoino,tezi ne6ta se opravqt stiga da se xvanat na vreme! USPEX!

01-03-2007, 17:39
Hm... tova mi zvuchi poznato priqtelqt mi imashe tochno tova i pak beshe blizo do anusa toi hodi na doktor i mu go reznaha beshe cista ... i sega pak shte hodi obratno za da mu pravqt operacia che imalo oshte ot tazi technost koqto beshe v mehura ama bilo po nadulboko . Az predlagam da otidesh na doktor zele i taiva podobni babini recepti ne pomagat.

BuBi008
01-03-2007, 17:40
opss tova gore bqh az izvinqvam se

bulgarche
01-06-2007, 19:46
Най-вероятно хомороиди. Учителката ми по Биология в 8-ми клас каза "Всеки човек ги има". Явно на теб сега ти е момента.
Не знам дали си наясно при какви условия се появява това "чудно" нещо, но споко. Можеш да споделиш с родителите си. Не е кой знае какво (мисля). Некомфортно е сигурно, ама се преживява.

И сега малко да те шашна: Еди познат беше в болнижца за това. Пикаеше през тръба напъхана в пениса му, седя легна сума ти време и сега има някакви проблеми или поне ангажименти по задните си части ;) НО Е ВЖИВ :wink: