PDA

View Full Version : Moderated: Прасците са ми слаби и ботушите са ми широки...



01-02-2007, 20:00
hora imam gaden problem krakut mi dolu e slab i kato sloja botu6i te mi sedqt prekaleno 6iroki obikolih si4kite magazini no ne si namerih botu6 po kraku mi bihte li razre6ili po nqkakuv na4in problemut mi 6te sum vi blagodarna i iskam da vi popitam ima li drygi hora s takiva kraka 10x predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

vilsyn
01-02-2007, 20:08
Ами вземи си ботуши с връзки :!: Аз също си взех с връзки щото пък моя крак е голям долу :D и не моа да си ги затворя ](*,)

ninsy
01-02-2007, 20:08
hora imam gaden problem krakut mi dolu e slab i kato sloja botu6i te mi sedqt prekaleno 6iroki obikolih si4kite magazini no ne si namerih botu6 po kraku mi bihte li razre6ili po nqkakuv na4in problemut mi 6te sum vi blagodarna i iskam da vi popitam ima li drygi hora s takiva kraka 10x predvaritelno
neznam kolko ti e slab krakyt no az opredelno nikoga ne si namitam obufki po kraka mi..a i az sym mnogo kaprizna na tema obufki ..no naskoro se razhodih po grafa i tam imashe dosta takiva modeli koito mi pasnaha idealno e verno che cenite ne bqha normalni no ..si zaslujavat
A ako ne si namerish si zemi tip kauboiskite te otgore si se nosqt shiroki

a~n~i~t~y
01-02-2007, 20:08
a zashto primerno ne nosish dankite si ili kfoto nosish vatre v botusha...1vo 4e stoi mnogo gotino a i 2ro 6te ti se zapalva prazninata i nqma da stoi grozno nz za men tfa e re6enie

f_pld
01-02-2007, 20:23
saglasna sam s a~n~i~t~y ... i az pravq kato neq ;)

Pleasure
01-02-2007, 21:29
Обувай вълнени чорапи :mrgreen:

Абре не всички бутуши са широки отдолу ;д ако си от голям град неможе да не си намериш някви дет да ти паснат.

Komshiikata
01-02-2007, 22:12
Купи си ботуши с връзки и почни да правиш упражнения за пръсец ...