PDA

View Full Version : Страх от гинеколози?!



Гинеколог???
01-02-2007, 20:10
Знам, че по-принцип всяка жена трябва да ходи поне 1 път годишно на профилактичен преглед при гинеколог, но някак си ме е страх от това. Само при мисълта да ме "отворят" и да си вкарват ръцете кой знае колко навътре. :shock: Стресирам се! А и такива неща са ми разказвали съученички: седи си тя разкрачена и гинеколожката и бъркала чак до бубреците и вика "Кажи акто те заболи", а после едва ли не игнорирала момичето, като казвало, че го боли и тя започнала да се гърчи от болка??
Или път друга съученичка: отива на гинеколог, ония си работи там, по едно време идва някаква колежка - "Оу, съжалявам, не знаех, че имаш пациент.", а той "Я ела да видиш тука нещо" и двамата започнали да зяпат между разкрачените крака на приятелката ми. :shock: Аз бих умряла намясто от срам, страх и не знам още какво....
А и ако отида да говоря с личния си лекар за гинекологи или полови проблеми, се притеснявам тя да не каже всичко на майка ми, тъй като сме и приятелски семейства, а дъщеря й ми беше най-добра приятелка. И всеки път като отида на лекар ми говори леко лигаво.
А сега сякаш и на пук ми е наложително да отида на гинеколог. От 2 дена ме сърбят гинеталиите. Страх ме е да не съм получила някоя алергична реакция от лубрикантите в презервативите. :? Преди не ми е ставало така, но сега приятеля ми беше взел някакви други презервативи и се чудя от какво може да е. :(
Дайте някакъв съвет, успокоение що се отнася за гинеколозите или ми разкажете още някоя гадна случка, че тотално да се откажа да ходя по лекари и да си умра...

hiswtresx
01-02-2007, 20:32
ee стига бе все едно ще те колят
и какво срамно има при положение че тях това ни най малко ги впечатлява,те цял живот с това се занимават ,да не говорем какви неща са видели досега
наеш ли тия неща колко са опасни отивай не слушай приятелките си нормално да се оплачат то не е приятно

iiirish
01-02-2007, 20:36
няма нищо страшно от това да идеш на гинекологичен преглед. минала съм през това и както разбираш все още съм жива и здрава! не знам защо, но аз не изпитвам стеснение или срам от лекари, може би така съм възпитана ;) вярно, че чувството по време на прегледа не е никак приятно, но хиляди жени минават през това ежегодно и никоя не се е обесила още от срам!

radito
01-02-2007, 20:48
аз ше ти кажа една хубава случка! :wink: една приятелка отишла при мъж и тоя така започнал да и бърка, че на нея и станало хубаво!хаха!така че споко!

naia
01-03-2007, 07:21
споко мен ми се наложи да отида и аз се страхувах рових се из интернет предният ден не бях спала но приятелят ми ме завлече и тая ме прегледа така ме натисна некъде вътре че щех да умра
а на следващият път две квачки ме зяпаха отдоло мен ми беше много тъпо хъъхъъх и болеше ](*,)
сега трябва да ходя пак ама направо ще и тегла една на тая бака деба ше ми бърка тя

Гинеколог???
04-02-2007, 06:08
А някой може ли да ми каже на каква цена е един профилактичен преглед и да ми препоръча добър гинеколог във Варна :?

Гинеколог???
04-03-2007, 06:36
е?!? Никой ли не може да ми каже? :(

ProstoAz
04-03-2007, 07:44
А някой може ли да ми каже на каква цена е един профилактичен преглед и да ми препоръча добър гинеколог във Варна :?

Ами, направи си нова темичка, защото както виждаш, в тази няма да ти обърнат необходимото внимание! :wink: