PDA

View Full Version : Mnogo sym obyrkana ...



01-02-2007, 20:26
obi4am go mnogo i toi go znae ... v4era bqhme zaedno i si4ko ok .. dnes se razbirame da se vidim i kakvo ... vijdam go s neq ... za6to go pravi,mnogo dobre znae 4e az ne moga da go otblusna .. i sega dokato q nqma neq e s men i obratnoto .. pfff

iiirish
01-02-2007, 20:28
ами именно защото той знае, че не можеш да го отблъснеш, продължава да те прави на глупачка! и както виждам наистина успява! много сте ми странни - защо се задоволявата или изобщо защо се съгласявате да играете втора цигулка както се вика?! или ще бъдеш единствена или ще бъдеш никоя за него!
надявам се разбираш какво искам да ти кажа!

NightCrawler
01-02-2007, 20:29
човека иска разнообразие

JoeBanana
01-02-2007, 20:33
многобоец :mrgreen: иска да опложда максимален брой, естествено е

nasty_f
01-02-2007, 20:33
Прави те на глупачка и не знам как можеш да вярваш на думите му,как може да вярваш на такъв човек.До преди 2 седмици аз бях в абсолютно същото положение,но вече осъзнавам колко глупава съм била да ходя по задника на някакъв,който не ме заслужава...Ще разбереш и ти след време :wink:

[chervenokoska]
01-02-2007, 20:33
Може би точно там е проблемът!Че той знае, че не можеш да го отблъснеш и винаги когато поиска ти ще си на негово разположение!Според мен (колкото и да ти е трудно) отблъсквай го и му покажи, че ти не си само за когато на него му е скучно!И повярвай ми ще има резултат!Успех :)

Dorianchety
01-02-2007, 20:33
теглиш една майна и готово :mrgreen:

Pleasure
01-02-2007, 20:35
Защото мъжете са гадове :mrgreen:

CaPuTyYyY
01-02-2007, 20:35
Мила,тоя незнае кво иска явно и както казаха прави те на глупачка.Просто го зарежи или му кажи да избира .Бахти тариката...

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
01-03-2007, 00:32
ами именно защото той знае, че не можеш да го отблъснеш, продължава да те прави на глупачка! и както виждам наистина успява! много сте ми странни - защо се задоволявата или изобщо защо се съгласявате да играете втора цигулка както се вика?! или ще бъдеш единствена или ще бъдеш никоя за него!
надявам се разбираш какво искам да ти кажа!
=D> =D> =D>

Overwhelming
01-03-2007, 00:39
ами именно защото той знае, че не можеш да го отблъснеш, продължава да те прави на глупачка! и както виждам наистина успява! много сте ми странни - защо се задоволявата или изобщо защо се съгласявате да играете втора цигулка както се вика?! или ще бъдеш единствена или ще бъдеш никоя за него!
надявам се разбираш какво искам да ти кажа!
=D> =D> =D>

01-03-2007, 05:06
Защото мъжете са гадове :mrgreen:не всички сме такива,но този индивид,който е описала авторката на темата,наистина е такъв !

BuBi008
01-03-2007, 05:11
ами именно защото той знае, че не можеш да го отблъснеш, продължава да те прави на глупачка! и както виждам наистина успява! много сте ми странни - защо се задоволявата или изобщо защо се съгласявате да играете втора цигулка както се вика?! или ще бъдеш единствена или ще бъдеш никоя за него!
надявам се разбираш какво искам да ти кажа!

napulno sym suglasna !

koalka
01-03-2007, 08:54
Еми знае, че го обичаш и си мисли, че може да прави каквото си поиска.Не се интересува, че те наранява и, че те боли, но излиза с другата.Как можеш да търпиши такова положение да те използва?Направи нещо незабавно.

bawdy talk
01-03-2007, 09:29
В случая той наистина постъпва гадно,но защо му вървиш по свирката
ти сама си си виновна,всепак и в любовта си има граници.Едва ли е толкова прост за да не се досети че като се движи с друга на теб ти е гадно.Кажи му че това не ти харесва,сигурно ще се скарате ама иначе имали смисъл да
продължаваш така.Най вероятно по време на разговора ще каже че няма да се повтори
за да го оставиш на мира,но не е сигурно че казва истината.затова се увери дали не те лъже,ако те лъже раздяла щот няма управия с такива :wink:

piska_
01-03-2007, 12:48
Е кфо да се прави :wink:

olive_oil
01-03-2007, 16:09
ами именно защото той знае, че не можеш да го отблъснеш, продължава да те прави на глупачка! и както виждам наистина успява! много сте ми странни - защо се задоволявата или изобщо защо се съгласявате да играете втора цигулка както се вика?! или ще бъдеш единствена или ще бъдеш никоя за него!
надявам се разбираш какво искам да ти кажа!с лека ръка казваш тези думи.Има хора,за които си готова на всичко,макар да знаеш,че има друга.

teardrop
01-03-2007, 16:36
За да сте заедно, не е достатъчно само ти да го обичаш. Той явно не те обича, щом те има за запълване на времето и тъй като вижда, че ти му ходиш по гъза, си мисли защо пък да не се възползва от това. Дори и да го обичаш, няма какво да правиш с такъв човек и винаги да си наранена, а на него да не му пука.

TreeHill
01-03-2007, 16:48
Еми знае, че го обичаш и си мисли, че може да прави каквото си поиска.Не се интересува, че те наранява и, че те боли, но излиза с другата.Как можеш да търпиши такова положение да те използва?Направи нещо незабавно.