PDA

View Full Version : Moderated: Безопасен ли е аналният секс без презерватив?



анален секс
01-02-2007, 20:27
безопасен ли е аналния секс без презерватив, ако да, какви могат да са последствията?и някой правил ли го е без презерватив и какво се е случило?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

bungle
01-02-2007, 20:29
НЕ е безопасен.
А ти се разрови малко из тоя скапан Нет...

JoeBanana
01-02-2007, 20:30
заври си уя в канала :mrgreen: ше е нещо като симулация :mrgreen:

Heartbreaker
01-02-2007, 20:31
Ми може да забременееш!Кога ще се научите?

ista
01-02-2007, 20:31
последствия ------> болести
НЕВЪЗМОЖНО Е ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ!
извод ------> ползвайте презервативи

01-02-2007, 20:32
опс вместо темата кръстих си ника анален секс :))) аре кажете де ко са прайте

bungle
01-02-2007, 20:33
Ми ш'ти окапе кура, к'во..
Ако искаш рискувай... :-D

01-02-2007, 20:34
ей индянци аз съм момче и второ не сме го праели без презерватив ама исках да проам (тя също) и затва ми беше мисалта да питам,ама вий нормално да са мъчите дасте интересни, смешници сте поечето

jeditte
01-02-2007, 20:34
...

JoeBanana
01-02-2007, 20:35
ей индянци аз съм момче и второ не сме го праели без презерватив ама исках да проам (тя също) и затва ми беше мисалта да питам,ама вий нормално да са мъчите дасте интересни, смешници сте поечето
колкото ти се опитваш да си умен :mrgreen: ама ние поне сме добри като смешници :mrgreen: ае лягай си

01-02-2007, 20:35
няа проблем праели сме го преди, не ми са насира на уя-там няма проблем

01-02-2007, 20:38
ей индянци аз съм момче и второ не сме го праели без презерватив ама исках да проам (тя също) и затва ми беше мисалта да питам,ама вий нормално да са мъчите дасте интересни, смешници сте поечето
колкото ти се опитваш да си умен :mrgreen: ама ние поне сме добри като смешници :mrgreen: ае лягай си

абе ко ма занимааш, поне не съм някой изтрещял чатар койт по цял ден седи в някъв си комплексарски смешен сайт с още по смешни админи. аре ясно колко помагате, стига ви да сте извесни сред лудите комплексарчета и чатерета дет си нямат раота и висят в тъпия форум по цял ден ареее

JoeBanana
01-02-2007, 20:39
ей индянци аз съм момче и второ не сме го праели без презерватив ама исках да проам (тя също) и затва ми беше мисалта да питам,ама вий нормално да са мъчите дасте интересни, смешници сте поечето
колкото ти се опитваш да си умен :mrgreen: ама ние поне сме добри като смешници :mrgreen: ае лягай си

абе ко ма занимааш, поне не съм някой изтрещял чатар койт по цял ден седи в някъв си комплексарски смешен сайт с още по смешни админи. аре ясно колко помагате, стига ви да сте извесни сред лудите комплексарчета и чатерета дет си нямат раота и висят в тъпия форум по цял ден ареее
ми хуу :mrgreen: то си личи кой какъв е :mrgreen:
ае жив здрав

HaCkO
01-02-2007, 20:41
Иста
kak taka 6te zabremenee kato q la6n v anala ne6to tuka nemi e qsno ama
nesam mn vatre6en s analniq :-s az sam po vaginalniq sex :p \:D/

bungle
01-02-2007, 20:45
Абеее, ейчшшш, нема ми закачаш виртуалните приятели. :smt005

Аз ти казвам, ще те гепне някоя болест и ще ти окапе ОНАЯ ти работа. Слушай какво ти говори кака ти !

HaCkO
01-02-2007, 20:47
Nese zaka4am prosto znam za bolestite no mi e malko 4udno kak taka 6te hvane v duparata ako q lasne :-k

bungle
01-02-2007, 20:48
Пффф, Госта, не ти.. :smt005

01-02-2007, 20:54
ей индянци аз съм момче и второ не сме го праели без презерватив ама исках да проам (тя също) и затва ми беше мисалта да питам,ама вий нормално да са мъчите дасте интересни, смешници сте поечето
колкото ти се опитваш да си умен :mrgreen: ама ние поне сме добри като смешници :mrgreen: ае лягай си

Така е, никой не може да се прави на мене!! :D

HaCkO
01-02-2007, 20:54
aaaaa Xixixixixixix sorka :P

Friend_witH_Benefit
01-02-2007, 21:33
последствия ------> болести
НЕВЪЗМОЖНО Е ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ!
извод ------> ползвайте презервативи
Абе не става на въпрос да се разровят само из форума ... става на въпрос, че са тръгнали да правят секс, ама иначе не знаят по какъв начин дори спин могат да хванат ... хванете се образовайте малко, пък после правете секс ...... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Friend_witH_Benefit
01-02-2007, 21:37
Иста
kak taka 6te zabremenee kato q la6n v anala ne6to tuka nemi e qsno ama
nesam mn vatre6en s analniq :-s az sam po vaginalniq sex :p \:D/
При анален секс спинът се пренася както при всички останали ... при орален, при вагинален, при анален ... чрез течностите ! Спин се лови дори с целувка ако на устата имаш например отворена рана и върху нея попадне слянка на заразения болен ... така че ... извода е да .. ползвайте презервативи, и да внимавате какво правите .... !

Сладко коте
01-02-2007, 22:58
Ами от 2 год го правя без презерватив отзад и все още нищо не ми е станало нито на приятеля ми тъй че действай но ако нямаш доверие в човека до теб използвай презерватив за да не те боли глава после!:) :) :)