PDA

View Full Version : za probitite juki:)



01-02-2007, 21:01
abe iskam da pitam horata deto imat piarsi,za6toto iskam da se probiq,no pri mene ima golqma vuzmojnost organizma mi da othvurli obicata......i ta vuprosa mi e-6te mi ostane li beleg sled tva ako q mahna,dori i maluk?Vseki mi kazva razli4no,oba4e vse sluhove,a az iskam da go 4uq ot 4ovek,koito e imal i q e mahnal.Po konkretno-stava vupros za dolnata ustna :wink:

молец
01-02-2007, 22:18
Е ти си улучил/а правилния раздел...

Tokio_Hotelkata
01-02-2007, 22:37
Mejdu drugoto i az se pitam su6oto!I az mnogo iskam obica na ustnata,no nqkoi kazvat,4e ne zarastva...do kolkoto znam si zarstva.
Verno,4e temata ne e za tuk...no vse pak ako nqkoi znae-da kaje :-)

молец
01-02-2007, 23:24
Зараства,и то доста бързо.Дали ще ти остане белег-ми то си зависи от кожата,мисля.Дупчицата е съвсем мъничка,така че и да остане белег,няма да сее вижда
А ако е толкова световен проблем,купуваш си Контратубекс,мажеш и белегът се маха...

IdiOtKa
01-03-2007, 10:48
баси тъпата тема маина ! да бяхте оцелили поне раздела маина ! има си саитове за това ..а ако сте толкова заинтересовани и това не го пише в саитовете идете питаите някой пиърс !

BraInLesS_f
01-03-2007, 12:57
баси тъпата тема маина ! да бяхте оцелили поне раздела маина ! има си саитове за това ..а ако сте толкова заинтересовани и това не го пише в саитовете идете питаите някой пиърс !

Подкрепям Идиотка! :)

Да бе,майна!Се едно тука сме с дипломи всичките!Как може така бе пич,копеле,брато,мой,генгст а,братлеее... :mrgreen: