PDA

View Full Version : Moderated: Как да намаля космите на краката си?



Kosmatko
01-02-2007, 21:40
Здравейте хора. Абе имам проблемтака да се каже иявно е генетично :lol: .
Та да карам по същество. Краката ми са космати...кхъм...много космати а не искам да си ги бръсна, защото винаги мие било смешно като видя някой лъснат кифльо с гладки краченца и мазен поглед. Дайте няква идея поне как да си намаля космите на краката.
И въпрос къ момичетата: Мразите ли мачовци като мен с космати краенца?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

01-02-2007, 21:46
moje da gi podstrigva6. :P

01-02-2007, 22:00
бе малко щи е трудно да ги подстрижеш.. избирай - или така, или с обръснати :)

Pleasure
01-02-2007, 22:05
Всеки си е индивидуален .Едни харесват космати , други не , зависи от момичето. Избери това което на теб ти харесва и готоу.

Komshiikata
01-02-2007, 22:06
На мен лично ми харесват гладки крачета,но секи си има мнение.И щом не искаш да ги бръснеш можеш да ги изрусиш :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-03-2007, 08:25
На мен лично ми харесват гладки крачета,но секи си има мнение.И щом не искаш да ги бръснеш можеш да ги изрусиш :)

da vij :) tva e interesno :) izrusi si gi... no pyk ako i tva ti se struva 'pedalsko'... nz... izbirai..ili se brysnesh ili si ostavash taka... az primerno nqmam koi znae kvi pretenciii no sqkash predpo4itam po-gladki kraka... ddz... to pak zavisi ot momi4eto...

ista
01-03-2007, 09:14
имах едно гадже на 28 дето ходеше на кола маска... пък на една от най-добрите ми приятелки гаджето й не само на кола маска ходи, но и на маникюр, педикюр и т.н.... така че бръсненето ти е най-малкият проблем. и да ти кажа честно, нещо ме съмнява само на краката да имаш много косми... аз лично не обичам момчета с косми... предпочитам чисто коремче... :):):)

sh3_1s_7h3_0n3
01-03-2007, 09:34
имах едно гадже на 28 дето ходеше на кола маска... пък на една от най-добрите ми приятелки гаджето й не само на кола маска ходи, но и на маникюр, педикюр и т.н.... така че бръсненето ти е най-малкият проблем. и да ти кажа честно, нещо ме съмнява само на краката да имаш много косми... аз лично не обичам момчета с косми... предпочитам чисто коремче... :):):)

haha verno li hodi na manikiur i pedikiur? baaa qkoto ;)
nai-dobriqt mi priqtel hodi samo da mu mahat koji4kite na noktite... no ne mu pravqt nishto pove4e... :wink:

ista
01-03-2007, 09:38
имах едно гадже на 28 дето ходеше на кола маска... пък на една от най-добрите ми приятелки гаджето й не само на кола маска ходи, но и на маникюр, педикюр и т.н.... така че бръсненето ти е най-малкият проблем. и да ти кажа честно, нещо ме съмнява само на краката да имаш много косми... аз лично не обичам момчета с косми... предпочитам чисто коремче... :):):)

haha verno li hodi na manikiur i pedikiur? baaa qkoto ;)
nai-dobriqt mi priqtel hodi samo da mu mahat koji4kite na noktite... no ne mu pravqt nishto pove4e... :wink:

да, бе. и излизаме ние на кафе и нещо си говорим и моята приятелка казва:
- Ох, забравила съм да си сложа лак!
От което, гаджето й се обръща, завира си ръката в личето й и с най-мазния тон казва:
- Аз пък нееее!
Казвам ти... умрях от смях на място!

sh3_1s_7h3_0n3
01-03-2007, 09:55
хахаха аве той и лак ли си слага? :smt043
ама той двойно ориентиран ли е? или си е само и напълно хетеросексуален? :smt005

ista
01-03-2007, 10:05
хахаха аве той и лак ли си слага? :smt043
ама той двойно ориентиран ли е? или си е само и напълно хетеросексуален? :smt005
напълно хетеросексуален!!! от тия новите, метеросексуалните мъже... пфу... не знам, ама нещо не ми харесват... [-( [-( [-(

SlaVen4eEto`
01-03-2007, 10:10
хахаха аве той и лак ли си слага? :smt043
ама той двойно ориентиран ли е? или си е само и напълно хетеросексуален? :smt005

:smt005 :smt005

сега по темата:
ами... защо не се обръснеш ?имаше една друга тема в форума и там повечето момичета написаха че предпочитат момчета с обръснати крака. аз също се присеиденявам към тях :wink:

Bobysoft
01-03-2007, 10:53
Външният вид не е толкова важен при мъжете.
Аз преди бях в период, в който се чудех дали да ги бръсна но се отказах поради две причини:
1.Мързи ме.
2.Новите косми стават по-тъмни и по-бодливи.

А сега съм с пухкави. 8)
И още нещо - окосмяването е признак на мъжественост, не ми пука кви глупости ще измисли модата.
БТВ модата е причинила много беди, но това е друг въпрос...

nikinkaaa
01-03-2007, 10:55
Изруси ги :-D

Kosmatko
01-03-2007, 12:46
Абе странното при мен е, че само по краката съм си по-космат...иначе не съм...по тялото ми нямам косми да не каже никакви...ама ше взема и аз да отида на кола маска... :-D

Komshiikata
01-03-2007, 12:51
Абе странното при мен е, че само по краката съм си по-космат...иначе не съм...по тялото ми нямам косми да не каже никакви...ама ше взема и аз да отида на кола маска... :-D
=D>

f_pld
01-03-2007, 13:14
re6enieto e brasnene...ne moje i kola maska i dori epilator...ti re6ava6!

Lorraine
01-03-2007, 13:16
Абе странното при мен е, че само по краката съм си по-космат...иначе не съм...по тялото ми нямам косми да не каже никакви...ама ше взема и аз да отида на кола маска... :-Dнай-добре тфа направи!

Bobysoft
01-03-2007, 13:39
Отивай!
Надявам се че го правиш само заради жените.Дори да не ти харесва...:roll:

iskamTe_vednaga
01-04-2007, 11:21
mi varqnti mn brasnene ,kola maska,epilator,epilira6t krem....
q prati edna snimka na kracite :mrgreen:

krisi_l@loka
01-04-2007, 18:26
Наистина можеш да ги подстригваш ХиХи (chuckle) \:D/ Ама не мисля че това е решението просто избери \:D/

D1v`Petel
01-04-2007, 20:16
Педикюри , маникюри ... а бе тия моите колеги момчетата маи почнаха да сe изпедерасват...разбирам кола маска да... и аз не обичам мн мн косми ..и ходя при леля ми , която е козметик да ги маха , ама тва да си махат някви кожички и тем подобни перверзии не си е работа...просто няма смисъл ...Вие мацки ако ни харесвате , съм сигурен , че не ни харесвате заради т'ва , че си "махаме кожичките" и тем подобни...

lo6a_karma
01-05-2007, 17:19
dude има6 3 на4ина които мисля 4е са добри както же4е про4ете те са:
1 подсригване(тва го предлойих на един frend и тои 6те6е да ме убие :))
2 da si bezkosmest tip( ne e lo6a ideq vsa6хост но верно 4е е малко педалско но ни6то 6а го приживее6)
3 да се боядиса6 което е мнооооооооооооооо зле

ludo_mace
01-05-2007, 17:34
Поливай си краката с кислородна вода и космите ше се изрусят 8) :lol: :smt005 :::

Bobysoft
01-18-2007, 19:53
Може също да я смеси със сярна киселина,бабини зъби и ветрогон. :-D
Ефектът няма да го кажа - да опита сам. :twisted:

[m!s$_k@pr!$]
01-18-2007, 20:11
Ами ако обичам човека няма да ми прави впечатление какви са му караката, а иначе.... бръснене или изрусяване

evil_lady_in_black
01-19-2007, 07:42
Здравейте хора. Абе имам проблемтака да се каже иявно е генетично :lol: .
Та да карам по същество. Краката ми са космати...кхъм...много космати а не искам да си ги бръсна, защото винаги мие било смешно като видя някой лъснат кифльо с гладки краченца и мазен поглед. Дайте няква идея поне как да си намаля космите на краката.
И въпрос къ момичетата: Мразите ли мачовци като мен с космати краенца?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
ами аз лично не харесвам космати момчета , а и щом не искаш да се бръснеш ЗА БОГА ОТИДИ НА КОЛА МАСКА !!!!!!!!!!!!

SweetYGirL93
01-19-2007, 20:22
да, бе. и излизаме ние на кафе и нещо си говорим и моята приятелка казва:
- Ох, забравила съм да си сложа лак!
От което, гаджето й се обръща, завира си ръката в личето й и с най-мазния тон казва:
- Аз пък нееее!
Казвам ти... умрях от смях на място!


:smt043 :smt042 :smt043 :smt044 :lol: :smt082