PDA

View Full Version : Kakvo mislite za izneverite?



lubov4iikata
01-02-2007, 22:01
Vie kakvo mislite za izneverite :? Bihte li prostili na gadjeto si ako vi izneveri?Az li4no mislq 4e NE,ili ako mu prostq nqma da imam su6toto mnenie za nego!!! :-k

HopeLesss
01-02-2007, 22:04
Има такава тема и то дори на същата страница! :smt011

syper_lyda
01-03-2007, 17:09
az li4no bih mu prostila ako mn ama naistina mn go obi4am.No ako sam s nego samo za razvle4enie 6te mi e vse taq dali mi izneverqva ili ne :D.Na men li4no sa mi pro6tavali iznevqra zatova mislq 4e i az bih mogla da prostq na 4oveka do men(zavisi s koi mi izneveri de).Za6toto ako e s nqkoq mn dobra priqtelka stavam jiv :evil: xaxa

PoisoNGirL
01-03-2007, 17:14
emi ako e za 1 put i e neshto ,koeto nqma znachenie i znam,che choveka durji na men po princip bih prostila.Naistina bi mi bilo tejko,no ako go obicham shte prostq.. vse pak tova e lubovta da proshtavash greshkite na drugiq..nikoi ne e bezgreshen

malkata_
01-03-2007, 18:45
emi ako e za 1 put i e neshto ,koeto nqma znachenie i znam,che choveka durji na men po princip bih prostila.Naistina bi mi bilo tejko,no ako go obicham shte prostq.. vse pak tova e lubovta da proshtavash greshkite na drugiq..nikoi ne e bezgreshen

съгласна съм....но има и друг вариант...изневярата да не е за първи път..тогава зарязвам без да ми пука....няма да позволя да ме правят на глупачка...пък даже и живота му ще почерня!!! :mrgreen: :::

alkobalko
01-03-2007, 19:07
Твърдо против! Когато съм с един човек аз съм само с него и очаквам от него същото. Щом веднъж се стигне до изневяра значи нещо във връзката ви не върви. Няма смисъл да си с човек, който вече не е само твой и за който ти не си достъчна. Не бих простила, защото за мен чрез една такава постъпка този човек унижава човека до себе си. Никога не бих изневерила, защото знам, че на мен ще ми бъде гадно, ако някой ми изневери. И не само това, но и аз самата няма да се чувствам добре, защото съм предала човек, който ме обича и за който и аз твърдя, че обичам или някога съм обичала. Стигне ли се въднъж до изневярва, по-добре врзъката да се приключи, за да няма страдащи.

hollaback_girl
01-03-2007, 19:29
Твърдо против! Когато съм с един човек аз съм само с него и очаквам от него същото. Щом веднъж се стигне до изневяра значи нещо във връзката ви не върви. Няма смисъл да си с човек, който вече не е само твой и за който ти не си достъчна. Не бих простила, защото за мен чрез една такава постъпка този човек унижава човека до себе си. Никога не бих изневерила, защото знам, че на мен ще ми бъде гадно, ако някой ми изневери. И не само това, но и аз самата няма да се чувствам добре, защото съм предала човек, който ме обича и за който и аз твърдя, че обичам или някога съм обичала. Стигне ли се въднъж до изневярва, по-добре врзъката да се приключи, за да няма страдащи.

Взе ми думите :D

Bacard1
01-03-2007, 20:00
Изневярат и Лъжата са двете неша заради които мога да намразя някои за мен това е нещо лошо,не невузможно да се прости ама не ми понася мнмн тва.......................не съм от хората които са склонни простят специално това!!!!!!!

xOtkiSsSs
01-03-2007, 20:02
Тема, която я е имало и преди .. Както и да е няма значение ..
Та по темата: Мой принцип, всичко бих простила .. но изневяра никога!
Щом се е стигнало до там, значи има нещо във връзката, което не е както трябва и няма смисъл да се мъчат и двамата .. [-X

POLA^_^
01-03-2007, 20:16
не съм мн против изневярата...може да се каже,че освежава една връзка която цикли на едно място и когато тръпката и страстта са изчезнали..тоест е почнала да умира....Така че може би бих простила зависи от човека разбира се,но май бих...

alkobalko
01-03-2007, 20:22
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72262&highlight=%E8%E7%ED%E5%E2%FF%F0%E0

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=62256&highlight=%E8%E7%ED%E5%E2%FF%F0%E0

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=58124&highlight=%E8%E7%ED%E5%E2%FF%F0%E0

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=40075&highlight=%E8%E7%ED%E5%E2%FF%F0%E0

lubov4iikata
01-03-2007, 21:03
Zna4i purvo iskam da kaja na onzi tupak vvs_go,4e ne sum suzdala tazi tema za da kaja,4e samo vie mujete izneverqvate ama qvni e malko tup i ne razbira :smt021 i vtoro moje bi i az 4etoh 4e ima takava tema ve4e no iskah da vidq kakvo mislqt vsi4ki po tozi vupros!Iskam da Blagodarq i na Bacard1,4e me podkrepi :wink: i da kaja su6to 4e i az ne bih prostila iznevqrata,za6toto az kogato se vlubq obi4am do krai 4oveka da sebe si no ako me razo4arova tolkova po-zle za nego =;