PDA

View Full Version : Обръщение към anonymous464110



01-02-2007, 23:26
Значи гледах темата която си пуснал за наркоманите .знаиш ли ко а бе ти си бил голям шиба*няк.как може да лъжеш и да обсаждаш хората които знаят за кво стаа на въпрос пове4е от колкото ти ще знаеш за цял живот а?!?!?И ми писна от такива бучаци и хора които незнаят въобще как седят работата като тебе и други такива селянино.и аз съм "наркоман" няма наркомани ве как да ти кажа има 4овек зависим от нещо което не му пречи на нищо в общуването с другите.а ти знаесш ли колко известни личности са наркомани аа!??!?а бе исках да кажа че ти и хора като тебе 90 процента от този форум гледаите си кафенцата и количките и си мислете че знаете нещо... но никои не ви забелязва вас..Ти си драгнал да биеш наркомани като трагнеш да биеш наистина "наркоман" на живо не пред монитора Може да се помоля да не чуя по националните телвеизии 4е си бил с опасност за живота !!!Аре приятна 2007 и ходи да чук*ш маикати и бащати и продължаваи да се радваш на кафетата и слънцето ...ама после да не се оплакваш 4е си с 100 лева заплата шибан бакшиш аи духа*

01-02-2007, 23:39
а ти нормален ли си не друсам херц но и це ми е тая който иска друса квото искА ТВА НЕ МУ ПРЕЧИ НА НИЩО В ЦЕНОСТНАТА СИСТЕМА

01-02-2007, 23:46
И знаеш ли кво поне тези работи които съм опитвал не съжелявам,защото те ме изградиха като човек който може да обича да мрази и не съм комплексиран лайнар дето ходи пии 2 водки и си мисли пред путките че е хванал господ за хуя с извинение ама ...тва мие болното място за наркотиците.Свят без наркотици за мене е нещо гадно ..може и наркоман да съм[не се определям като такъв]но те ми дадаха много виждания за всичко което става в реалноста!!!

RedChil
01-02-2007, 23:48
Ти от кои хапчета взимаш? Тия,които като ги глътнеш ти се разтваря една П*тка пред очите ?

01-02-2007, 23:49
Не съм ограбил никои не съм убил никои за пари ... парите са по гадно нещо .но знаеш ли кво на секи един човек дето изпозва екстри знаиш ли чее му е през кура да трагне да се занимава с глупости а ?!?!един такав човек му се излиза по партита общуваму се с хора и всички хубави работи иска да направи .

01-02-2007, 23:50
а и още нещо DRUGS SEX MAFIA AND HARD TECHNO FOREVER BITCHEZ

RedChil
01-02-2007, 23:52
Мухахахахах,йеъ!

Мене бонбоните "Лукчета" ме изградиха като човек.Взимайте от тях няма да съжалявате !

01-02-2007, 23:52
Добре мой човек аз не искам да се карам с никой ама ... Познавам хора дето и цигарка не са опитвали ..но ... немога да ти обясня просто някой ден и ти ще разбереш....

01-02-2007, 23:53
А пък на другия пич с лукчетата хехе :) бравос мене те ме отказа от цигарите :))

01-02-2007, 23:56
Е кво направи извод не друсаи а пии алкохол па може и да имаш по голям шанс да не ти стане нещоо и да не ти доведе до МОЗЪчни вреди !>!>!?!!?

KoRn
01-03-2007, 06:51
За лукчетата,аз мноо ги обичам!!! Но,пича си е прав!!!

skate-more
01-03-2007, 09:19
пак да кажа че тва общество има адски изкривени представи
и да кажа че неможе да коментирате хората употребяващи наркотици освен ако не погледнете през техните очи! кат го напрайте ги плюйте колкот искате :smt013

Dr. Kazimbutt
01-03-2007, 09:31
Авторе, знаеш ли каква е разликата между известните личности, които се друсат, и наркоманите пред блока ми? Разликата се крие в това, че на известните персони не им се налага да крадат, за да си набавят пари за дрога, докато вторите крадат каквото могат, за да си набавят "животоспасяващата" доза. Е, не са ли за бой? Утре тези отрепки могат да ограбят твоето дете... Замисли се над това.

Многе е жалко, че трябва да прибягваш до разни стимуланти, за да виждаш неща, които иначе не можеш да забележиш. Ти си точно като една позната, която твърдеше, че тревата й "отваряла съзнанието". Направо съжалявам такива хора като тебе и нея...

01-03-2007, 18:25
Аз съм автора :)Ами да вярно е и научно доказано че тревата поне помага за много работи от съзнанието на един човек ....а оня пи4 с ника скеит ...е много прав еи братле ти от кои град си и виждам че и в други твои постове имаш много смислени изказвания евала !

ErinEverly
01-03-2007, 18:39
И са кво? Да седим и да се кланяме на хората, които се друсат? Еми няма. Отказвам да се възхищавам на човек, който е слаб психически и има нужда да избяга от реалността. Кво ви е? А, кво ви е? Много тежък живот? Защо си мислите, че всички от този форум са бъкани с пари, имат прекрасни семейства и нямат никакви проблеми. Ми сори, човек. Не смятам, че един осъзнат човек може да уважава един слаб човек. Да съжелява може, но ти искаш ли да те съжелявам?

Известните се друсат. Ми, добре, друсат се. Ама те са направили нещо в живота си. Няма да умрат в канавка като долните наркомани.

Не мога да говоря за човек, който не познавам! Да, не мога. Но познавам достатъчно наркомани, за да знам за какво става въпрос. Интроверти, крадци, нискоинтелигентни, неблагодарни.... Да продължавам ли?

Малко били. И кво, в днешния свят, за да си различен, трябва да се друсаш? Ми, евала на логиката ти. Да не говорим, че е точно обратното - доста по-малко са хората, които не друсат.

А за интелигенцията - не ме разсмивай, бе, човек. Земи прочети една книжка, а после обяснявай, колко си умен.

01-03-2007, 18:44
Ти си една посредствена тъпа путка ! :smt013 ето ти ниско ниво на интелигентност ...

qwertyu
01-03-2007, 18:48
edin vupros : za6to zima6 narkotici ?

ErinEverly
01-03-2007, 18:49
Ти си една посредствена тъпа п*тка ! :smt013 ето ти ниско ниво на интелигентност ...

Ххахахаха... Ако под ниско ниво на интелигентност говориш за този свой пост, да съгласна съм :lol:

Иначе, няма смисъл и да се опитваш. Няма да успееш да ме накараш да се чувствам зле или да се ядосвам :lol:

In4iTu_
01-03-2007, 18:52
И ми писна от такива бучаци и хора които незнаят въобще как седят работата като тебе И как стоят работите, че аз съм невежа в тази област?!


и аз съм "наркоман" няма наркомани ве
Последно?!


как да ти кажа има 4овек зависим от нещо което не му пречи на нищо в общуването с другите.
Имам приятел, който като се надруса има доста пречки в общуването...Ти сигурно си по-различен....


а ти знаесш ли колко известни личности са наркомани аа!??!?
Не, не знам, просветли ме. И това по-известни, по-богати, по-красиви, по-умни....ли ги прави?!


гледаите си кафенцата и количките и си мислете че знаете нещо... но никои не ви забелязва вас
Ами, добре, ще си ги гледам.А аз мислех, че ме забелязват...А ти явно си доста известен наркоман, много си забелязван.


продължаваи да се радваш на кафетата и слънцето ...ама после да не се оплакваш 4е си с 100 лева заплата
Мислиш ли, че като вземаш дрога и мреш бавно, ще вземаш повече от 100 лева?! Ако наистина вярваш в това, значи си наистина много заблуден.

Duffer
01-03-2007, 18:59
Стига с тези наркотици. Решението е в чашката. Поне алкохолът, в малки дози, е полезен във всякакви количества!

01-03-2007, 19:00
Незнам въобще като гледам обаче не си разбрала за какво говоря не си асимилирала думите ми правилно както и да е...Знаеш ли въобще за кво пиша в тая тема че Всички хора са равни а оня твоя приятел дет неможел да общува или е много тъп или просто се прави на незнам и аз какъв .

qwertyu
01-03-2007, 19:01
ti qvno si o6te v na4aloto kogato misli6 4e ima6 kontrol na teq bokluci...

01-03-2007, 19:02
еми незнам земам си серизно от 9 години незнам дали съм в началото имам серизна приятелка и работа и нищо не ми пречи .../

qwertyu
01-03-2007, 19:04
aa qsno ima6 o6te 1-2 godini jivot ;)

ErinEverly
01-03-2007, 19:04
еми незнам земам си серизно от 9 години незнам дали съм в началото имам серизна приятелка и работа и нищо не ми пречи .../

Освен, че си боклук, нали? Иначе никакви последствия. Хвали се ти, хвали се! Голям пич си! Цели 9 години! Евалата!

Duffer
01-03-2007, 19:08
Кой каза, че щастлив наркоман нема ? :lol:

01-03-2007, 19:10
Какво се хваля бе а бе вие ваярно сте много изкривени с вашите представи просто казах на 4овека 4е ме питаше бе .И защо да съм боклук кое ме прави по ниш от тебе а !?я кажи че незнам !?!?

01-03-2007, 19:12
Значи относно наркотици върху които земам ако ви интересуват са марихуана екзтази хашиш и амфетамини.Това ме прави наркоман такали .!?!? а вие каквисте с водките вината ракиите и тем подобни а?!?!?!/

ErinEverly
01-03-2007, 19:14
Какво се хваля бе а бе вие ваярно сте много изкривени с вашите представи просто казах на 4овека 4е ме питаше бе .И защо да съм боклук кое ме прави по ниш от тебе а !?я кажи че незнам !?!?

Тва, че нямаш сили да си живееш в реалността. Тва, че се нуждаеш от едно прахче, примерно, за да се почувстваш щастлив. Тва че обясняваш колко хубаво нещо са наркотиците, като не се сещаш колко малки деца има в този форум, които утре ще пробват и вдругиден ще ги намерят мъртви. Това че смяташ каузата си за правилна. Това, че възхваляваш не чувства, не емоции, а наркотици. Да продължавам ли?

01-03-2007, 19:20
А бе момиче искам да спрем спора един път завинаги с тебе не съм казал че са хъбаво нещо но не са и основание да МРАЗИш един човек който си е щастлив с тях .....

Duffer
01-03-2007, 19:20
Самопризнанията ви са записани, очаквайте призовки от съда. Промоцията продължава. :mrgreen:

01-03-2007, 19:22
Е кво ела ми обискираи патката 4енге _)_

Dr. Kazimbutt
01-03-2007, 19:23
Значи относно наркотици върху които земам ако ви интересуват са марихуана екзтази хашиш и амфетамини.Това ме прави наркоман такали .!?!?
Ами... да. :lol:

ErinEverly
01-03-2007, 19:26
А бе момиче искам да спрем спора един път завинаги с тебе не съм казал че са хъбаво нещо но не са и основание да МРАЗИш един човек който си е щастлив с тях .....

Защо да го прекратяваме. Аз съм на едно мнение, ти си на обратното. А аз не се страхувам да си изказвам мнението.

Еми... Ти с какво мнение мислиш че остават хората от твоите думи. А за общуването - да, можеш да общуваш с наркоман, но наркотиците го правят непълноценен човек - независимо дали е в началото или по-късно. Са с един човек, който незнае на кой свят е, аз лично незнам как мога да общувам. То буквално е невъможно.

01-03-2007, 19:30
Как да не знае н а кои свят се намира бе тои трябва да е психично болен това което ми при4еняват тези работи са сварзани с увеличаването примерно на радоста изпитвам сичко по навътре немога да ти обясня но ....

Mo6no4
01-03-2007, 19:34
Браво на Дфъстинсфхк. =D> =D> =D>

Наркоманите трябва да се разтрелват публично.:smt065 :smt066 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072

и между другото поздрав за всичките наркоманчета c Necro - I need Drugs

ErinEverly
01-03-2007, 19:36
Как да не знае н а кои свят се намира бе тои трябва да е психично болен това което ми при4еняват тези работи са сварзани с увеличаването примерно на радоста изпитвам сичко по навътре немога да ти обясня но ....

Е, като се надрусаш с ЛСД, например, и много знаеш къде си, нали?
Ау... Не можеш да си направиш сам веселото. Еми това не ме кара да те уважавам. А, ако се опитваш да ме убедиш, че наркотиците правят човека по-чувствителен - няма да успееш.

Duffer
01-03-2007, 19:55
Значи относно наркотици върху които земам ако ви интересуват са марихуана екзтази хашиш и амфетамини.Това ме прави наркоман такали .!?!? а вие каквисте с водките вината ракиите и тем подобни а?!?!?!/

Моля, моля. Не намесвай алкохола. Много по-лесно е да станеш наркоман, отколкото алкохолик. Да - физическата зависимост към леките наркотици е по-слаба, отколкото зависимостта, която можеш да развиеш към шоколада(например) или тази към алкохола и тютюна, но психическата зависимост е много по-силна. Но майната му на джойнта, проблемът е че той отваря врата към други "измерения". Предразполага към желание не само да се консумират леки наркотици, но и всякакви други. Разликата м/у наркоманите и обикновения махмурлия, е че на втория не му се налага да се занимава с дилъри и да бяга от закона. Не знам колко редовно консумираш, но щом го правиш непринудено, а само заради "лайфстейла", който водиш/предполагам не по-малко заради имиджа в компанията, от удоволствието/ имаш възможност да осъзнаеш ролята си в живота и да не ставаш пълноценен наркоман. Избора е твой и понеже си напът да ме засипеш с конраагрумнети спирам доттук.
Живо здраво, никой не ти забранява да си пафиш. Гледай да не поемаш към по-далечни измерения...

01-03-2007, 20:43
По какво позна че съм неграмотен ?

machoka
01-03-2007, 20:48
Стига глупости.

т. 11.