PDA

View Full Version : Moqta priqtelka mi nqma doverie



zor4eto
01-02-2007, 22:38
Iskam da mi dadete va6iq savet,kak da si varna doverieto u moqta priqtelka?Tq si misli, 4e az si haresvam neinoto gadje,za6toto edin pat se pribirahme zaedno i toi mi poso4i rakata za da go hvana i da si varvim pregarnati.I sled tova toi i e kazal 4e az sam imala ne6to kam nego i sam go pregra6tala i sam mu kazala da me isprati i t n...I drug e moq problem az se 4ustvam izolirana v tazi kompaniq i neznam kakvo 6te pravq ,mislila sam da se mahna no ne znam dokoga 6te tarpq 6te mi kipne i neznam kavo 6te napravq.Iskam da si varna doverieto na moqta pr no nestava lesno,to se gradi s godini i se razvalq mn lesno i posle ne se vra6ta.Molqvi daite mi savet kakvo da pravq,za6toto sam mn obarkana.Pomo6!!!

Siseetoo
01-02-2007, 22:41
Грешката ти е че си го прегърнала ! Иначе отиваш и говориш с нея директно , казваш че наистина нямаш никакви чуства към нейното гадже и че това и било грешка... а тя вече решава дали ше ти прости или не :!:

teenkopele
01-03-2007, 08:41
Грешката ти е че си го прегърнала ! Иначе отиваш и говориш с нея директно , казваш че наистина нямаш никакви чуства към нейното гадже и че това и било грешка... а тя вече решава дали ше ти прости или не :!:

:wink:

koalka
01-03-2007, 09:26
Еми не е трябвало да го правиш, трябвало е да се отдръпнеш.Сега просто се надявай дати прости, може би пак трябва да говориш с нея...

SaSeTo
01-03-2007, 10:09
Еми не е трябвало да го правиш, трябвало е да се отдръпнеш.Сега просто се надявай дати прости, може би пак трябва да говориш с нея...

И аз така мисля