PDA

View Full Version : pls seki koito vidi togava da spodeli mnenieto si



piqnata_toqga
01-03-2007, 01:09
stava vapros za edno mn gotino momiche ... do skoro hodesh s edin moi priqtel no vruzkata mejdu tqh beshe mnogo zle ... az se opitvah oshte togava da im pomogna i da q predupredq che neshtata ne sa dobre no tq vinagi mi kazvashe neka pravi kvoto iska ... donqkade az iskah da ostane sam zashtoto mnogo q haresvah .... i sega q haresvam ne 1 put sam se opitval da im podskaja no tq qvno ne e zabelqzala .... sega az im kazah no mi se struva che se kolebae .... molq vi kajete mi kvo da napravq za da zavladeq pone malko sarceto im kato za nachalo predvaritelno mersi na sichki koito se opitat da mi dadat info

01-03-2007, 05:02
покани я да излезете

BuBi008
01-03-2007, 05:16
Mnogo dobre si napravil che si se opital da q predupredish za da izbegnesh tq da bude naranena no ne e hubava prichinatat po koqto si go napravil , ti si go napravil za sebe si a ne za neq! Ne mislq che postupvash pravilnu nqma znachenie kolko mnogo q obichash pomisli i za neq i za tvoqt priqtel shtom sa zaednu znachi vse nqkoi ot dvamatat izspitva neshtu ami ako tq e vliubenata?
Ami ako tq si pomisli che zaradi teb sa se razdelili i ti si tozi koito im e provalil vryzkatta i vzeme che te namrazi? Moqt suvet e da si ostanetet priqteli da i jelaesh nai-dobroto no da produljish i za zagurbish liubovta si kam neq! Vremeto lekuva no vse pak ne zamestva horata!

koalka
01-03-2007, 08:55
Колко пъти ще пускаш тази тема?!

nifa
01-03-2007, 09:33
otkoga momi4etata mogat da gadaqt ili taq e izklu4enie?

teenkopele
01-03-2007, 09:40
Чети отговорите в другата ти тема!

Заключ. :wink: