PDA

View Full Version : to be continuation...



mimi_gothica
01-03-2007, 07:35
Napravih tova koeto me posavetvahte,kazah mu kakvoto mislq,4e spored mene az sam mu samo za sexa i mu zapalvam vremeto,a toi mn se qdosa,mislq 4e dori se razplaka kaza mi da prestana,az si tragnah i posle si pisahme be6e ujasno ve4e nz kakvo stava 6toto toi mi kazva 4e ne e vqrno i da prestana da slu6am drugite,a priqtelkite mi mi kazvat da go zareja dori mi se sardqt,iskam da se samoubiq...

SiMiLi_
01-03-2007, 07:41
ne spored men ne e razumno da go zarqzva6 !zavisi si ot tebe kolko go obi4a6 ! ne slu6ai priqtelkite ti slu6ai sarceto ! i az imah sa6tiq problem sas priqtelq mi se mu povtarqh tova i nakraq mi kaza da prestana 4e ne e vqrno ii mina se vreme i mnogo se obi4ame i naistina razbrah 4e ne e samo za tova ! taka 4e vqrvai mu toi trqbva da vidi 4e ti mu ima6 doverie

Nadelina
01-03-2007, 07:46
Tq trqbva da mu ima doverie.. no samo ako e opravdano.. i toi e dokazal che moje da mu ima doverie.. shtoto tova doverie ne idva ot nishtoto.. no posle mnogo lesno moje da otide v nebitieto..

mimi_gothica
01-03-2007, 07:58
am blagodarq vi,vremeto 6te pokaje,nadqvam se samo da ne stradam sled tova naistina iskam da sme si 6tastvlivi dvamkata.

Nadelina
01-03-2007, 08:00
Naistina samo vremeto she pokaje kakvo ima naistina v mrysnishkata mu glavica.. :) Izchakai...

P.S. mimi_gothica pishi mi LS pls :P

bawdy talk
01-03-2007, 08:02
Не мога да ти помогна защото не
познавам тоя човек,но щи кажа едно-бащата ей така със сълзи излъга майка ми 3 пъти имай го в напредвид и ти. :wink:

koalka
01-03-2007, 08:48
Еми ок, да речем, че е бил искрен.За тея сълзи знаеш ли как трябва да се държи?Трябва да не прави нищо от това, което е било преди, да не се държи зле и да ти отделя повече време.Добре питай го едно нещо:защо като не е така, се е държал толкова зле и само той е виновен да си мислиш такива неща?

alkobalko
01-03-2007, 16:14
Ако наистина съжалява за това, което е правил преди, то това означава, че държанието му трябва да се промени. Трябва самия той да се е променил. Ако наистина държиш на него и му имаш доверие остани с него. Ако вярваш на сълзите му не трябва да се влияеш от чуждото мнение. Не трябва да слушаш приятелките си, а сърцето. Само то ще ти подскаже кое е правилото решение.

teardrop
01-03-2007, 16:20
Щом те обича, защо се е държал по този начин? Попитай го това и не се размеквай ако се разплаче или ти каже, че те обича. А ако наистина съжалява, ще започне да се държи по-добре с теб. Просто изчакай да видиш държанието му след разговора ви, а не всичко да си остане на думи.