PDA

View Full Version : Ебати любовта



Gecata_bEeE
01-03-2007, 09:00
Сори за дългата тема :

Ходихме 5 месеца,тя ми вървеше по гъза плачеше за мене никога не е ходила с момче повече от 2 седмици никога не се беше влюбвала никога не беше правила и секс...Тръгнахме и всичко стана включително че ме обичаше много ... Много неща са ставали между нас,Връзката ни беше уникална и интересна имали сме и караници но тва е нормално докато не скъсахме точно 2 дена преди да направим 5 месеца ... Тя скъса с мен искаше да е свободна но твърдеше че ме обича и че след време иска пак да е с мен а просто да си поживее ... И си поживя вече почти 2 месеца ... ходи с 2 момчета,едното за 2 седмици,другото за 2 дена ... Целува се там още с 2-ма ... аз ходих и аз с момиче за няма и седмица ... Но няма божи ден в който да не сме излизали от 2 месеца насам... Имаше намеци и т.н ... Дори последните 2 седмици сме се целували. Много често все ми вкарваше намеците че все още ме обича по наши си 'кодове' така да си го реша дори някой път сме си говорили и тя ми е казвала че ще задълбочи ако тръгнем и иска да тръгнем иска да е с мен но иска съвсем още малко време да е сама ... Та няколко дена преди коледа ми каза че на коледа стават чудеса ... За тези няколко дена нон стоп намеци и целувки от време на време ама по бузата по врата по устата но без език и т.н ... Накрая се случва така че на коледа не става чудо,но тя ми отговаря че не е загърбила 5-те месеца щом нон стоп си излизаме.Не е само излизания ми и телефони ние си говорим безплатно и всяка вечер яко си говорим ... Дори имаше период в който ако аз не и звънна и тя кат ми звънне и ми се нацупи за кратко що не съм и звънял.Точно преди коледа пак видя че снимките и в портмонето ми не са отпред и тя такова се нацупи нали уж на бъзик извади ги от долната част на портмонето и ги сложи отгоре.И в нейното портмоне също мойта снимка беше на преден план.На коледа ми отговори че ме обича иска съвсем малко време аз и казах че не искам приятелство и не е правилно да излизаме всеки ден защото по тоя начин ние не сме разделени не си липсваме ... След това не излизахме един ден но тя ми се обажда после пак да излизаме там с нейни приятели а и ние сме в една компания ... Там ми прави намеци смучка целувки по връта дълго време просто от държанието и се разбира че си има интерес към мен(забравих да кажа че от 3 седмици някъде си харесва друго момче тя си е такава щото е малка едва 15 годишна е и и познавам природата на характера но с това момче тя не може да тръгне няма бъдеще и нищо не може да стане но все пак прави разлика от обич и харесване и сама ми го е казвала това,че си има чувства към мен) ... на 29 и на 30 бяхме на дискотека там с брат и и мои компании ... пак имаше някфи намеци на 30-ти особено стана една интрига и знаех че е лъжа предварително но и тя ме убеди че е лъжа и ми каза че 5-те месеца които е била с мен са и били най-хубавите 5 месеца не в годината,а в живота и.Каза ми че сърцето и супер много и подсказва че иска да е с мен но разума не и нека само нова година да мине щото е объркана дори да ме обича(малка е и не иска задълбочаване а точно заради това скъсахме то там са си едни наши си работи) ... На дискотеката ми разказа за тва момче дето уж харесва и каза че вече не го харесва и че не е имала чувства към него а към мене е имала и все още има нон стоп намеци и доста ама доста често си ме целуваше и ми вкарваше намеци честно казано аз се давах но не отвръщах оставях я тя да ми намеква ... Нова година тя щяла да изкарва нова година с някфа компания от 8 до 12 а после след 12 е с мене и мойта компания докрая на сутринта ... в тая компания която е ходила е бил онова въпросно момче което просто е харесвала и уж вече не,тя ми беше казала предния ден че иска да му направи номер на нова година и да му го върне.Обаче тя закъсня малко на нова година аз се изнервих сърдех се после се опитахме да се оправим ... Тя ми каза че все още го харесва и то много и че вече не ме обича ... Тва ми дойде като гръм от ясно небе ... Мислех че го казва само щото е била изнервена щото се е случвало преди месец пак заради нерви да ми го каже но след 1 час кат се успокои ми казва че не го мисли и че си ме обича ... Но не стана

И цяла нова година се подминавахме,накрая на вечерта много яко пак се скарахме пак заради тия моите въпроси ... Но когато се скарахме в началото я видях че плачеше но все пак ми беше казала че не ме обича.След 1 час един мой приятел я видял че и е гадно и я питал що и е гадно и тя казала заради мен че сме се карали за глупости ... Той я извикал и 30-40 мин говорили ... Тя му казала че иска да е с мен по принцип не сега щото се задълбочава ... Той се връща и ми вика тя е твоя ... за тва аз исках пак да си поговоря накрая на вечерта но тя пак ми отговори нервно че не ме обича вече и че тва е положението и ме направи на гъз направо ... кара ме да си падна под нивото ... На другият ден се видяхме и си поговорихме без караници много спокойно и тя просто си ми каза че вече не ме обича и че на дискотеката преди нова година не ме е излъгала че 5-те месеца с мен са и били най-прекрасните в живота но ме е излъгала че не харесва онова въпросно момче и че ме е излъгала тогава че има чувства към мен... Попитах я от кога е така и тя каза от няколко дена ... На коледа ми каза че когато сме си говорили не ме е излъгала че ме е обичала а аз знам че и след 2 дена като се видяхме показваше обич ... Тя ако става на въпрос и на дискотеката преди нова година с намеците показваше че все още има чувства ...
Как така става че 1 ден ме обича все още а след 2 дена няма вече чувства,и същата вечер когато ми е казала че не ме обича и е било гадно и е казала на мой приятел че по принцип иска да е с мен но не точно сега защото се задълбочава и той останал с мисленето 'че е моя'.

Кво мислите по тая тема сори че е толкова дълга :)
И кво мислите дали наистина го чувства така може ли да съжалява и къв съвет ще ми дадете за бъдеще какво да правя и така :)

чао

[chervenokoska]
01-03-2007, 09:29
:smt017 уфф не мога да го разбера това момиче!Незнам защо обаче си мисля, че си прави някакви нейни игрички и супер много те върти!Какво е това днес те обичам, утре не! Според мен няма смисъл да се занимаваш с нея! Явно нв в пораснала все още! Може би просто иска да й обращаш внимание, а тя през другото време както ти казваш да си се занимава с други момчета! Съвет от мен заеби я и си намери момиче, което ще е само с теб и наистина ще те обича!

koalka
01-03-2007, 09:38
Наистина ти е дългичка темата, но аз я прочетох :) Виж, още, когато си е тръгнала от теб се е разбрало, че не те обича.За какво й е свобода, ако те обича, за какво трябва да ходи с други, за какво трябва да се целува с други?Просто те е излъгала след това.Хората се обичат и ходят по няколко години и не искат свобода, а тя за 5 месеца...Просто я забравяш и продължаваш напред.Не искам да казвам, че май си е въобразявала, че те обича, защото незнам, но определено не е трябвало да те лъже, ако някога те е обичала.

white_chik
01-03-2007, 12:05
Тва вашто и в сапунките го няма.Въпросното девойче не зане какво иска,хем се кефи на другото момче,хем иска да поддържа и тръпката в теб,за да не остане сама.И аз не знам какво искам,но поне не наранявам хората около мен,докато тая твойта те върти на шиш и най-лошото е,че ти май се връзваш.опитай се да я отбягваш,ама наистина и не за ден,два ами за по-дълго.Сигурна съм,че след тва ще дойде при теб и пак ще ти кажа,че те обича и че не може без теб.Момичешка работа,кво да ти кажа,повечето сле такива

AliceSw
01-03-2007, 12:43
такам, малко се обърках, но установих 1 - тя не знае какво иска, зна4и по мое мнение тя иска другото мом4е, но вероятно я е страх да му го каже, а към теб изпитва една симпатия към бившия, ти дълго време си бил 4аст от живота й, при това много важна, но е трябвало вси4ко да свърши в момента, в които сте скъсали, защото тя 4уства мн силна привързаност към теб 100% и понякога преска4а границата на приятелството, по-добре я остави, ако можеш не я виждай или поне не се натискай с нея при всяка възможност :wink:

piska_
01-03-2007, 13:05
Така може би тя незнае какво иска, знам ли съгласна съм с другите :wink:

krem4et0
01-03-2007, 14:59
Просто е адски малка и неориантирана. На 15 да си прави любовни интрижки между куклите си Барби и кен. да не се занимава с глупости. Как искаш от 1 момиче на 15 да знае какво иска. А и тези нещо и тако,и вако са детинщина.

naia
01-03-2007, 15:05
децка работа :D

alkobalko
01-03-2007, 15:18
Малка е още и не знае какво иска опт живота. А с теб си играе много подло. Може наистина да те обича, но да я е страх от обвързване. Или пък да иска да е с другото момче, но още да е силно привързнаба към теб, като към приятел. А може и да не иска да остане сама, но не и да се задълбочава връзката ви. Най-добре седнете и поговорете, за да се изясните и ти да не се измъчваш повече. Но само едно нещо-не и позволявай повече да си играе с теб и чувствата ти.

BuBi008
01-03-2007, 16:40
Neznam na kolko godini si no opredeleno vijdam razlika mejdu neq i teb . SPored men bi trqbvalo da q ostavish ne zaslujava da q chakash s tazi neinata svoboda tochno zashtoto hem q iska hem tebe te razigrava obicham te ne te obicham shte te celuvam ama nqma da sme zaedno. Spoed men tq ne te obicha ako te obichashe nqmashe da pravi tiq detski istorii.... tq prosto iska da si jivee jivota da e s tozi da e s onzi da se natiska s edi koi si da i e simpatichen drugiqt a mislq che teb te izpolzva kato rezerva za neshto po sigurno ako v sluchaqt ne stane s drugite ili si promeni izvednyj mnenieto. A tova che ti puska nameci ili che e plakala ne znachi nishto to vseki moje da go pravi i az dori da ne te obicham ako trugna te gushkam i celivam moga da go napravq che vse endo te obicham ee kakvo lepnali ti 5 celuvki ne znachi che e obicha. Pone az mislq che ne zaslujava tegli i edna mainai gotovo

Pleasure
01-03-2007, 16:58
Другите го казаха - тя самата незнае к'во иска.
Остави я , според мен тя ще се върне при теб след време.

01-03-2007, 17:24
Надявам се не се напиваш с алкохол и не умираш от мъка по това малко глупаво неориентирано момиченце . Ебал ли си го , ебал си го . Тогава нямаш повод да ти пука брато . Живей си живота и не оставяй на 1 о*ца да те върти за носа и с другия идиот там който харесва да ви прави на кукли на конци ...
И недейте да ми говорите че на 15 не можело да се прави избор . Сестра ми и приятели ходят 6 години а са съответно на 22 и 23 год . Така че....

01-03-2007, 17:46
Говори нещо, после друго... не може днес да те обича, утре не. Имам чувството, че я е било страх оня другия да не я отреже и заради това се е държала така с теб и изведнъж и е "дошла съвестта" и е решила да е честна. Въобще не и се моли и не се разправяй с нея, ще видиш, че ще дойде и ще ти реве да се върне при теб.

ThePainIsReaL
01-03-2007, 20:55
Каза , че си търпелив. Потрай още месец , два .. и виж какво ще стане . Но недей да й ставаш играчка , имай достойнство . Не й звъни , нека ако иска тя да ти звъни .

IKisseDAGirL
01-03-2007, 21:50
хахаха :lol: :lol:
така не съм се смяла от доста време.. пък после що сме ви въртяли на малкия си пръст... ми то вие сте си за въртене #-o то бива бива така да се даваш да те разиграват,ама чак пък толкоз :-s

да те просветля малко :arrow: тя знае, че по всяко време ще може да си нейн и за това ще протака нещата вечно
а ти просто ще си чакаш, и чакаш, и ще си живееш с илюзиите...

iiirish
01-03-2007, 21:55
Малка е още и не знае какво иска опт живота. А с теб си играе много подло. Може наистина да те обича, но да я е страх от обвързване. Или пък да иска да е с другото момче, но още да е силно привързнаба към теб, като към приятел. А може и да не иска да остане сама, но не и да се задълбочава връзката ви. Най-добре седнете и поговорете, за да се изясните и ти да не се измъчваш повече. Но само едно нещо-не и позволявай повече да си играе с теб и чувствата ти.

Lost_Kiss
01-03-2007, 22:08
]:smt017 уфф не мога да го разбера това момиче!Незнам защо обаче си мисля, че си прави някакви нейни игрички и супер много те върти!Какво е това днес те обичам, утре не! Според мен няма смисъл да се занимаваш с нея! Явно нв в пораснала все още! Може би просто иска да й обращаш внимание, а тя през другото време както ти казваш да си се занимава с други момчета! Съвет от мен заеби я и си намери момиче, което ще е само с теб и наистина ще те обича!
Az sam na sa6toto mnenie.Prosto tq iska da e sred mnogo mom4eta,i izvednaj ako ostane sama ti da si nasre6ta kato iztrivalka.Po-dobre ne se zanimavai s takiwa,samo ti dava naprazni nadejdi i ti 6te strada6 v taq siryaciq.Opitai se ili da q zabravi6 ili da i go varne6 kakto tq na tebe...

Kraken
01-03-2007, 22:13
Тегли й майната и си живей живота бе кфо се занимааш с тая

01-08-2007, 12:18
някои не разбрахте хубаво -> тя няма шансове с онова момче и го знае това още доста преди това,тя с него няма да прави нищо,освен това аз и бях казал още преди коледа че ако я видя с друго момче ще ме забрави завинаги.И тя това го прие и си го наби в главата ...
Аз сега я забравям а един ден когато и дойде акъла в главата може да е късно!

sdadfs
01-08-2007, 22:11
bratle spoko pri mene beshe su6toto 10 messeca ti4ashe po men i posle me zareza,su6tata rabota ebi q gazo