PDA

View Full Version : spored vas trqbva li da se kazva za iznevqrata?



CrIsTiaNo_
01-03-2007, 10:49
emi vii ste .....

PoisoNGirL
01-03-2007, 10:56
spored zavisi. az ne bih si kazala,zashtoto bih naranila choveka do men!ako puk veche se e stignalo do iznevqra i mnogo ti teji na dushta i iskash da si kajesh proznai si,no znai che neshtata nikoga nqma da sa sushtite!po-dobre si premulchi i zabravi kakvo se e sluchilo i nikoga ne go povtarqi! ponqkoga da premulchish moje da narani teb,no drugiq chovek nqma da strada

CrIsTiaNo_
01-03-2007, 11:00
da no ako kaje ima 6ans da zapazi6 vrazkata si , a ako zamal4i6 i tq razbere ot drug .... kakvoto i da napravi6 vrazkata svar6va kolko to i silna da e lubovta vi

PoisoNGirL
01-03-2007, 11:02
e izvinqvai ama e SILNA lubovta vi .. zashto se e stignalo do iznevqra... shtom si mojel da izneverish znachi si tolkova vluben v drugiq..

bulgarche
01-03-2007, 11:15
Не знам
Някой път трябва да пробвам явно :lol:

Dorianchety
01-03-2007, 11:18
ми от една страна е по-добре ... така мисля аз :-k въпреки 4е никога не съм изневерявала и съм против изневярата ...

Disorder
01-03-2007, 11:28
Мълчи си! Ако не премълчиш - нея ще я боли и край с връзката ви. Ако премълчиш - само на тебе ще ти е кофти, но рано или късно ще ти мине. Следователно е по-добре за всичи да се премълчи.

air_J
01-03-2007, 11:33
Ако искаш да се разделите - да! :-({|=

kobrichka
01-03-2007, 13:33
Според мен трябва,наистина има шанс да се разделите,а може и да ти прости.Но ако ти си премълчиш и тя разбере от трети човек няма шансове да ти прости,защото нараняването е мн по-голямо.Изневерил си и си я излъгал.Аз лично съм против изневерите и не бих простила,но ако той ми каже може да има втори шанс,но ако разбера от другаде няма прошка.Поне аз така мисля

Nadelina
01-03-2007, 13:33
DA! Opredeleno trqbva da se kazva.. Zashtoto tova se prevryshta v edna lyja koqto s vremeto ti glojdi syvestta.. i kolkoto poveche otlagame tolkova po zle stava.. Tei che sluchi li se neshto takova.. vednaga trqbva da se spodeli... Pyk i za da ne go nauchi ot nqkoi drug.. koeto shte e super zle..

krem4et0
01-03-2007, 13:43
Честно казано не знам. От 1 страна искам да си призная,защото ще е гадно да лъжа човека до мен. От друга знам,че сегашния ми приятел не би ми простил,а аз не искам да го загубя. Аз лично не бих си простила изневяра,но бих простила на гаджето. Абе..зависи си.

koalka
01-03-2007, 13:44
Естествено, че трябва да се каже, ако обичаш даден човек и си направил такова нещо.Да, много по-добре е да не му кажеш и да не го нараниш, но ето тогава ще го излъжеш, защото ако поне си обичал даден човек ще бъдеш до край честен с него и ще си признаеш.Да, ще излъжеш, защото той ще живее с илюзията, че си му бил/а верен/а, а ти....си направил/а нещо съвсем друго.Аз предпочитам човека срещу мен да ми признае, а не да ме лъже в очите.

He3HauKa
01-03-2007, 13:48
Според зависи.Ако приятелят/приятелката може да разбере,по добре да го научи от нас,но ако няма такава вероятност ,в някой случаи е по добре да си замълчим :-k

alkobalko
01-03-2007, 13:50
Трябва да се каже. Но, ако любовта се силна не би трябвало да се стига до там.

Sweetlove1990
01-03-2007, 13:56
Ami vseki 4ovek si e ustroen po razli4en na4in...edin bi prostil iznevqra, drug-ne...Az li4no s1m "za" tova da se kazva t1i kato men li4no bi me zabolqlo dvoino pove4e, ako go razbera ot drug 4ovek....predpo4itam da mi go kaje samiq toi...no kakto kazah ve4e vseki si ima sobstveno vijdane za ne6tata.....trqbva da poznava6 4oveka do teb za da preceni6 dali da kaje6 ili ne....pri vseki e razli4no :roll:

^FaiNt^F
01-03-2007, 14:02
Всичко зависи от характерите на двете страни в двойката. Ако са толерантни, обичат се...а изневярата е била случайна и изневерилия се разкайва-защо не? Но ако нещата не седят така...по-добре не 8-[

CrIsTiaNo_
01-03-2007, 14:28
Според мен трябва,наистина има шанс да се разделите,а може и да ти прости.Но ако ти си премълчиш и тя разбере от трети човек няма шансове да ти прости,защото нараняването е мн по-голямо.Изневерил си и си я излъгал.Аз лично съм против изневерите и не бих простила,но ако той ми каже може да има втори шанс,но ако разбера от другаде няма прошка.Поне аз така мисля
az poddkrepqm tvoeto mnenie no mai sam samo az nz za6to nikoi ne bi kazal 1 1 fr koqto smtq 4e taka se prehvarlq vinata na drugiq 4ovek i tq zapo4va da se 4ustva vinovna za ne6to ..... d ke trqbva

Nightmare
01-03-2007, 14:45
Според мен лично трябва да се премълчи. Ако ще изневеряваш, направи го така, че никой да не разбере, мълчи си и няма да нараниш.

macka123
01-03-2007, 14:50
dam
mislq 4e taka e mn po dobre
za6toto rano ili kysno istinata 6te izleze na qve
i e mn po dobre da ti go kaje 4oveka do teb
az li4no bih kazala ako izneverq

CrIsTiaNo_
01-03-2007, 14:56
da obob6tim 70% NE kazvat i samo 30% kazvat
taka li ?

01-03-2007, 15:18
ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРИЗНАВА, КАКВИ ТАКИВА ЛЪЖЛИВИ ПАЧИ СТЕ СТАНАЛИ, КАТО НЕ МОЖЕТЕ ДА СТЕ ЧЕСТНИ С ГАДЖЕТО ЗА КВО СТЕ С НЕГО???

TreeHill
01-03-2007, 15:34
щом си направил нещо тряя да имаш смелостта да си признаеш ...

pampers
01-03-2007, 15:41
амм по принцип съм против казването ама понякога е неизбежно..последния път като изневерих просто не можех да живея с тая мисъл 4е го лъжа по този на4ин и му намекнах и той разбра..ся вярно не са съ6тите 4увства ама..пак ми е по-добре хаха но ина4е не казвам..и отна4ало пак не исках да си призная и отри4ах..ама после..стана напе4ено и си признах хха :mrgreen:

feshankaa
01-03-2007, 15:55
Бих казала,защото винаги съм била искрена със човека който обичам. А и за да съм с този човек значи го обичам и изневярата е била плод на някаква грешка....

dEnIsTy
01-03-2007, 16:02
Да! :roll:

Bathory †Girl
01-03-2007, 16:06
spored men , estestveno 4e trqbva da se kaje m ..............de da znam, mnogo 6te e kofti da si mal4i6 , za tva #-o

The Interceptor
01-03-2007, 16:12
Аз лично първо не бих изневерил. Второ в никакъв случай не бих излъгал. Едно на ръка че просто не мога, пък и един път го направих напълно съзнателно и не можах да се държа нормално след това. Никога не бих искал да ми изневерят затова не го правя и аз :)

teardrop
01-03-2007, 16:13
Твърдо за признаването на изневярата съм, лично за мен другият има по-голям шанс да му простя, когато ми каже, защото поне няма да скрие толкова важно нещо от мен.

JaklinA
01-03-2007, 16:13
ами аз мисля че ако наистина държиш на един човек би трябвало да му кажеш

IlLuSi0nS`
01-03-2007, 17:21
не съм изневерявала, но ако ми се случи ще има две ситуации:
1. ако съм изневерила веднъж и е било само секс => няма да кажа..
2. ако са повече пъти и не е само секс, а имам чувства към другия => ще кажа на приятеля си положението и ще се разделим..

сега.. ако на мен ми изневерят (не се е случвало или не съм разбирала ако е ставало) пак съчите две ситуации: ако е било само веднъж - да не ми казва, но ако е нещо повече - да ми каже и да сме наясно..

естествено има вариант да научиш от някой "приятел".. гадничко.. не знам как бих реагирала.. но все пак в живота всичко се преодолява рано или късно колкото и шибано да е ...

priti_kiti
01-03-2007, 21:15
да! защото изневяра + лъжа става много по-мазно..

radito
01-03-2007, 21:22
аз съм изневерявала на много момчета дори само да се целувам с други(това според мен пак е изневяра) и всеки път си казвам ше му кажа,ше му кажа ама като го видя и се отплесваме и не му казвам.ама по принцип щом съм изневерявала значи не ми е пукало толкова много за него,не съм го приемала толкова на сериозно - по тая логика що пък трябва да му казвам?! :shock: :-D

nasty_f
01-03-2007, 21:52
Само две думи-твърдо да!
Които са честни хора ще ме разберат :wink:

Absconding
01-04-2007, 00:15
В повечето случаи, когато някой си признава изневяра, го прави за да не му е тежко на съвестта, т.е. от егоизъм. Зависи от ситуацията и човека. Понякога е по-добре да признаеш за да сте на чисто, пък и винаги е по-зле да разбереш от страничен човек, което допълнително усложнява положението.От друга страна, някой хора не прощават изневяра и е по-добре да премълчиш.. или просто искат да простят, но това им тежи и не се става нищо.

piqnata_toqga
01-04-2007, 00:28
bil sam sas strashno mnogo momicheta do sega ... no ne mi se e nalagalo da izneverqvam ... i mislq che ako go napravq tova che e po nevolie ... priqteli sa mi kazvali zashtoto sa mi izneverqvali kazvali sa mi .... varni im go izneveri im ti no az ne mislq che tova e pravilnoto reshenie sichko na tozi svqt se vrusha i ako go napravq nqkoi put vinagi bih priznal zashtoto priznat grqh e polvin grqh ... no az mislq che takiva grehove trqbva da se izbqgvat ....

bulgarche
01-04-2007, 00:30
Аз предпочитам човека срещу мен да ми признае, а не да ме лъже в очите.
Има разлика между това да лъжеш и това да не казваш истината

fashionable_girl
01-04-2007, 10:32
Ami spored men trqbva da se kaje!Az li4no nikoga ne sam izneverqvala,no na men sa mi izneverqvali i mn po me e bolqlo kato sam go razbirala ot drugo mqsto!Predpo4itam priqtelq mi da mi kaje 4e mi e izneveril,moje i da mu prostq,da 6te me narani,ne6tata moje bi nqma da sa sy6tite,no pone 6te znam 4e e 4esten s men!!!

miloto_girl_4e
01-04-2007, 10:50
Аз лично бих искала да ми го спестят .. предпочитам да не знам и това да остане в миналото, отколкото често да си припомням за неговата грешка .. и понеже аз не искам да узная за изневярата, като се случи да изневеря - спестявам го на гаджето си..

Scarabey
01-04-2007, 11:11
Според мен трябва да се каже,човека който е до теб ще оцени честността ти и може би ще ти прости поне при мен така стана.По-добре е да го разбере от теб,отколкото от други хора

Eleonora
01-04-2007, 11:23
Въпреки всичко аз бих споделила с него...предпочитам така, вместо да го лъжа!!!Колкото и да боли...истината е от голямо значение :wink:

FiRe_LaDy
01-04-2007, 11:35
Ot lichen opit bih kazala,che e po dobre da si priznaem.Taka napravih az i ne sbyrkah.Dori zapazih vryzkata si. \:D/

DiabolicAngel
01-04-2007, 11:44
Аз лично съм за казването,а какво ще да става.Щом се стигнало до изневяра значи нещата не са добре :roll:

CrIsTiaNo_
01-04-2007, 13:21
Аз лично бих искала да ми го спестят .. предпочитам да не знам и това да остане в миналото, отколкото често да си припомням за неговата грешка .. и понеже аз не искам да узная за изневярата, като се случи да изневеря - спестявам го на гаджето си..

a ako razbere ot drugata se pak rano ili kasno lajata 6te izleze na qve kakvo 6te pravi6 togava

panterata
01-04-2007, 13:51
според мен не трябва да се казва , защото заради една грешка такава може да се провали цялата връзка.. и дори и да не скъсат 2та вече няма да си имат доверие и тн.. аз искам да ми го спестят , аз също не казвам , защото не искам да нараня другия.. ЗА казването съм в случаите в които ще се разбере от някъде и е по-хубаво да се знае от мен ;)

sexy_dizzy
01-04-2007, 15:03
Ако питаш мен:изобщо не трябва да се стига до изневяра.

Charleese
01-04-2007, 16:47
Зависи от типа на връзката.Ако отношенията са свободни и неангажиращи,една изневяра не би имала значение и не виждам смисъл да се споменава.Ако обаче връзката е сериозна,гради се на доверие и взаймност,разбира се,че изневярата трябва да се признае.Иначе отношенията между двамата рано или късно ще станат невъзможни.Изневерилият ще се измъчва и ще има угризения,а другият - непрекъснато ще се съмнява,защото,ако познаваш добре един човек,няма как да не се досетиш,че нещо не е наред.
Естествено,като казва какво е станало,човек не може да знае как ще реагира другият.Трябва да поеме риска да бъде отхвърлен и отговорността за това,което е направил.Може да му се прости и връзката да продължи,но има и голяма вероятност да не му повярват никога вече.
И в крайна сметка поуката е,че трябва да мислим и за другите преди да направим нещо,което може да ги нарани.Изкушението понякога наистина е голямо,но истинската любов е по-силна от него. :wink:

648541
01-04-2007, 17:03
estestveno 4e trqabva da se kaje no e po dobre da ne se stiga do iznevqra,za6toto ako mi se slu4i na men i ne mi kaje rano ili kusno 6te razbera i togava nikoi nqma da go spasi :smt011

koalka
01-04-2007, 17:36
Аз предпочитам човека срещу мен да ми признае, а не да ме лъже в очите.
Има разлика между това да лъжеш и това да не казваш истинатаВсеки го възприема по различен начин.
аз го приемам като лъжа.

Undying
01-04-2007, 18:36
Ами...ако е била просто една целувка или прегръдка или нещо от тоя род,и наистина,ама наистина е било грешка,може и да не се каже.Но ако е било нещо повече разбира се че трябва да се каже,рано или късно всичко излиза на яве.

love_sdv
01-04-2007, 18:37
ami... ne znam. az zatova se ugovariam predvaritelno kak se gleda na izneverite. i vuv vsichkite mi vruzki si kazvame absolutno vsichko. az lichno niamam nishto protiv priateliat mi da spi s druga, niama da se izturka... 0:) stiga obache da mi kazva. ako ne i kazva, znachi ne e prosto seks i ima kakvo da krie. po tozi nachin se cuvstvam niakak si svobodna, kakto i toi. koeto ni rivurzva oshte poveche edin kum drug.

miloto_girl_4e
01-05-2007, 21:23
Аз лично бих искала да ми го спестят .. предпочитам да не знам и това да остане в миналото, отколкото често да си припомням за неговата грешка .. и понеже аз не искам да узная за изневярата, като се случи да изневеря - спестявам го на гаджето си..

a ako razbere ot drugata se pak rano ili kasno lajata 6te izleze na qve kakvo 6te pravi6 togava



Не винаги лъжата излиза наяве.. това са митове :!:

MoHuTo
01-06-2007, 02:28
Според мен изневярата трябва да се признае, ако изпитваш угризения за това..Ако не ти пука за какво да си признаваш..Аз лично бих си признала...И бих предпочела ако гаджето ми изневери да ми каже преди да го науча от 3ти човек, защото така болката е мн по голяма [-( Въпрос на мнение все пак...

Allthatshewant
01-06-2007, 08:40
zavisi ot dosta ne6ta v nqkoi slu4ai e po dobre da priznaesh iznevqrata a ponqkoga iskaiki da zapazish vryzkata si si zamyl4avash ... no mislq 4e predi vsi4ko trqbva da go ima doverieto i za tova da se spodelq a ako horata dostaty4no se obi4at 6te si prostqt ...

sexY_mackA90
01-06-2007, 11:41
Еми аз веднъж се бях скарала с гаджето си и на един купон се целунах и бях цяла нощ с друг но като се сдобрихме му казах ама иначе аз предпочитам ако той ми изневери да не ми казва...не знам но просто няма да мога да го понеса...В началото на наща връзка си мислех че ще ходиме най-много 2седмици...после сатанаха 2 месеца и т.н. и сега след 8 месеца ако той направи нещо такова предпочитам да си мълчи и да ми спести болката...

J^Lo^ass
01-06-2007, 12:13
ami skoro mi se slu4i edna piqnska istoriika i izneverih na gadjeto mi,s kogoto sme pove4e ot god zaedno..oba4e si priznah...kvo da se pravi 4estna sym :wink: ,mn 6te6e da mi e guzno ako go bqh skrila taka 4e sym ZA kazvaneto ako uvajava6 4oveka do teb

pebuls77
01-06-2007, 13:19
ako obi4a6 istinski ne bi stignal do iznevqra... aide celuvka au .. svalki ok.. tva e edin flirt prosto ,no stigne6 li do sex zna4i ne obi4a6!..ta nali kogato obi4a6 iska6 samo partniora si!!!... moje bi tova e to4no istinskata lubov.da ima6 nqkoi do sebe si i da ne iska6 nikoi drug!.. vs4ko drugo e nqkvo privli4ane ,koeot s vremeto iz4ezva!!!

f1s714e70
01-09-2007, 20:06
za men edna vraska se gradi na doverieto,izneverqvaiki 4ovekat do teb gubi sqkakvo doverie koeto e imal....Spored MEN vaob6te ne trqbva da se izneverq,no ako vse pak tova se slu4i po dobre e da kaje i zaedno da pogovorqt za6to e izneveril,6te go pravi li pove4e 6te prodalji li vraskta im...

niGGa
01-09-2007, 20:54
Две неща съм научил на тоя свят. Първото - жена шофьор нема. Второто - никога не си признавай каквото и да е. Винаги е против теб

kAdrOkoSkA
01-09-2007, 21:13
Много е относително. Ако държа на човека... не бих изневерила по никакъв начин! Но даже и да допуснем, че това се случи... трябва да се каже! Защото в една връзка лъжата няма място!!! А ако не ми пука изобщо... пак зависи... много е относително, пак казвам.

PerfectStrang3r
01-10-2007, 10:13
В пряк отговор на въпроса: Задължително да !!

По добре на време да се каже.. може и да продължи връзката, а ако се разбере в последствие е край на всичко.

DeSiTo0o
01-10-2007, 10:45
ами аз не бих казала :lol: може би ще ми е малко гузно ама... :roll:

01-10-2007, 10:53
Според мен трябва,защото искреността за мен е най-важната в една връзка!

No_LiMiTe^f
01-10-2007, 11:35
Според мен не трябва да се казва!Не може да си провалиш цялата връзка заради грешка,която си направил(ест ако осъзнаваш че е било грешка)!Важното е по никакъф начин другия човек да не разбере защото още повече ще бъде огорчен,не само от изневярата,а и от това че е бил излъган от близкия му човек!

atanakata
01-10-2007, 11:42
аз съм за да се казва ВИНАГИ... знам, че е трудно, но аз бих казал ако направя такова нещо, щом съм с даден човек, щом го обичам... знам, че мога да нараня, но мисля че дължа поне това на момичето с което съм... не съм изневерявал досега и се гордея с това...

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-10-2007, 14:18
ako durjish na gadjeto si mn`qsno 4e trqbva.. a ako durjish istinski na nego ne bi trqbvalo izobshto da mu izneverqvash.. #-o

CrIsTiaNo_
01-10-2007, 19:10
ами аз не бих казала :lol: може би ще ми е малко гузно ама... :roll:

a ako toi razbere ot drugate kakvo 6te prai6

malkata_
01-10-2007, 19:12
Аз не бих казала.....просто някой неща трябва да се премълчават!!! 8-[ .....ама не и да се прекалява де.... :?

mi6e199
01-14-2007, 07:47
Според мен трябва,наистина има шанс да се разделите,а може и да ти прости.Но ако ти си премълчиш и тя разбере от трети човек няма шансове да ти прости,защото нараняването е мн по-голямо.Изневерил си и си я излъгал.Аз лично съм против изневерите и не бих простила,но ако той ми каже може да има втори шанс,но ако разбера от другаде няма прошка.Поне аз така мислядобре а мойта приятелка като ми изневери и тя поиска да се разделим,щот искала да е с другото момиче,шот я харесва.а аз все още имам чувства към нея и исках да сме заедно! :smt010

LO6IQ
01-14-2007, 07:55
Според мен трябва,защото искреността за мен е най-важната в една връзка!
:-)

kornslipknot
01-14-2007, 09:04
az kato trugnah s moq i stana taka,4e toi zamina,az se napih i se celuvah s drug.ni6to pove4e,no i tova si e dosta 6tom hodi6 s nqkogo...kazah mu,no 4ak kato mina okolo mesec,za6toto me be6e strah ot reakciqta mu.na nego mu stana dovolno,4e sam mu priznala,oba4e mi kaza,4e ako sam mu go bila kazala o6te ot samoto na4alo sme 6teli da skusame:( sega hodim po4ti 6 meseca i nqmame problemi,a vsi4ko,koeto se e slu4ilo si e ostanalo na zaden plan...uspeh s re6enieto ti

maybelline
01-14-2007, 09:21
Разбира се че трябва да се казва.Най-малкото това е проява на доверие към човека на когото си изневерил и когото обичаш(ако го обичаш де).Подло е да караш някой да мисли че си му верен,а да му изневеряваш зад гърба.

01-14-2007, 23:41
Браво на оня дето каза.Много лъжливи кучки сте станали сичките бе.ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ КАЗВА.ЕДНА ИСТИНСКА ВРЪЗКА СЕ КРЕПИ НА ДОВЕРИЕ И ИСКРЕНОСТ.ЩОМ ОБИЧАШ НЯКОГО НИКОГА НЕ БИ МУ ИНЕВЕРИЛ.ЗА КВИ СА МИСЛИТЕ,ЧЕ ДА ИЗНЕВЕРЯВАТЕ И ДА ЛЪЖЕТЕ И ДА НАРАНЯВАТЕ.МРЕТЕ СИЧКИ КУЧКИ КОЙТО ХОДИТЕ ПО ЧУЖДО.А ТИЯ ПИЯНСКИТЕ ИСТОРИИ НЕ МИ ГИ РАЗПРАВЯЙТЕ,ЧЕ БИЛИ ПИЯНИ И НЕЗНАМ СИ КВО,НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙТЕ.КАТ ОБИЧАТЕ НЯКОЙ,ВЪОБЩНЕ НЯМА ДА СЕ НАПИЙТЕ,ЗАЩОТО МНОГО ДОБРЕ ЗНАЙТЕ КВИ ГИ ВЪРШИТЕ.И МНОГО ПИЯН ДА СИ,АКО ОБИЧАШ ИСТИНСКИ НЯМА ДА ИЗНЕВЕРИШ НИКОГА.АЗ ЛИ ВА КАРАМ ДА СА НАПИВАТЕ?АМА 99% С ТУЙ СЕ ОПРАВАТЕ"АМА АЗ БЯХ ПИЯНА".МИ АЗ ЛИ ТА НАПИВАХ МА!АЙ ЧИ МА ЯДОСАХТЕ ЦЕЛИЯ ФОРУМ.ЕВАЛА САМО НА ТЕЯ ДЕТО БИХА СИ ПРИЗНАЛИ АМА И НА ТЯХ НЕ МНОО ЩОТО И ТЕ СА ИЗНЕВЕРИЛИ.НЯМА ИЗНЕВЕРЯТЕ ВЕ ЕИ ШМАТКИ.КАТ СА НАУЧИТЕ ДА ДЪРЖИТЕ НА ЧОВЕКА ДО СЕБЕ СИ ТОГАА МИ ГОВОРЕТЕ ЗА ОБИЧ.ТЕЯ ДЕТО СИ ПРИЗНАВАТЕ ОК,АМА ТЕЯ ДЕТО НЕ - ШЕ ВИ КРИТИКУВАМ ДО ДУПКА.КВИ СА ТЕЯ ОПРАВДАНИЯ ДА НЕ ГО ЗАБОЛЯЛО И Т.Н.АМИ ПОСЛЕ КАТ РАЗБЕРЕ ЩЕ ГО БОЛИ НЕ ДВОЙНО АМИ ТРОЙНО ПОВЕЧЕ,И НЕ МИ ПРИКАЗВАЙТЕ,ЧЕ НЯМА ОТ ДЕ ДА РАЗБЕРЕ.А ТЕЗИ ДЕТО НЕ СИ ЗНАЯТ МЯРКАТА : - ЩЕ ВИ СПРА АЛКОХОЛА ЧЕСТНО ВИ КАЗВАМ.
ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ КОЛКО МЕ ИЗНЕРВИХА ВАШТЕ МНЕНИЯ НА ЛЪЖЛИВИТЕ ХОРА ТУКА.

01-15-2007, 00:02
Недей се пали, макар че те подкрепям напълно. Просто е задължително да се казва. Грешката си е изцяло на този, които изневерява и без значение дали другия би го заболяло ако връзката е сериозна (а дори и да не е, а само да има изгледи да бъде такава) всичко трябва да бъде изяснено !

01-20-2007, 19:31
AZ SYM PROTIV!!!!!!!NIKOGA ne sym izneverqvala i nqma i da go napravq.Ako izneveri6 zna4i ne obi4a6 4oveka do sebe si i ne ti puka za nego!Zatova samo tezi koito ne obi4at te izneverqvat!Apak ako izneveri6 trqbva da si kaji6 vsi4ko za6toto mislq 4e 4oveka do teb pone ima pravo da znae istinata, a ne da byde lygan.Trqabva da mu go kaje6 pone ot uvajenie kym samiq nego,a i kym sebe si!A i v iznevqrata nqma nikakyv smisal tfa e prosto nqkva pre6tqvka!

CrIsTiaNo_
01-20-2007, 19:54
Според мен трябва,наистина има шанс да се разделите,а може и да ти прости.Но ако ти си премълчиш и тя разбере от трети човек няма шансове да ти прости,защото нараняването е мн по-голямо.Изневерил си и си я излъгал.Аз лично съм против изневерите и не бих простила,но ако той ми каже може да има втори шанс,но ако разбера от другаде няма прошка.Поне аз така мислядобре а мойта приятелка като ми изневери и тя поиска да се разделим,щот искала да е с другото момиче,шот я харесва.а аз все още имам чувства към нея и исках да сме заедно! :smt010

porise za lubovta si ako smqta6 4e si zasujava a 6tom q obi4a6 qvno e taka ....

Merito_
01-20-2007, 23:26
Ami badi iskrena s priqtelq si zashtoto rano ili kasno vsi4ko se raz4uva i e po dobre da otidesh da pogovorish s nego,4e si napravila gre6ka,no 4e go obi4ash a u,ako toi te obi4a moje bi ne vednaga no 6te ti prosti.Badi vinagi iskrena s 4oveka sre6tu teb ako pitash men

Butterfly^
01-21-2007, 07:11
твърдо да, аз не бих издържала да мълча и да крия нещо... :wink:

CrIsTiaNo_
01-21-2007, 12:18
Ami badi iskrena s priqtelq si zashtoto rano ili kasno vsi4ko se raz4uva i e po dobre da otidesh da pogovorish s nego,4e si napravila gre6ka,no 4e go obi4ash a u,ako toi te obi4a moje bi ne vednaga no 6te ti prosti.Badi vinagi iskrena s 4oveka sre6tu teb ako pitash men

edin 4ovek koito bi postapil kato men ! mersi ..... :!:

xixi
01-21-2007, 12:23
Ami badi iskrena s priqtelq si zashtoto rano ili kasno vsi4ko se raz4uva i e po dobre da otidesh da pogovorish s nego,4e si napravila gre6ka,no 4e go obi4ash a u,ako toi te obi4a moje bi ne vednaga no 6te ti prosti.Badi vinagi iskrena s 4oveka sre6tu teb ako pitash men

edin 4ovek koito bi postapil kato men ! mersi ..... :!:
Това доказва че колкото и уникално тъп да си има някой като теб.