PDA

View Full Version : Rowenta - Activ Brush - prava kosa..???



be3by
01-03-2007, 13:12
така не знам дали сте гледали рекламата на тази четка-сешоар..или по точно някой ако я има да ми каже някакво мнение или поне изглежда ли ви надеждна.Мисля да си я вземам,мн искам да с1м с права коса оба4е се колебая дали това ще ми върши по-добра работа или някаква преса?вие как си изправяте косата???/na www.rowenta.bg q ima v1prosnata 4etka/ :-k

Lorraine
01-03-2007, 13:14
ъъ тия неща са боклуци..ако искаш права коса,по-добре си купи преса и си я изправяй! :-)

M@Rt@
01-03-2007, 19:19
amm..chesno da ti kaja,chetki i takiva podobni neshta-NEDEISTVAT!Po-dobre si sberi nujnite pari i si kupi nqkakva xybava presa(kato onezi v salonite).Az si vzex takava i sum adcki dovolna :) , a predi tva imax edna det beshe okolo 30lv.Podobre si kupi nqkakava po skupa ot kolkoto purvo nekva evtina i posle skupa presa :roll: :roll:

==>Jasmin<==
01-04-2007, 17:07
Моето мнение е че не трябва да се връзваш на такива рекламки по Тв-то, както и момичетата преди мен,и аз мисля че е най-добре да си купиш хубава преса,за предпочитане е да е по-скъпа ,с керамично покритие за да не си гориш косата ;) а ако не ти се дават толкова пари можеш да пробваш да се изправяш с четка за коса и сешоар,става много хубаво , и трайно и не гори толкова косата,както някоя обикновенна преса :D успех (hug)

Allthatshewant
01-04-2007, 17:25
bih zalojila pove4e na hubava presa otkolkoto da 4akam se6oar da mi izpravi kosata ta nali na presata tova i e rabotata :)

==>Jasmin<==
01-04-2007, 17:41
еми предложих й сешоара ако няма възможност за скъпа преса;)

sexY_mackA90
01-04-2007, 19:05
Абе по-добре с преса...иначе аз си изправям косата с ютия ама щото на мен не ми пука дали си горя косата или не...така че по-добре си купи преса ;-)