PDA

View Full Version : Какво мислите за тази прическа?



DeSk{}
01-03-2007, 13:13
Отпред бритона дълъг до средата на очите някъде и подстриган на една страна (на криво) и дълга опашка (около 10см) и тя подстригана на криво но на другата страна....?

01-03-2007, 13:18
ne mi zvu4i mnogo dobre za ejednevna pri4eska.moje bi ako se snima6 specialno za ne6to e dobra,no kato ti pisne kakto vsi4ko e podstrigano na krivo 6e sujalqva6 4e si se okulcala taka. :smt017

Lorraine
01-03-2007, 13:18
ами скъпи честно да ти кажа нищо не разбрах :lol: ..не може ли да постнеш някви снимки на такава прическа ,че да се ориентирам малко :smt016

01-03-2007, 13:23
o,boje ama ti mom4e li si?!?muj li iska6 da si ili gei? :shock:

Loshotia
01-03-2007, 13:27
Бретона ок, даже и аз сега обмислям така да се направя, ама косата в никакъв случай...по- добре си я накълцай яко, нещо дет му се вика етажи примерно..поне на мен така по би ми допаднало

DeSk{}
01-03-2007, 13:28
o,boje ama ti mom4e li si?!?muj li iska6 da si ili gei? :shock:

Май забравих да напиша....само сериозни отговори...

Скоро ще се снимам и ще видите за какво става на въпрос :wink:

nikinkaaa
01-03-2007, 13:30
Мен ме кефи

f_pld
01-03-2007, 13:34
ami 4akame snimka :) pri4eskata poprincip ne otiva na vsi4ki,no ima i mom4eta,na koito stoi strahotno...ima i takiva,na koito e ujasna!

Allthatshewant
01-04-2007, 17:15
ne mi zvu4i dobre na men :)

01-04-2007, 17:23
Не мога да си го представя точно как изглежда,иначе звучи интересно

GaNGsTa`Gi®l
01-05-2007, 10:07
Отпред бритона дълъг до средата на очите някъде и подстриган на една страна (на криво) и дълга опашка (около 10см) и тя подстригана на криво но на другата страна....?
Абе аз теб май съм те виждала в анаконда? :lol:

SweeTy_Mi6i
01-05-2007, 10:11
men ne6to ne me kefi mnogo poprincip ne si padam po krivite bretoni da ne govorim za kriva opa6ka....... #-o [-X

Jamalska
01-05-2007, 11:16
За момче ми се струва адски педалско.Иначе за момиче-на подходящото лице и с подходящия цвят би било яко

kati_0513
01-05-2007, 13:09
Мисля, че е шантаво...
Но може и да е хубаво- за момиче, но за момче- коса 1-2 см. не повече...

lo6a_karma
01-05-2007, 17:04
хахахахаха зву4и супер сме6но пи4 плс избериси др при4еска!!!! :) :) :) :) :) :D :D :D

Cheesy
01-11-2007, 18:31
Яяяя по-добре не ексериментирай:)

^sladyranka`
01-12-2007, 18:27
ne mi zvu4i mnogo dobre za ejednevna pri4eska.moje bi ako se snima6 specialno za ne6to e dobra,no kato ti pisne kakto vsi4ko e podstrigano na krivo 6e sujalqva6 4e si se okulcala taka. :smt017
I az sam na sa6toto mnenie

lunnoto_momi4e
01-12-2007, 18:51
Отпред бритона дълъг до средата на очите някъде и подстриган на една страна (на криво) и дълга опашка (около 10см) и тя подстригана на криво но на другата страна....?
Незнам друга,ама знам че си голям сладур :smt007

koalka
01-12-2007, 18:51
Ами така като ми го описваш мисля, че се сещам, но за момче някак си не ми звучи добре.

lunnoto_momi4e
01-12-2007, 18:54
Отпред бритона дълъг до средата на очите някъде и подстриган на една страна (на криво) и дълга опашка (около 10см) и тя подстригана на криво но на другата страна....?
Незнам друга,ама знам че си голям сладур :smt007

BroKeN^DreAmZ`f
01-12-2007, 20:58
Абе хора аз едно не мога да разбера...защо това да си направиш няква по-различна прическа(имам предвид момчетата) трябва да означава, че си гей. Дето видях едно мнение по нагоре "Ти мъж ли искаш ли искаш да си или гей?" :roll: Прическата ли прави един мъж истински :smt017
Колкото по темата....еми на мене ми звучи добре и е малко по-различно щото на почти всички косата отзаде им е право постригана....пробвай пък кът не стои добре ще я одрежеш и тва е :P Тряа да има разнообразие все пак :) Ако я и поизросиш тук там може би ще се получи добре :wink:

01-12-2007, 21:59
mislq 4e 6e prili4a6 na papagal

cute_but_psycho
01-12-2007, 22:24
Абе хора аз едно не мога да разбера...защо това да си направиш няква по-различна прическа(имам предвид момчетата) трябва да означава, че си гей. Дето видях едно мнение по нагоре "Ти мъж ли искаш ли искаш да си или гей?" :roll: Прическата ли прави един мъж истински :smt017
Колкото по темата....еми на мене ми звучи добре и е малко по-различно щото на почти всички косата отзаде им е право постригана....пробвай пък кът не стои добре ще я одрежеш и тва е :P Тряа да има разнообразие все пак :) Ако я и поизросиш тук там може би ще се получи добре :wink:

ми супер смешно я описа тая прическа... и чесно казано е гейска, особено изросяването :) сори ама ще е по-различен от останалите примерно ако не се изруси или не се напраи на кучури или не си направи педалска прическа с плитчица и бретонче дето са на криво
да си направи примерно нещо без бритон!

BroKeN^DreAmZ`f
01-12-2007, 22:53
Абе хора аз едно не мога да разбера...защо това да си направиш няква по-различна прическа(имам предвид момчетата) трябва да означава, че си гей. Дето видях едно мнение по нагоре "Ти мъж ли искаш ли искаш да си или гей?" :roll: Прическата ли прави един мъж истински :smt017
Колкото по темата....еми на мене ми звучи добре и е малко по-различно щото на почти всички косата отзаде им е право постригана....пробвай пък кът не стои добре ще я одрежеш и тва е :P Тряа да има разнообразие все пак :) Ако я и поизросиш тук там може би ще се получи добре :wink:

ми супер смешно я описа тая прическа... и чесно казано е гейска, особено изросяването :) сори ама ще е по-различен от останалите примерно ако не се изруси или не се напраи на кучури или не си направи педалска прическа с плитчица и бретонче дето са на криво
да си направи примерно нещо без бритон!
Аз нямах предвид точно тва....ясно е че кът се изруси и така нататък няма да е по-различен от масата, ами имах предвд тва че ако отзаде опашката му е крива няма да е като на всички, понеже на повечето са им прави. Ама все пак и на мене ми е напълно ясно как се носят всички. Обаче в крайна сметка щом така се чувстват добре ок. Искат да са фешън еми нека - живеем в свободна държава и всеки има право да изглежда така както иска. Кво всички са взели да нападат тоя тип момчета,а и момичета също де. Специално за момчетата еми кво лошо има да изглеждат добре, по-добре да се подържат от колкото хич да не им пука. Е верно,че си има някви граници и някои малко се изхвърлят, ама проблема си е техен все пак. А и пак казвам един истински мъж не се определя по прическата или по тва как се облича. Щото аз познавам доста момчета дето са доста подържани и изглеждат "гейски" , обаче определено не са обратни! Ти просто или си мъж или не си. Някои са малко по суетни, което малко се получава зареди тва че суетата е на мода в момента ама както и да е :-D Абе разни хора разни идеали. Тва е :-D

MimityYy
01-13-2007, 16:04
mmm bonbon ..napravo 6i si super :smt005