PDA

View Full Version : ~ПрИчЕсКи-кОйТо ИмА ИдЕйкИ Да ПомАгА~



nikinkaaa
01-03-2007, 13:23
Здравейте :-D Ще ви помоля за малко помощ.Значи изчерпаха ми се идеите за прически за това се обръщам към вас :) Така значи какви прически може да си направя със следните продукти:пяна за коса , лак за коса , диядеми , панделки , шноли , сешуар , преса и четка много ясно :mrgreen: даже може да ми препоръчате някакви продукти

Lorraine
01-03-2007, 13:32
http://img157.imageshack.us/img157/2681/306kk1.jpg mmm tazi stava li? :-D

nikinkaaa
01-03-2007, 13:33
http://img157.imageshack.us/img157/2681/306kk1.jpg mmm tazi stava li? :-D
мдам

feshankaa
01-03-2007, 14:56
Ami ako ima6 diadema,pravi6 si kosata s presa ,slaga6 diademkata i ostavq6 briton4eto napred.Moje6 da topira6 malko za pove4e obem. Ne moga da go obqsnq to4no no... Drug vid... Ami sys fibi4ki hva6ta6 kosata nazad i otgore tazi 4ast kosa koqto e ostanala q topira6 malko i pruska6 s lak za da stoi taka buhnalo. Za pove4e sigurnost moje6 da hvane6 kraq sys fiba otnovo,no ne e prepory4itelno :wink: Az vinagi sym s presa,no nqkoi pyt ekperimentiram :)

nikinkaaa
01-03-2007, 15:04
Ami ako ima6 diadema,pravi6 si kosata s presa ,slaga6 diademkata i ostavq6 briton4eto napred.Moje6 da topira6 malko za pove4e obem. Ne moga da go obqsnq to4no no... Drug vid... Ami sys fibi4ki hva6ta6 kosata nazad i otgore tazi 4ast kosa koqto e ostanala q topira6 malko i pruska6 s lak za da stoi taka buhnalo. Za pove4e sigurnost moje6 da hvane6 kraq sys fiba otnovo,no ne e prepory4itelno :wink: Az vinagi sym s presa,no nqkoi pyt ekperimentiram :)
Мерси :smt008

01-03-2007, 19:24
Ooo i az imam takuv problem ! eche se izcherpax s pricheskite . 8-[ osven s diademi,s fiba koqto e xvanala kosata nazade, kakva dryga po gotuna pri4eska mojete da mi kajete pls ako se setite pishete O:)

nikinkaaa
01-04-2007, 08:32
Ooo i az imam takuv problem ! eche se izcherpax s pricheskite . 8-[ osven s diademi,s fiba koqto e xvanala kosata nazade, kakva dryga po gotuna pri4eska mojete da mi kajete pls ako se setite pishete O:)
Мда и аз чакам още идейки хора помагайтееее

nikinkaaa
01-04-2007, 11:26
Такам една приятелка ми каза едно много готинка прическа :wink: Сега ще се опитам да обесня каквото съм разбрала :lol: Такам
:arrow: Вдигаш си косата нагоре и я къдриш с маша
:arrow: Опред пусни няколко кичура и ги накадри
:arrow: Напръскай с лак
:arrow: Там където не си хванала хубаво косата окраси симетрично със шноли
Това е дано да сте разбрали нещо :?

Eleonora
01-04-2007, 11:48
мтака връзваш си две опашки праиш ги буйни и така
или си къдриш цялата коса-на теб Ники тва супер много ти отива
или или :-k на една плитка и едно кокче :lol:
оф само лигави прически знам :-s

nikinkaaa
01-04-2007, 12:16
Ие какво си намерих =P~
“Горещи” прически за горещо време

Стилисти дават интересни предложения за прическата през лятото .
Независимо дали косата ви е къса, дълга, чуплива, къдрава или права – има начини да изглежда добре, дори в горещото време
Ако сте с много къса коса всичко, от което имате нужда, е правилния продукт.
За късите коси, независимо дали са къдрави или прави, гелът е това, от което се нуждаете, за да поддържате прическата ви и да я предпазите от сплескване и увисване. Сложете в ръката си гел с големината на монета от 5 стотинки, разтрийте между дланите си и го втрийте във влажна коса, като започнете от корените към върховете. Късата коса обожава гела, твърдят специалистите, защото тя не се нуждае от създаване на ефект "жива, движеща се коса", а от контрол.
За коса със средна дължина, опитайте естествени къдрици.
Това лято свободно-падащите къдри са много интересни, а вие може да ги получите буквално като навиете кичури влажна коса около пръстта си. Измийте косата със шампоан и изплакнете. Разделете косата си на 2-сантиметрови квадрати, нанесете стилизиращ продукт на отделения кичур и го усучете около пръстта си в посоката, в която той естествено иска да се навие. Закрепете кичурите и ги оставете за десетина минути. Когато косата ви изсъхне, може да “разрешете” къдрите леко с пръстите си.
За дълга коса, стилистите препоръчват “конска опашка”.
Това лято обаче има различни видове на тази популярна иначе прическа за дългокосите. Един от тях е да отделите по един кичур коса от двете слепоочия, да сложите стилизиращ продукт, после да го навиете около пръста си и да го прикрепите с фиба. Останалата част от косата се опъва гладко и се хваща на “конска опашка”. След 10 минути свалете фибите от кичурите и ги оставете естествено да се пуснат като нежни къдрици край ушите ви.
За права коса опитайте широка лента за коса.
За естествено правите коси, стилистите препоръчват широки шикозни ленти за коса през този сезон. Измийте и изсушете косата си отдолу-нагоре, за да й придадете обем, след това изберете лента поне 5 см. широка, поставете я отгоре на главата...
и я прикрепете отзад, под косата, ако има нужда.
За къдрава коса, опитайте ретро-стил гребен за коса.
Това ще придаде много изтънчена и различна индивидуалност на вида ви. Просто оставете косата си свободно - такава каквато е – и я прихванете с гребенчето, така че част от нея да е нежно прибрана зад ухото ви.