PDA

View Full Version : ne moga da povqrvam ;(



macka123
01-03-2007, 15:01
zna4i
gadjeto mi si pi6e s edna moq fr
ama postoqnno se byzika6e 4e ne6to ima m/u tqh
ama samo se byzika6e nali
kakto i az s negovite fr
tva normalno
ama neska izlizame
i ne6to stana duma za tazi moq fr
i toi mi kaza 4e q haresval
ama tva bilo normalno
obi4a men no haresva neq
imalo golqma razlika m/u tva da obi4a i haresva
nz prosto kvo da mislq
nali normalno e da ima nekvi simpatii i kym drugi momi4eta
no da mi go kaje ei taka v o4ite
imam 4uvstvoto 4e nqkoi stiska syrceto mi ;(
kajete mi kvo da mislq za6toto ne moga da razsyjdavam adekvatno

BuBi008
01-03-2007, 15:07
Neznam kakvo da ti kaja no e normalnu da ti kaje che nqkoq macka e hubava i mu dopada no zavisi kak ti go e kazal che q haresva . To naprimer moqt priqtel si mikazva e toq model me kefi ala bala taq e qka i az taka na nego otnachalotot mi beshe gadnu ama kakvo pyk ima hilqdi po krasivi jeni ot men kakvo da napravq sega ne moga i az da sym model. A che tq ti e priqtelka malko kofti . Az lichno bih se osumnila i bih predpopecha toi da namali do minimum otnosheniqta si s neq ako shte da em obicha do bez krai . A pak i ako naistina q haresva toest moje da iskla da stane neshtu mejdu tqh togava ne te obicha istinski zashtoto kak taka shte si s nqkoi i shte ima i drug v surcetoto s koito iskash da si sushto. A pak ako ti otkache da si namali kontakite s neq togava veche si pogovorete ili s neq ili s tebe i tocka . Nqma nishtu losho da sa priqteli ama haresvane ...

pampers
01-03-2007, 15:52
едно е харесва..друго е симпатии си
симпатиите може да ги има6 към по4ти всеки сре6тнат който ти хване око а харесването ве4е е при по др слу4аи..нз..поговорете сериозно

alkobalko
01-03-2007, 15:55
Има разлика между, любов, симпатии и харесване. Логично е да му допадат и други момичета, но е гадно да го казва толкова открито. Може би е добре да поговорите и да му кажеш, че ти е гадно като чуваш тези думи.

Bathory †Girl
01-03-2007, 16:14
tva zvu4i mnogo gadno, ...........pfffffff , ako moq mi kaje 4e haresva moita priqtelka , 6te my za6i6 nqkoi 6amar > Nqma gi takiva , neq haresvam , teb obi4am :smt013

teardrop
01-03-2007, 16:41
Обича теб, харесва нея?! Пфф, ок, тва е много, много тъпо.
Може да е имал предвид, че му е симпатична, че е хубава, печена или нещо такова, а не, че я харесва. Нормално е и други момичета да са му симпатични. А и много ме съмнява някой ей така да изтресе на гаджето си, че я обича, ама харесва приятелката й, все едно "Аз съм с тебе, ма искам и нея да я прасна". Попитай го какво е имал предвид и му кажи, че не ти е приятно да ти говори такива простотии.

CaPuTyYyY
01-03-2007, 16:46
Кажи му ,че харесваш някой негов приятел пък си обичаш него . Ше му стане много "яко" и сигурно ще му нараниш мъжкото достойнство (ако има такоз хахаа).И кажи на тая ако ти е голяма френдка да спре да му пише.

piska_
01-03-2007, 16:49
Значи приятелката ти не ти е никфа, и треа да го накараш да избира НЕМА ДРУГ НАЧИН :smt013

LaFee
01-03-2007, 16:57
obi4a men no haresva neq
imalo golqma razlika m/u tva da obi4a i haresva
Приятелят ти е лайно. Извинявай,че ти го казвам така,но все пак е доста тъпо от негова страна да заяви,че обича теб,а харесва нея.
Аз ,ако имах такъв приятел ,щях да му зашлевя един-два шамара да се освести и да разбере на коя земя се намира.
Как може такава гавра с чувствата ти? Да,има разлика между това да обичаш и харесваш,но нали преди да зобичаш някого, трябва да го харесаш. По тази логика той може скоро да я заобича.
](*,)
Наистина питай го тоя какво е има предвид с думите си и после поговори с приятелката си,защото ако и тя "обича някое момче,но харесва твоето" ще стане манджа с грозде.

koalka
01-03-2007, 17:35
Абе то няма лошо да си пише, ако се познават, ама вече другото....Това момче няма никакъв срам, нито нищо.Така да каже на гаджето си, че харесва друга.И според мен не можеш да обичаш някой и в същото време да харесваш друга, това ми се струва невъзможно, ако говорим за истинска любов.Аз не бих останала с момче, ако знам, че харесва друга...

LGPz
01-03-2007, 17:51
Според мене трябва да го сриташ в топките и да хванеш за косата тая твоя приятелка!!! :smt014 АЗ ТАКА БИХ НАПРАВИЛ! Аз съм момче де,но е почти същото! СРИТАЙ негодника и ПОСТАВИ кучката на място! :!:

nifa
01-03-2007, 18:06
navqrno iska da e otkroven s teb :D

Slave4You
01-03-2007, 18:10
аз разсъждавам така :arrow: щом ти е казал в очите че я "харесва" обаче без да скъса с тебе явно я "харесва" във възможно най-безобидния смисъл на думата. Ако наистина я харесваше( до такава степен че да се притесняваш за това) или нямаше да ти каже и да си остане с харесването или, което е по-вероятно, щеше да скъса с тебе. Така че не се безпокой ;)

NyMpHeTaMiNe_f
01-04-2007, 14:27
Tva e mn typo nemoje da haresva neq a da obi4a teb i pyk da ti go kaje taka !

iiirish
01-04-2007, 15:20
няма нищо лошо в това приятеля ти да каже, че изпитва симпатии към някое момиче, но подчертавам симпатии, не харесване! може би просто той не се е изразил правилно ;) хубаво е да говорите и да се изясните по този въпрос

priti_kiti
01-04-2007, 15:24
няма нищо лошо в това приятеля ти да каже, че изпитва симпатии към някое момиче, но подчертавам симпатии, не харесване! може би просто той не се е изразил правилно ;) хубаво е да говорите и да се изясните по този въпрос аха... и все пак ако е имал предвид 'харесване' ще трябва да се съглася с LaFee и да кажа,че приятелят ти е пълно лайно. :lol:

Undying
01-04-2007, 18:44
Кажи му че вобще не мислиш да го делиш и или ще харесва и обича само тебе,или му биеш шута.

In4iTu_
01-04-2007, 18:46
Според мен не е нормално...говори с него за тези неща.

love_sdv
01-04-2007, 18:47
ami... shtom ti go kazva, znachi e iskren i niamam problemi. ama ako te pritesnyava, prosto mu kaji da spre, zashtoto ne se chuvstvash dobre i toi bi tryabvalo da te razbere. i naistina ima goliama razlika mejdu "obicha" i " haresva"

POLA^_^
01-04-2007, 19:47
Не!Не е нормално да харесва други момичета....нормално е да се заглежда...но да харесва и да си пише смс-и не е нормално,а при положение,че ти е фр-ка става и унизително за теб.ИЗоб6то не се занимавай с тоя.....тва е супер нагло да ти го изтърси така.....

Bacard1
01-04-2007, 19:49
zna4i
gadjeto mi si pi6e s edna moq fr
ama postoqnno se byzika6e 4e ne6to ima m/u tqh
ama samo se byzika6e nali
kakto i az s negovite fr
tva normalno
ama neska izlizame
i ne6to stana duma za tazi moq fr
i toi mi kaza 4e q haresval
ama tva bilo normalno
obi4a men no haresva neq
imalo golqma razlika m/u tva da obi4a i haresva
nz prosto kvo da mislq
nali normalno e da ima nekvi simpatii i kym drugi momi4eta
no da mi go kaje ei taka v o4ite
imam 4uvstvoto 4e nqkoi stiska syrceto mi ;(
kajete mi kvo da mislq za6toto ne moga da razsyjdavam adekvatno

слущаи ся булка тва момче според мен са му истинали чувствата кум тебе и е напут да скусате тва е единия вариант има и втори и тои е да си остави прозорче както казава моито момиче и след като скъсате да си има шансове с нея...............тва е моито мнение!!!!!!!!!!!!!!!

kotenceto__
01-04-2007, 21:23
Ей много е гадно наистина.Случвало ми е се е приятелят ми да казва така за някое момиче ,дори съвем наскоро стана така и той започна да ми обеснява как изглеждала ,ама как се обличала ,колко му харесвала стана ми кофти естествено но нищо не казах.Това е нормално все пак е мъж аз не го упреквам напротив радвам се че е искрен с мен.Така че мила не се притеснявай :)

MoHuTo
01-04-2007, 22:25
Ей много е гадно наистина.Случвало ми е се е приятелят ми да казва така за някое момиче ,дори съвем наскоро стана така и той започна да ми обеснява как изглеждала ,ама как се обличала ,колко му харесвала стана ми кофти естествено но нищо не казах.Това е нормално все пак е мъж аз не го упреквам напротив радвам се че е искрен с мен.Така че мила не се притеснявай :)
E да ама от подписа ти виждам че сте заедно повече от 3 години и за да сте се задържали толкова, значи твоето момче те обича, а авторката на темата и приятелят и едва ли са заедно от толкова време и има голяма вероятност тази другата да му е разервен вариант!Докато при тебе е по-различно...не можеш да съдиш по себе си!А относно авторката - еми мила по-добре си поговори сериозно с него и му кажи че това, което ти е казал не ти е приятно..дано те разбере нзз :smt017

radito
01-04-2007, 23:15
tva zvu4i mnogo gadno, ...........pfffffff , ako moq mi kaje 4e haresva moita priqtelka , 6te my za6i6 nqkoi 6amar > Nqma gi takiva , neq haresvam , teb obi4am :smt013
да бе верно!малеее!как ше ти го каже тва бе?! :shock:

AnN_G
01-05-2007, 08:06
Е по-добре е да ти казва ако има нещо,според мен.След като ти го е казал,значи е искрен към теб,замисли се ти дали би му казала на твое място.Както гледам той няма намерение да те оставя заради пр ти,така че просто си поговерете 8-[