PDA

View Full Version : molq vi mn e SPE6NO POLUDIALA SAM OT TREVOGA



mnogo upla6ena
01-03-2007, 15:37
Здравейте!На 16 съм и имам голям проблем.По принцип имам редовен цикъл,около 6-7 дни с болки първите 2 дни.На 28.10 правих за първи път с приътеля ми с презерватив.Преди секса го галих и после вече със суха ръка се пипнах по срамните устни в тоалетната.Той не беше свършил и аз не мисля че бях в овулация.Дойде ми после след около 2 седмици нормално,имах и ПМС(подуване на гърдите,пъпки по лицето,болки ниско долу в корема и кръста).После го правихме отново на 27.11 и маъ бях в овулация.Използвахме презервативи LIFESTYLE EXTRA SAVE(напоени с лубрикант наноьинол-9,спермициден),но презерватива леко се беше изхлузил,не до краи и глави4ката беше покрита,спряхме и тои не беше свършил.След 2 седмици пак ми дойде нормално(продължителност и те4ение),с ПМС.Проблемът е,че от време на време ми се гади леко,напоследък имам повече апетит и преди 2 дни забелязах 4е при стискане на зърната от гардите ми от време на време салзи някаква бяла/белезникава леко те4ност.Кажете ми може ли въпреки двата нормални цикъла да съм бременна и на какво друго би могла да се дълйи тази те4ност от гърдите.Помогнете ми мн се тревожа за бременност!

01-03-2007, 15:47
Ne, mila, spokoino, ne si bremenna. Pokrai tezi praznici moje da ti se gadi ot mn neshta- v smisyl preqjdane, qdene na neshto ne tolkova ka4estveno, moje neshto da si ponaastinala, vyobshte ima takiva periodi. A tova ot gyrdite ne e "bydeshtata ti kyrma"- takava "te4nost" ima po4ti vs jena. Shtom si ti e idvalo normalno, nmqash povod za pritesnenie. Ako vse pak 4ak tolkova mn se trevojish, napravi test samo za svoe uspokoenie- kato vidish otricatelniq rezultat i trevogite ti shte sprat. Kysmet :)

много упла6ена
01-03-2007, 15:50
гост,благодаря ти но би ли ми казал/а о6те не6то...ти мъж или жена си иу ако си жена ти самата има6 ли тази те4ност

ninsy
01-03-2007, 15:52
zashto ne si napravish test za da ne se pritesnqvash?

_candy_girl_
01-03-2007, 16:16
и аз мисля че е най-добре да си направиш тест \:D/

pateto_sf
01-08-2007, 18:20
napravi si test po skoro.no 6tom ti idva bi trqbvalo da nqma6 problemi.noje i da si nastinala.i az predi nqkolko dni se bqh 6a6nala 4e sam bremenna.no po dobre si napravi test.uspeh i ne se pritesnqvai tolkova.glavata gore \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :wink:

avtorkata
01-09-2007, 21:21
pravih si test i be6e otricatelen,doide mi predi 2 dni i mislia 4e e normalno pone zasega ve4e da sam spokoina 4e ne sam bremenna nali?

01-10-2007, 12:30
Sorry, 4e 4ak sega otgovarqm na zapitvaneto ti kym men... Jena sym, 21-godishna, i pri men q ima tazi te4nost pri gyrdite ponqkoga. Shtom testa ti e bil otricatelen- sys sigurnost ne si bremenna. Podobni anomalii se slu4vat 4esto! Shtom pravish sex s predpazni sredtsva, i si vnimatelna, sledish cikyla i ovulaaciqta si, vs shte e nared. Jelaq ti kysmet :)

pak az_avtorkata
01-10-2007, 18:57
gost,blagodaria ti otnovo,tazi sutrin vapreki menstruaciata si napravih o6te edin test i toi otricatelen i ve4e sam napalno spokoina:)