PDA

View Full Version : Наще зъбки:)



sun4e
01-03-2007, 16:12
Хора,тука споделете сичко за зъбите си - ималили сте проблеми с тях или имате?Имате ли пломби?Страх ли ви е от зъболекърския стол?Как поддржате зъбките си(пасти , конци)?
Аз ся имам едно проблемче с 1 зъб и ходя честичко на зъболекър и слава Богу всичко ще се оправи пък и почнах да свиквам с тия машинки то не боли толкос :D а иначе си мия зъбките сутрин и вечер с Колгейт :D
Вие сте :arrow:
П.П Извинявам се ,ако е имало подобна тема.Поне аз не намерих :smt016

S_Soul
01-03-2007, 16:56
грррр.... мразя зъболекаря... Кат земе тая машинка ... omfg ... :lol:

Theoatguy
01-03-2007, 17:24
Miq si zubkite sutrin vecher i predi da izlizam navunka. Kudeto i da me vidqt sum s duvka orbit/aquafresh v ustata ne moa bez dufki na den po 1-2 paket4eta otivat, ama kvi bokluci vkarvam v 4erniq si drob s tiq dufki omg.

Mrazq toq zubolekarski stol maika mu she takovam... i taq mashinka maaamu deba skurca mi dushata

Kisses_P
01-03-2007, 17:32
и аз мразя зъболекаряяяяяяяяяя :smt067 :smt067 :smt067 иначе мия зъбките винаги вечер и сутрин ако не ми се спи много или не съм се успала за даскало

^sladyranka`
01-03-2007, 18:31
Az kato malka hodeh mn 4esto na zabolekar ina4e sega ot nqkolko godini hodq samo na profilakti4ni pregledi(i ne mi otkrivat kariesi).Ina4e si miq zabkite zadaljitelno sutrin i ve4er i predi da izlezna .Mislq 4e tova e dostata4no ,makar 4e ne sa izkrq6to beli :( Nqkoi 6te mi kaje li nqkoq nadejna pasta koqto izbelva,za6toto sam probvala mnogo,no bez rezoltat

D1v`Petel
01-04-2007, 21:57
Не съм имал кариес от вече 3 години.Миенето на зъбите ако не 3 , то 2 пъти (сутрин и вечер) е задължително за да нямате подобни проблеми.
Пък и както казват в рекламата - "Дъвчете О*бит след всяко хранене" -помага наистина , поне при мен
Хигената му е майката :wink:

jeditte
01-05-2007, 13:06
...

miloto_girl_4e
01-05-2007, 20:23
Мия си ги сутрин и вечер, не използвам конец, макарче зъболекарката ми го препоръча, но ме мързи...
Имам кариеси, но се броят на пръсти на едната ми ръка...
Проблеми със зъбките нямам да чукна на дърво...
никога не съм носила брекети или шини, имам си хубава захапка :mrgreen:

Джи
01-06-2007, 09:58
:гледа темата и се чувства тъпо:
Ъ, да браво на вас.
Мия си ги сутрин & вечер, но м р а з я онези чичковци с гадни машинки в ръцете си и...иииу! Пък запръв път чувам човек да използва и конец, стига бе ;) Мен ме мързи да си вдигна четката, пък и с конец, съкава работа.

XePouH
01-06-2007, 10:00
ми майка ми е зъболекарка и нямам проблеми със зъбите,само като малък имах 1 кариес иначе ги мия 2ти на ден по 2-3 минути с квато паста за зъби има :-)