PDA

View Full Version : Iskam savet...



01-03-2007, 17:49
Zdraveite xora i 4NG!
Problema mi e sledniqt:izlqzox s edno mom4e,zabavlqvax me se prez cqloto vreme,kato si govorixme...az go xaresvam mnogo i toi me xaresva(kazval mi go e),no po vreme na tazi sre6ta toi dori ne me xvana za rakata da ne govorim za celuvka :( Ne sam ot tezi momi4eta koito pravqt parvata kra4ka i ne milsq 4e nqkoga 6te stana...ta vaprosat mi e kak da go nakaram da napravi toi parvata kra4ka...molqvi daite mi savet za6toto nz kakvo da pravq na sledva6ta sre6ta...

JoeBanana
01-03-2007, 17:59
е що пък трябва да го караш ?
няма да умреш, ако атакуваш първа :mrgreen:
то бива глупости, ама чак пък толкоз :mrgreen:

Fr0s7y
01-03-2007, 17:59
Mи направи ти първата крачка или чакай и се надявай той да я направи.Накарай го да се чувства супер спокоен с теб и т.н. :smt008

01-03-2007, 18:00
emi kaji mu "davai we davai" ili "po4vai" ili "celuni me" ili neshto takova...

teardrop
01-03-2007, 18:01
Така, докато го чакаш, може някоя друга да ти го вземе. Осмели се ти да направиш първата крачка, нищо няма да ти стане.

nifa
01-03-2007, 18:03
mi spynisa i padni vyrhu nego :P poske go sgrab4i i go celuni

Slave4You
01-03-2007, 18:06
ами хубаво че той те харесва ама той знае ли че ТИ го харесваш? ако не го знае това, може да се страхува да направи първата крачка... Иначе ако знае че го харесваш може просто да се притеснява-излезте още 2-3 пъти да се поотпусне и ако отново нищо не направи вече съжалявам ама ще трябва да поемеш нещата в свои ръце.

koalka
01-03-2007, 18:36
Е така да го накараш...няма да стане.Може би той е срамежлив.И какво?Ако ти не направиш първата крачка, нито той, какво?Просто ти го хвани за ръка и го целуни.Какво се притесняваш?Нали знаеш, че те харесва.Няма да те отблъсне.

Lips_Like_Morphine
01-03-2007, 18:52
Амиии ако си по-малка от него той РАЗБИРА СЕ ще чака ти да направиш първата крачка!Повярвай ми при всички момчета е така...И от личен опит ти казвам....Дори и само 1 година да ви е разликата той пак ще се има за голям хах! :) Ако си по-малка даваййй настъпвай гаста...
А пък ако сте на една възраст според мен той може да е по срамежлив давай!Направи я ти първата крачка...От опит глава не боли :)))~

malkata_
01-03-2007, 19:04
Zdraveite xora i 4NG!
Problema mi e sledniqt:izlqzox s edno mom4e,zabavlqvax me se prez cqloto vreme,kato si govorixme...az go xaresvam mnogo i toi me xaresva(kazval mi go e),no po vreme na tazi sre6ta toi dori ne me xvana za rakata da ne govorim za celuvka :( Ne sam ot tezi momi4eta koito pravqt parvata kra4ka i ne milsq 4e nqkoga 6te stana...ta vaprosat mi e kak da go nakaram da napravi toi parvata kra4ka...molqvi daite mi savet za6toto nz kakvo da pravq na sledva6ta sre6ta...

ох мила какво ти пречи ти да направиш първата крачка...да си призная и аз мислех като теб..докато не се запознах със сегашното ми гадже....и се наложи аз да направя първата и нищо не ми стана!!! :mrgreen:

01-03-2007, 19:10
mn 4estno se slu4va az da pravq purvata kra4ka i o6te sum jiva i 6tastliva :lol:
az ako sum na tvoe mqsto 6te mu pravq malki neverbalni nameci - 6te si naklanqm glavata nastrani, dokato se hilim za ne6to 6te go dokosna po rukata, ili puk kato me izpra6ta 6te se doblija muni4ko. takiva rabotki deistvat ponqkoga.

vvs_go
01-03-2007, 19:57
moje da ne e znael dokyde da stigne na pyrvata sre6ta

01-03-2007, 21:15
Zdraveite xora i 4NG!
Problema mi e sledniqt:izlqzox s edno mom4e,zabavlqvax me se prez cqloto vreme,kato si govorixme...az go xaresvam mnogo i toi me xaresva(kazval mi go e),no po vreme na tazi sre6ta toi dori ne me xvana za rakata da ne govorim za celuvka :( Ne sam ot tezi momi4eta koito pravqt parvata kra4ka i ne milsq 4e nqkoga 6te stana...ta vaprosat mi e kak da go nakaram da napravi toi parvata kra4ka...molqvi daite mi savet za6toto nz kakvo da pravq na sledva6ta sre6ta...

Ок, ок, какво да правиш ли? Ми направи първата крачка... достатъчно очевидно ли е?

nasty_f
01-03-2007, 22:06
Ееее,те пък сега от първата среща,хубавите неща не веднъж съм писала тук,стават бавно :-D ...Не знам дали има начин как да накараш някой да направи първата крачка.Ако му опреш пистолет в главата и му кажеш " Целуни ме,иначе ще ти пръсна мозъка!" може и да стане :smt005 ...Не ве,сериозно....Ако имаше такъв начин,просто вече да ходя с целият град.Направи първата крачка,няма да съжаляваш и няма да умреш,ако ти стане нещо аз поемам отговорност :wink:

_candy_girl_
01-04-2007, 09:18
няма да те изяде ако ти напраиш 1вата крачка бе ако наистина знаеш че тои те харесва мисля че ще му стане приятно ти да направиш 1вата крачка аиде деистваи :smt006

DiabolicAngel
01-04-2007, 09:33
Съмняваме нещо да ти стане,ако ти го целунеш първа така че смело! :D