PDA

View Full Version : Molq za edno suvet4e :( :( :( :( :( :( ..........



ahh za6to sam takava :(
01-03-2007, 18:21
ohh hora molq vi za edno suvet4e ... slojna e moita... zna4i zapoznah se s edno mom4e ot 4ata . toi e ot harmanli a az ot kazanlak... v na4alo si 4atihme oba4e ei sq zimnata bqh tam .. vidqhme se .... purvite nqkolko dena si zilizahme samo akto fr .. oba4e sled tva toi mi prizna 4e me haresval ... i 4e bil "koravo vluben " az mu kazah 4e.. nqma lo6o no e kofti 4e ne sme ot edin grad ii nqma da mojem da se vijdame,a toi mi otgovori 4e sqka sedmica 6e se vijdame pone po 1 put.... oba4e toi e tolko dobur .. daje prekaleno i nz prekaleno burzy mi omruzva si4ku.. ohh nz kolko vreme 6e izdurja... vseki mi kazva kaji mu go ... oba4e az nemoga.. toi naskoro skusa s biv6ata si s koqto e hodil 6 meseca ... i nekaf mi kaza 4e ne si e mislil 4e tolkova burzy 6e trugne s nqkoq .. ama kato sum se poqvila az.. .. i taka ve4e ne mi haresva tolkova ... a se 4ustvam bezsilna i guzna da mu go priznaq .... misleh si s nqkoq pesen... ako nqkoi se se6ta za nqkoq podhodq6ta za tozi slu4ai .. ili da mi kaje nqkakuf na4in.. za6toto naistina nemoga... a puk i neiskam da go luja , no kato se zamislq neiskam i da go razo4arovam... apffff pulna ka6a horaaa... ne go pojelavam na nikoi .... :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

malkata_
01-03-2007, 18:29
виж сега....най-добрия начин е просто да си му кажеш всичко в очите....вярно че е банално,но.....няма как....от песента надали ще схване....може някой друг да му каже,но от това боли много повече отколкото ако ти лично му кажеш!!!гузна или не това е положението...ако е толкова добър колкото казваш ще те разбере....вярно ще го заболи,но....това е положението!!! :smt011

teardrop
01-03-2007, 18:32
Няма какво да направиш, освен да му признаеш, че не искаш да си с него. Знам, че ти е трудно и не знаеш как, затова даваш направо. 100 на 100 ше му стане кофти, обаче по-добре така, отколкото да се залъгва и да си мисли, че има нещо сериозно между вас, а впоследствие да се окаже, че е само от негова страна и си била с него от съжаление, че ще му бъде гадно.

Fr0s7y
01-03-2007, 18:33
Ейкън - Ай Уана Лъв Ю

piska_
01-03-2007, 18:34
Ами права си, няма да ходите дълго. Не се сещам за песен в момента. Опитай да му кажеш :wink: .

koalka
01-03-2007, 18:34
Еми трябва да ме го кажеш в очите и да се приключва, защото не може да си с човек, който не харесваш.Той може много да те харесва, но за връзка са нужни двама, особено за такава от разстояние.

Slave4You
01-03-2007, 18:35
наистина е кофти някой да те харесва а ти него не. мн е трудно да му го кажеш но моят съвет е да не тръгваш с него само защото те избива съвестта. накратко дилемата е дали да го отрежеш или да "тръгнете". Аз те съветвам първото. Първата причина е че после ще съжаляваш. Но айде .. мн момичета ходят с момчета които не харесват истински ... но въпросът с разстоянието е по-сериозна. За да тръгнеш с някой от друг град се искат силни чувства ... а при вас не е съвсем така (от твоя страна).А да и другото нещо е, че няма да е честно от негова страна той така е е влюбен в теб(доколкото е възможно) и ти не. Просто ако разбере това че му стане мн кофти. Ааа това за песента са лапешки истории ... разберете се като големи хора - отиваш при него и смело му казваш това което чувстваш !!!

vvs_go
01-03-2007, 20:09
negovata lubov e po skoro kUrava

IKisseDAGirL
01-03-2007, 20:25
оф ако толкова ще му мислиш при всичките случаи, когато ще ти се налага да режеш някого.. до никъде няма да стигнеш =; спокойно, ще го преживее :wink:

iiirish
01-03-2007, 21:02
идеята за песента не е лоша, дори е доста романтично, но... според мен е по-добре да му го кажеш очи в очи. колкото и трудно да му е съм сигурна, че ще го приеме!

nasty_f
01-03-2007, 22:16
Ами права си, няма да ходите дълго. Не се сещам за песен в момента. Опитай да му кажеш :wink: .

01-03-2007, 23:09
виж сега....най-добрия начин е просто да си му кажеш всичко в очите....вярно че е банално,но.....няма как....от песента надали ще схване....може някой друг да му каже,но от това боли много повече отколкото ако ти лично му кажеш!!!гузна или не това е положението...ако е толкова добър колкото казваш ще те разбере....вярно ще го заболи,но....това е положението!!! :smt011
emiii ot pesenta 100% 6e se doseti 6toty toi e rapar4e.. i nekaf golqm lubitel na myzika....

MoHuTo
01-03-2007, 23:37
Ами най-добре му го кажи в очите..така е най-добре. Няма смисъл от песни или смс, най-добре очи в очи!Ще го боли, но всичко минава с времето повярвай ми.Айде успех \:D/