PDA

View Full Version : Изправен съм пред сериозна дилема.



Far
01-03-2007, 21:17
Здравейте,
В 6-ти клас се влюбих в едно момиче от класа ми и до ден днешен все още съм влюбен.В 7 клас някой ми беше казал,че и тя ме харесва,а и тя идваше често да си говорим,звънеше ми по 10 пъти на ден,приятелката и даже дойде да говорим с мен и понеже тогава бях страшно срамежлив и нищо не направих(да ме спука от бой като ме види човек,нали?)После на една екскурзия в 7 клас през целия път ми се натискаше - караше ме да я гушкам и да я целувам,аз пак като срамжлив кретен само е гушнах и това беше...Накарая на 7 клас знаех,че никога повече няма да се съберем целият клас ,знаех,че рядко ще ги виждам,а и нея,но не можах да простя някои неща на така наречените ми най-добрите приятели - като например почти всяко междучасие без причина ме хващаха и ме биеха без причина като не рядко се случваше да ми тече кръв и да ме хвърлят през някое стъкло...По отделно обаче бяха кротки и нищо не правеха и казваха,водеха ми се добри приятели,но единия си изяде дървото след завършването,но заради тая група бях толкова разгневен,че теглих майната на целия клас и на всички и си тръгнах просто ей така...а забравих да кажа,че се опитах да забравя въпросното момиче като се опитвах да си втълпя ,че харесвам друга,тръгнаха и такива слухове,ама само толкова.И сега съм 10-ти клас.До преди година бях като човек без сърце и не поглеждах момиче и не се интересувах.И преди година докато бях в един приятел видях нейна снимка и тогава всички чувства към нея изплуваха и почнах да се засичам (случайно) доста често с нея.Даже последния път като се видяхме и тя ми даде скайпа и да си пишем от време на време и сега гледам,че тя е написала в профила си,че се е разделила с приятелия си и че той я е изполозвал.

Сега съществената част.Чудя се дали да и кажа какво означава за мен?Не очаквам нищо,реалист съм,но искам да сваля този товар от сърцето си,може би ,ако и го кажа,ще ми олекне,знам ли?!Чудя се дали да и кажа,че за мен тя е единственото момиче и до сега не съм поглеждал друга по този начин,че тя е най-прекрасната,че когато съм далеч от нея се чувствам като призрак бродещ сам на този свят и не намиращ покой,а когато съм до нея съм изпълнен с жажда за живот,често сънувам разни неща свързани с нея(как се срещаме и си говорим,или просто как седи и се смее) и се събуждам посред нощт и се питам "Как не си използвах шанса на време?".
Въпроса ми е дали да и кажа какво означава за мен без да очаквам нищо ,но да ми олекне може би?Или така само ще влоша нещата?

Нямате си и на представа как ме яде отвътре ден и нощт през последните 3 години... :cry:

Kraken
01-03-2007, 21:29
1во как си се остаил да те бият бе
2ро не бъди срамежлив нема да те разчленят момичетата
3то абе кажи й кфото ти е на ума ако приеме добре ако не ше тъгуваш малко и после ше дивееш отново

nasty_f
01-03-2007, 21:29
Здравейте,
В 6-ти клас се влюбих в едно момиче от класа ми и до ден днешен все още съм влюбен.В 7 клас някой ми беше казал,че и тя ме харесва,а и тя идваше често да си говорим,звънеше ми по 10 пъти на ден,приятелката и даже дойде да говорим с мен и понеже тогава бях страшно срамежлив и нищо не направих(да ме спука от бой като ме види човек,нали?)После на една екскурзия в 7 клас през целия път ми се натискаше - караше ме да я гушкам и да я целувам,аз пак като срамжлив кретен само е гушнах и това беше...Накарая на 7 клас знаех,че никога повече няма да се съберем целият клас ,знаех,че рядко ще ги виждам,а и нея,но не можах да простя някои неща на така наречените ми най-добрите приятели - като например почти всяко междучасие без причина ме хващаха и ме биеха без причина като не рядко се случваше да ми тече кръв и да ме хвърлят през някое стъкло...По отделно обаче бяха кротки и нищо не правеха и казваха,водеха ми се добри приятели,но единия си изяде дървото след завършването,но заради тая група бях толкова разгневен,че теглих майната на целия клас и на всички и си тръгнах просто ей така...а забравих да кажа,че се опитах да забравя въпросното момиче като се опитвах да си втълпя ,че харесвам друга,тръгнаха и такива слухове,ама само толкова.И сега съм 10-ти клас.До преди година бях като човек без сърце и не поглеждах момиче и не се интересувах.И преди година докато бях в един приятел видях нейна снимка и тогава всички чувства към нея изплуваха и почнах да се засичам (случайно) доста често с нея.Даже последния път като се видяхме и тя ми даде скайпа и да си пишем от време на време и сега гледам,че тя е написала в профила си,че се е разделила с приятелия си и че той я е изполозвал.

Сега съществената част.Чудя се дали да и кажа какво означава за мен?Не очаквам нищо,реалист съм,но искам да сваля този товар от сърцето си,може би ,ако и го кажа,ще ми олекне,знам ли?!Чудя се дали да и кажа,че за мен тя е единственото момиче и до сега не съм поглеждал друга по този начин,че тя е най-прекрасната,че когато съм далеч от нея се чувствам като призрак бродещ сам на този свят и не намиращ покой,а когато съм до нея съм изпълнен с жажда за живот,често сънувам разни неща свързани с нея(как се срещаме и си говорим,или просто как седи и се смее) и се събуждам посред нощт и се питам "Как не си използвах шанса на време?".
Въпроса ми е дали да и кажа какво означава за мен без да очаквам нищо ,но да ми олекне може би?Или така само ще влоша нещата?

Нямате си и на представа как ме яде отвътре ден и нощт през последните 3 години... :cry:
Тук май има доста,ама найстина доста влюбено момче.Винаги съм била за откритите неща без никакви лъжи.Сега така ще те посъветвам,накарай я в скайпа да излизнете и щом няма против да си общувате,значи би трябвало да се съгласи да излезнете.Тогава й кажи всичко,което ти е на сърцето,без да се притесняваш и дори й да се провалиш...По-добре,от колкото въобще да не си пробвал.Но не на първата среща да й признаваш,излизнете няколко пъти и тогава подхвани темата...Много успех ти желая :wink:

Shadow_Walker
01-03-2007, 21:36
Не прочетох всичкото това...но прочетох достатъчно.
Щом си я харесвал толкова време вземи говори с нея-признай и, разберете се...защото не трябва да продължаваш да стоиш с този товар.

Nadelina
01-03-2007, 21:43
Govori s neq!!!! Trqbva da govorish s neq!!! Kaji i vsichko.. VSICHKO.. koeto si kril prez tova vreme.. Razkaji i kakvo diktuva syrceto ti.. Napravi go.. zashtoto inache shte prodyljish da syjalqvash..

obicham te
01-03-2007, 21:49
кажи и вси4ко което написа...аз са трогнах адски мило е \:D/

AliceSw
01-03-2007, 22:03
това е вси4ки го казаха, ако не й кажеш, няма как да стане, тази ве4ер осъзнах колко улеква като се каже вси4ко...може да не сте един за друг, може тя да не те оби4а, но поне ще се 4устваш хиляди пъти по-добре :wink:

sherry
01-04-2007, 07:17
Първо си пишете в скайп, говорете си, сближи се с нея, минало е много време от флиртчетата ви, сега трябва да я предразположиш. Освен това скоро е скъсала с гаджето си, може би трудно ще се открие за нова връзка. Сближи се пак с нея, спечели доверието й и тогава й кажи...

iiirish
01-04-2007, 07:36
чакал си наистина много време и щом през тези години чувствата ти все пак са останали същите, значи това което изпитваш към нея е истинско. именно заради това не си заслужава да го криеш и таиш още време в себе си. сам казваш, че си реалист и е възможно тя да ти откаже сега, но нали надеждата умира последна ;)
направи го за да можеш да кажеш един ден, че не съжаляваш за нищо, което си направил или което не си ;) успех

Far
01-04-2007, 07:55
Благодаря за на всички Ви за съветите! :wink:

koalka
01-04-2007, 08:11
Наистина любовта ти е искрена, щом толкова време ти я обичаш.Не трябва да се обвиняваш, че си бил срамежлив, защото все пак си бил 7-ми клас.Сега, както каза, се засичате често и имаш шансове.Трябва да признаеш чувствата си и наистина да се освободиш от един товар.Толкова време си мълчал, че това вече трябва да излезе наяве.Покани я да излезете или просто ей така като се видите й ги признай.

Far
01-04-2007, 23:51
Хора,здравейте пак!
Говорих до сега 2 пъти с нея - вчера и днес(ей сега даже) и ми направи впечатление,че се държи студено,не знам защо,а сега гледам,че и с приятелките си се е скарала...Дали да не отложа докато не се почувства по-добре,защото сега сигурно само закъснели признания и трябват?

nasty_f
01-05-2007, 00:19
Може би се държи хладно,защото се е скарала с приятелките си и й е кофти :wink:

MoHuTo
01-05-2007, 01:30
чакал си наистина много време и щом през тези години чувствата ти все пак са останали същите, значи това което изпитваш към нея е истинско. именно заради това не си заслужава да го криеш и таиш още време в себе си. сам казваш, че си реалист и е възможно тя да ти откаже сега, но нали надеждата умира последна ;)
направи го за да можеш да кажеш един ден, че не съжаляваш за нищо, което си направил или което не си ;) успех

01-05-2007, 04:51
Мнението ми се покрива с мнението на останалите - кажи й всичко,така поне после ще можеш да си легнеш спокоен,знаейки,че си опитал поне!

Undying
01-05-2007, 09:26
Леле рядко виждам истински вл'бени момчета,ама ти определено си от тях явно.Ами мисля че сега е момента да и кажеш всичко,което си пропуснал да и кажеш през изминалите години.Нормално е да си бил срамежлив,тогава се пак си бил малък,кой има няква сериозна връзка в 6-7 клас,едва ли е щяла да те приеме много на сериозно.Сега е момента и не го изпускай отново,ти сам казваш че си реалист и не се надяваш на чудеса,просто я уцели когато е в по-добро настроение и и кажи "Сега искам само аз да говоря,да ти разкажа моята история" и действай.Никога не е късно за нищо.Успех. :D

NyMpHeTaMiNe_f
01-05-2007, 09:27
Probvai , kaji i vsi4ko koeto 4uvstva6 pyk ako ne se polu4i rano ili kysno 6te q zabravi6 nito e pyrvoto nito poslednoto momi4e taka 4e.....ni6to ne ti pre4i da opita6 !!! Vse pak jivota prodyljava , nemoje6 da jivee6 s nqkakvi spomeni koito te izmy4vat cql jivot !!! Iskrenno se nadqvam da otvyrne na 4uvstvata ti i ti jelaq uspeh

Allthatshewant
01-05-2007, 13:14
GOVORI !!!! :wink:

pampers
01-05-2007, 13:21
аиде мом4еее разкрий си ду6ата пред нея..кажи и цялата истина по на4ина по който е написа тука..абсолутно съм сигурна 4е 6те се трогне..колкото и да е без4увствена..бахтиии 4ак ми се преиска и аз да сре6тна такова мом4е.. :lol:

LGPz
01-05-2007, 13:22
Само да не земе да се напраи на пут*а и да земе някоя приятелна с нея ... Иначе искрено се надявам да я свалиш ... СТИГА ТЯ ДА СПОДЕЛЯ ЧУВСТВАТА ТИ!

LO6IQ
01-05-2007, 14:02
кажи и вси4ко което написа...аз са трогнах адски мило е \:D/
И аз се трогнах. :roll:
Не е трябвало да се оставяш да те бият ,,най-добрата зищита е нападението'' и както казва баща ми - ,,като иска някой да те бие и ти замахва , изпери му един че да не стане , а ако не един - бии го колкото трябва ..и после няма да ти се прави на важен и да иска да се бие с теб ,даже ще върви по другия тротоар и ще ти каза ,,здрасти''.И няма да ги съжеляваш такива и да не ги удряш.По добре да го удариш ти ако си по силен и да го смачкаш ...и него да го боли ,отколкото да стоиш , той да те халоса и после тебе да те боли.'' ...И мене така ме биеха , не точно биеха ,но може да се каже - измъчваха...но им видях сметката. :evil:
anito.sl написа:
чакал си наистина много време и щом през тези години чувствата ти все пак са останали същите, значи това което изпитваш към нея е истинско. именно заради това не си заслужава да го криеш и таиш още време в себе си. сам казваш, че си реалист и е възможно тя да ти откаже сега, но нали надеждата умира последна
направи го за да можеш да кажеш един ден, че не съжаляваш за нищо, което си направил или което не си успех

FiRe_LaDy
01-05-2007, 14:37
Probvai!Nqma nachin da izgubish.Zashtoto ne mojesh da zagubish neshto keoto si nqmal.Taka che izlezte i i kaji kakvo chuvstvash.Uspeh. :wink:

Far
01-05-2007, 15:03
Благодаря на всички Ви,сега ще изчакам някой друг ден преди да я поканя да излезем и само ще си пишем по скайп,докато малко си оправи настроението и се сдобри с приятелките си. ;-)


LO6IQ,единият си го отнесе като завършихме,защото беше сам,ама другите вървят все заедно,макар че едния от тях също мога да му видя сметката,но другия вече е огромен и трудно ще стане работата... :)

Far
01-08-2007, 19:27
Вече 3-ти ден чакам да и мине малко и да говорим,а сега става все по-зле...
Гледам в профила си пише : аз не съществувам,мразя живота си ,мразя всички и всичко,пише за най-добрата си приятелка : забрави ме.
А е сложила нейна снимка явно с гаджето й,който е като манекен. :smt011
Чудя се какво да правя...А истината е ,че от преди тия 3 дена пак беше скарана с някого...Сега се чудя какво да правя,едва ли и е до моите признания,говорихме си малко,но си личи ,че не и до приказки и си говорихме най-общи неща...
И моето не е леко...Бях се надъхал да и кажа всичко,но като гледам как вървят нещата се чудя дали е по-добре за нея да го знае,само това и липсва...

Lambo
01-08-2007, 19:45
Пейстни и линк към темата в скайп да види какво си написал за нея ;) Виж до колкото разбирам 2-3 години не сте се виждали и не сте си говорели, не вярвам да има толкова силно приятелство между вас, така че според мен няма какво да губиш -> кажи и какво чувстваш и толкова пък каквото стане ;)

01-08-2007, 20:17
Момче сега му е момента да и съчувстваш и да и покажеш че си и добро приятелче . Действай приятелю . Помъчи се некси да и оправиш настроението . Въпреки че е трудно знам но направи опит . Развесели я или я разсеяй с нещо друго за да забрави поне за малко проблемите си . 1 хубава разходка ще помогне , някъде на кафе . Айде успех . И ни дръж в течение , че наистина много се трогнах :-)

01-08-2007, 20:35
Здравейте,
В 6-ти клас се влюбих в едно момиче от класа ми и до ден днешен все още съм влюбен.В 7 клас някой ми беше казал,че и тя ме харесва,а и тя идваше често да си говорим,звънеше ми по 10 пъти на ден,приятелката и даже дойде да говорим с мен и понеже тогава бях страшно срамежлив и нищо не направих(да ме спука от бой като ме види човек,нали?)После на една екскурзия в 7 клас през целия път ми се натискаше - караше ме да я гушкам и да я целувам,аз пак като срамжлив кретен само е гушнах и това беше...Накарая на 7 клас знаех,че никога повече няма да се съберем целият клас ,знаех,че рядко ще ги виждам,а и нея,но не можах да простя някои неща на така наречените ми най-добрите приятели - като например почти всяко междучасие без причина ме хващаха и ме биеха без причина като не рядко се случваше да ми тече кръв и да ме хвърлят през някое стъкло...По отделно обаче бяха кротки и нищо не правеха и казваха,водеха ми се добри приятели,но единия си изяде дървото след завършването,но заради тая група бях толкова разгневен,че теглих майната на целия клас и на всички и си тръгнах просто ей така...а забравих да кажа,че се опитах да забравя въпросното момиче като се опитвах да си втълпя ,че харесвам друга,тръгнаха и такива слухове,ама само толкова.И сега съм 10-ти клас.До преди година бях като човек без сърце и не поглеждах момиче и не се интересувах.И преди година докато бях в един приятел видях нейна снимка и тогава всички чувства към нея изплуваха и почнах да се засичам (случайно) доста често с нея.Даже последния път като се видяхме и тя ми даде скайпа и да си пишем от време на време и сега гледам,че тя е написала в профила си,че се е разделила с приятелия си и че той я е изполозвал.

Сега съществената част.Чудя се дали да и кажа какво означава за мен?Не очаквам нищо,реалист съм,но искам да сваля този товар от сърцето си,може би ,ако и го кажа,ще ми олекне,знам ли?!Чудя се дали да и кажа,че за мен тя е единственото момиче и до сега не съм поглеждал друга по този начин,че тя е най-прекрасната,че когато съм далеч от нея се чувствам като призрак бродещ сам на този свят и не намиращ покой,а когато съм до нея съм изпълнен с жажда за живот,често сънувам разни неща свързани с нея(как се срещаме и си говорим,или просто как седи и се смее) и се събуждам посред нощт и се питам "Как не си използвах шанса на време?".
Въпроса ми е дали да и кажа какво означава за мен без да очаквам нищо ,но да ми олекне може би?Или така само ще влоша нещата?

Нямате си и на представа как ме яде отвътре ден и нощт през последните 3 години... :cry:

typanar!