PDA

View Full Version : Как да разнообразим връзката си?



air_wisp
01-03-2007, 22:57
Ето как стоят нещата...ходя с едно прекрасно момиче вече близо 7 месеца и много се обичаме. По цял ден сме заедно и ето че се случи така, че да се изчерпат темите ни за разговор...просто няма какво да си говорим и ни е много кофти. Дайте няква идея как да си разнообразим връзката...нямаме намерение да късаме, но просто ни е мн кофти така. Какво да направя? Дайте ми някаква идея :( Освен да си дадем повече пространство...незнам

Nadelina
01-03-2007, 23:21
E mnogo interesno kak moje sled 7 meseca i da vi se izcherpat temite.. Az misleh che kolkoto poveche ste zaedno tolkoa poveche svikvate edin s drug i temite na razgovor sa vse po raznoobrazni.. Interesno... Ami syveta mi e da si dadete malko pochivka.. V smisal da ne ste po cql den znaedno.. pone za da ima kakvo da si razkajete kogato se vidite.. de da znam...

air_wisp
01-03-2007, 23:32
ми то попринцип е така но сега сме попаднали в нещо като застой :) и понеже по-цял ден сме заедно и дойдоха дните в които изгаряме от желание да се видим но настъпват моменти в които незнаем какво да си кажем.

panterata
01-03-2007, 23:45
амиии започнете да се виждате по-рядко , през ден два или както си прецените.. излизайте и с други хора (общи познати , приятели) , ходете на кино , играйте билярд (дартц , карти..) , споделяйте си повече.. казвай му това което си мислиш.. и т.н

BuBi008
01-04-2007, 02:28
Spored men prosto ste qvnu samu dvamata i pri men se poluchi taka no si namerihme drugi znaimaniq pochnahme da izlizame s povechko hora nasam natam . Pochnahme d aigream igri vapreki che zvuchi detsko no to nqma samu detski igri tabla , bilqrd ne sa detski pone spored men.Hodihme na exkurziq sega sme reshili i an ski da hodim . Hosdim si nagosti che da iame vryzka i ss semeistvata ni. Hodim na kino ako ne razpolagame s tolkova pari gledame televiziq vkushti. Ima mnogo neshta za pravene i za raznobraziq to bilo za svobodno vreme ili za raznobrazie na vryzkata. Kakvoto i da bilo dori da e mnogo prostichko shte vi raznoobrazi za lqtoto moje da reshite da sportuvate sushto kato naprimer da karate kolela da igraete tenis i takiva neshta . Ne e zaduljitelno da se durjite kato tolkoz vyzrastni hora i vse da sedite iztokani po kafetata . Ima si vreme i taka i taka.

iiirish
01-04-2007, 05:25
може би наистина е добра идея да си дадете малко пространство и лична свобода. не е необходимо, нито задължително да сте по цял ден заедно, защото сам виждаш до къде стигат нещата. нужно е да прекарвате повече време сред други хора, тогава не само, че ще си липсвате повече и срещата ще е по-хубава, но и ще имате какво да си разказвате един на друг! както сте се оковали и двамата във тези вериги надали ще издържите дълго! затова дайте си малко въздух ;)

Bacard1
01-04-2007, 07:31
ми например можете да си говорите за това че няма теми за разговор и то също е тема................пак и след 7 месеца..........нз аз лично доже и да седа и да се гледам с моито момиче пак ни е хубао..............можеби правете нестандартни неща повече изненади емоции да има после теми за обсъждане....на мен лично ми е малко странно 7 месеца и да няма какво да си кажете ама нз секи е различен.използваи въображението даже ако гледаш някои филм и ти хареса нещо зимаи от там винаги има какво да се измисли........

POLA^_^
01-04-2007, 07:37
Чакай....чакай да видя дали съм разбрала-колкото повече хойте толкова по-малко имате какво да си кажете!? :shock: леле.....не мога да го повярвам.....винаги съм мислила(а и съм се обедила),че с времето хората се опознават повече,стават си по-близки и съответно имат повече какво да си кажат.По-нормално е в началото на връзката да нямате какво да си кажете....
А иначе моят съвет е да си починете еидн от друг за известно време.Явно сте се пренаситили един от друг :mrgreen: Нз...пък и като се разделите за известно време после ще осъзнате,че можете еидн без друг,ще си разказвате кой какво е правил през това време...нз аз така бих постъпила. :-k
Късмет!

koalka
01-04-2007, 08:19
Еми защо да говорите?Целувайте се повечко, говорете си колко много се обичате, наслаждавайте се на връзката си.

alkobalko
01-04-2007, 08:53
Понякога не е задължително постоянно да говорите. С моя приятел сме заедно вече 2 години и сме неразделни. Понякога ни е приятно просто да си седим гушнати без да казваме нищо. Дори тишината заедно с любимия човек е приятна. Гледайте филми, слушайте музика заедно, просто си легнете и се гушнете и си стойте така.
Другото решение е да си дадете малко лична свобода. Виждайте е с приятели. Тогава ще си липсвате повече, а и ще имате за какво да си говорите.

Dr. Kazimbutt
01-04-2007, 11:54
Целувайте се повечко, говорете си колко много се обичате, наслаждавайте се на връзката си.
То това ще е една "перфектна" и много "смислена" връзка.

Приятелю, започнете да ходите на места, където не сте ходили преди. Започнете да правите неща, които не сте правили преди. Използвай си въображението, импровизирай - така се получава разнообразието. И да - гледайте да не се виждате всеки ден, защото тогава връзката се превръща в цикъл (затова вече нямате какво да си кажете), а и всеки трябва да си има лично време.

DrogaGirl
01-04-2007, 12:17
Mi probvaite da ne ste po cql den zaedno,a samo za po nqkolko chasa na den.Az primerno s moq priqtel se vijdam vseki den,no samo za po 4 - 5 chasa.I vinagi ima za kakvo da si govorim.Dori za tova kakvo sme pravili kogato ne sme zaedno.Hodim na kafe i za da ne e ednoobrazno pochti vinagi hodim v razlichno ili gi reduvame.Stoim v doma i igraem karti i razni takiva.Po kuponi,na kino .... obshto vzeto gledame da ni e dobre zaedno.izmislete neshto novo da pravite.Moje da idite nqkade samo dvamata.Abe idei mnogo.To nqma kak nie da ti kajem tochno za kakvo da si govorite.Govorete si za prostite,obiknoveni neshta. :smt019

sunny_girl16
01-04-2007, 12:55
може би наистина е добра идея да си дадете малко пространство и лична свобода. не е необходимо, нито задължително да сте по цял ден заедно, защото сам виждаш до къде стигат нещата. нужно е да прекарвате повече време сред други хора, тогава не само, че ще си липсвате повече и срещата ще е по-хубава, но и ще имате какво да си разказвате един на друг! както сте се оковали и двамата във тези вериги надали ще издържите дълго! затова дайте си малко въздух ;)

Съгласна съм! Дайте си повече свобода :-)

koalka
01-04-2007, 13:50
Целувайте се повечко, говорете си колко много се обичате, наслаждавайте се на връзката си.
То това ще е една "перфектна" и много "смислена" връзка. Не казвам само това да правят!Просто от време на време може просто да се целуват и да се прегръщат, както каза Алеандра, без да казват нищо.Понякога просто няма нужда от думи.

totev
01-04-2007, 18:53
^SpideR^, мисля, че знаеш кой съм и че също имам приятелка. При нас от време на време също се получава малко сдухано и просто се чудим какво да правим. Братле, утре ще се видим в Минерални Бани и ще си поговорим по мъжки ;)
П.С. btw да си вземеш бански, че имало басейн :P

Sweetlove1990
01-04-2007, 19:36
Не губете време в прикаэки :lol:
Сега сериоэно....ами няколко са вариантите....можете да ограничите малко вижданията или да продължавате да си се виждате всеки ден но да иэлиэате не само двамата...ако пък сте сами да правите нещо което досега не сте правили... да говорите эа това как виждате бъдещето си эаедно....эа това как е минал денят ви...или какво ви е направило впечатление.... :roll:

air_wisp
01-04-2007, 21:12
^SpideR^, мисля, че знаеш кой съм и че също имам приятелка. При нас от време на време също се получава малко сдухано и просто се чудим какво да правим. Братле, утре ще се видим в Минерални Бани и ще си поговорим по мъжки ;)
П.С. btw да си вземеш бански, че имало басейн :P

hahaha :) благодаря на всички :) мерси и на теб приятел и съученик :) осъзнах че това е временно просто прекарахме цял ден заедно и вечерта отидохме на кафе и нямаше вече какво да си приказвахме :) отидохме по навик е за сметка на това си се нацелувахме едно хубаво...и наистина сте прави че са повече темите за говорене след 7 месеца...просто не сте ме разбрали правилно...то аз понякога не се разбирам...с тея много триеточия :mrgreen: айде мерси още веднъж :) добре сме си радвайте ни се :-D

ПС:Тотев ся събирам багажа! За тоя басейн пари ще искат ли?