PDA

View Full Version : Малко ме е срам да го кажа!!!



Guai
01-04-2007, 00:36
Абе да ви кажа и моита не е лесна вяярно е имам мн неща и хубаво момиче си имам ама не смея да я питам за това и за това вас ще попитам и да ми кажете вие какво мислите по този вапрос !! Значи имам савсем леко кривнал пенис което честно да ви кажа малко ме притеснява :oops: в смисал не че ме притеснява мене че на момичето няма да и хареса поне на това мнение бях в началото като се запознах и почнах да водя полови актове с това момиче но тъи като мн се обвързах към нея ми е малко гадно като нз тя какв о мисли за това та лошо ли е че ми е малко кривнал на или не е чак пък толкожа por favor помогнете и кажете дали има смисал да се притеснявам Ю?!?!?!?!?! :smt017

L31h4z
01-04-2007, 00:53
Напълно нормално е.Няма прав пенис.Ако не ти е като кука си ок. :lol:

01-04-2007, 04:34
Абе да ви кажа и моита не е лесна вяярно е имам мн неща и хубаво момиче си имам ама не смея да я питам за това и за това вас ще попитам и да ми кажете вие какво мислите по този вапрос !! Значи имам савсем леко кривнал пенис което честно да ви кажа малко ме притеснява :oops: в смисал не че ме притеснява мене че на момичето няма да и хареса поне на това мнение бях в началото като се запознах и почнах да водя полови актове с това момиче но тъи като мн се обвързах към нея ми е малко гадно като нз тя какв о мисли за това та лошо ли е че ми е малко кривнал на или не е чак пък толкожа por favor помогнете и кажете дали има смисал да се притеснявам Ю?!?!?!?!?! :smt017

А мислил ли си защо правят презервативи които са релефни? Вибратори които са огънати? Топчета? Тваня значение на никой не му е изцяло изправен, има криви, има огънати, има завъртяни всякви има различни хора различни пишки. Иначе ти куца испано-италианския

ista
01-04-2007, 06:09
е, ние не можем да ти отговорим вместо нея. питай си я.
само дето, няма никакъв проб...
но тъй като ще се притесняваш докато не разбереш нейното мнение... просто я попитай! може даже да се изсмее на въпроса ти...

alkobalko
01-04-2007, 08:09
Няма пенис, който да е напълно прав. Не се притеснявай толкова. Ако искаш поговори с нея.

koalka
01-04-2007, 08:44
Спокойно, това е нормално.

hydra
01-04-2007, 09:19
Няма от какво да се притесняваш :)

Guai
01-04-2007, 12:19
Мерси мн поне са поуспокоих малко аз че ще я питам ще я питам ама преди това исках малко сигурност мисля че е нормално