PDA

View Full Version : Всяко начало има своя край!



Xitap4о
01-04-2007, 05:38
Здравейте на всички!
Моята история е банална, но все пак искам съвет от вас!!! Ходех с едно момиче 3 години и се оставихме. Оставихме се, защото тя каза, че нямало любов и че съм и давал твърде много, което я задушавало! Последните 9 месеца аз живях в агония и усещах как грешим с нея, как нещата между нас изчезват. Правех всичко, буквално всичко за нея, но тя пак охладняваше. Търпях обиди постоянно, а аз самия не съм я обиждал, просто вярвах в Любовта. Имали сме много хубави моменти заедно, но и много лоши! Сега не си казахме сбогом, а чао! Наранен съм много, но знам, че я обичам. Тя самата не знае дали има любов при нея, за мен аз знам, че има. Говорили сме много и от думи няма смисъл. Искам да взема съвет от всички, които знаят за какво говоря... има ли смисъл да се боря, има ли смисъл да доказвам, има ли смисъл да вървя въобще към нея... след като тя накрая ми каза, че е с мен от съжаление!!! Не ми е първата любов, няма да е последната, аз съм на 20 години и имам много време знам го, но тя остана най-близо до сърцето ми и не искам да се махне от там. Аз на нея и бях първия във всичко и я разбирам, че иска с други, тя ми е и изневерявала, аз не съм и не съжалявам!!! Горд съм от това, че всичко беше истинско, горд съм, че бях до нея. Искам да съм горд и с това да съм без нея! Моля за помощ от всички вас... какво да направя, за да стигна до сърцето и пак и да разбера дали наистина всичко е угаснало. Знам, че с времето тези неща стават, минал съм от там, но какво още освен времето?

лоринда
01-04-2007, 06:23
според мен ще е най-добре да оставиш нещата както са.щом тя казва че я задушава любовта ти към нея и че няма чувства е по добре да не правиш нищо няма да промениш нищо. а и щом си наранен не е нужно да те наранява допълнително с лошо отношение.

mechtaq_za_teb
01-04-2007, 06:37
Kofti situaciq e tova...no spored mene kolkoto i da te boli ot tova trqbva da ostavish neshtata taka.Vse pak ne mojesh da nakarash nqkoi da obicha,toi sam trqbva da go izpita. Edva li shte mojesh da promenish neinite 4uvstva.I da ti e trudno trqbva da ostavish tova zad garba si... :cry:

adoration_
01-04-2007, 06:38
И аз съм съгласна с предишното мнение.Остави нещата така... ако наистина и двамата се обичате,ще се съберете пак... Може просто да ви трябва почивка един от друг... В повечето случаи любовта след време се превръща в навик... Колкото и гадно да звучи, е факт!На мен не ми се е случвало да стане така(чувствата просто да избледнеят,докато сме заедно все още) и се надявам да не се случва!Дано и при вас нещата са ОК и се съберете пак!И знай,че ако човек обича истински-обича вечно!;)

Neth
01-04-2007, 07:09
Щом си и дал всичко и си я обичал истински,а тя ти е казала че няма чувства към теб след всичко това въобще не си помисляй за нея...няма смисъл,тези неблагодарни кучки не заслужават нищо.Това е най-точният израз ;р

sherry
01-04-2007, 07:11
Съветвам те да не се занимаваш повече с нея, тя ти е изневерявала, лъгала, а ти ще й се молиш...Остави я да си кара живота, може би ще разбере грешката си, даже да стане това, трябва САМА да осъзнае, а не ти да й се молиш. Пази си достойнството, твърде много си й прощавал и тя се е възползвала от това. Не може повече така, тя просто ти се е качила на главата. Живей си живота без нея....

He3HauKa
01-04-2007, 07:13
Няма смисъл от думи,от съжаления,от сълзи.Запази хубавия спомен,явно тя не е човекът за теб.Щом е имало изневяра,щом при нея вече няма любов няма смисъл да се бориш за нещо което вече е изчезнало.Не я търси,оставия в миналото и продължи напред. :wink:

Bacard1
01-04-2007, 07:24
Здравейте на всички!
Моята история е банална, но все пак искам съвет от вас!!! Ходех с едно момиче 3 години и се оставихме. Оставихме се, защото тя каза, че нямало любов и че съм и давал твърде много, което я задушавало! Последните 9 месеца аз живях в агония и усещах как грешим с нея, как нещата между нас изчезват. Правех всичко, буквално всичко за нея, но тя пак охладняваше. Търпях обиди постоянно, а аз самия не съм я обиждал, просто вярвах в Любовта. Имали сме много хубави моменти заедно, но и много лоши! Сега не си казахме сбогом, а чао! Наранен съм много, но знам, че я обичам. Тя самата не знае дали има любов при нея, за мен аз знам, че има. Говорили сме много и от думи няма смисъл. Искам да взема съвет от всички, които знаят за какво говоря... има ли смисъл да се боря, има ли смисъл да доказвам, има ли смисъл да вървя въобще към нея... след като тя накрая ми каза, че е с мен от съжаление!!! Не ми е първата любов, няма да е последната, аз съм на 20 години и имам много време знам го, но тя остана най-близо до сърцето ми и не искам да се махне от там. Аз на нея и бях първия във всичко и я разбирам, че иска с други, тя ми е и изневерявала, аз не съм и не съжалявам!!! Горд съм от това, че всичко беше истинско, горд съм, че бях до нея. Искам да съм горд и с това да съм без нея! Моля за помощ от всички вас... какво да направя, за да стигна до сърцето и пак и да разбера дали наистина всичко е угаснало. Знам, че с времето тези неща стават, минал съм от там, но какво още освен времето?

ми и да ти кажа че има смисал ще те излъжа според мен няма макар и да ти се иска ти само го каза тя те е обиждала изневерявала и наи лошото което можеше да ти кажа е че е с теб само от съжаление................такаче по добре дигни глава достатучкно си се съжалявал......дигаи си самочуствието и гледаи напред се пак тва са ти наи хубавите години поне си ги напраиви хубао...........аз как приказвам се едно сум на 30 ххх............ама наистина си е така даи по ведро изклизаи с приятели обръщаи им повече внимание и тва е квото аз мога да кажа по вупроса според мен тва е решението!!!

BuBi008
01-04-2007, 07:29
Няма смисъл от думи,от съжаления,от сълзи.Запази хубавия спомен,явно тя не е човекът за теб.Щом е имало изневяра,щом при нея вече няма любов няма смисъл да се бориш за нещо което вече е изчезнало.Не я търси,оставия в миналото и продължи напред. :wink:

Napulno sym suglasna kakto i s ostanalite mneniq !

iiirish
01-04-2007, 07:31
господи! все едно четях как някой разказва моята връзка :shock: !

ами тъй като съм преживяла това преди месец мога да ти кажа, че не бива да я търсиш. аз също бях с човека до мен от съжаление и навик много дълго време и това накрая не донесе нищо хубаво, само дето се лъжехме. накрая намерих сили и му признах всичко!
мога да ти кажа, че когато няма обич, всичко друго е излишно! ти вече няма как да си я върнеш! можете да се опитате да имате някакви по-нормални отношения, но предполагам и сам значеш, че когато единия е влюбен приятелство просто не може да има!

LO6IQ
01-04-2007, 07:39
мога да ти кажа, че когато няма обич, всичко друго е излишно! ти вече няма как да си я върнеш! можете да се опитате да имате някакви по-нормални отношения, но предполагам и сам значеш, че когато единия е влюбен приятелство просто не може да има!
=D> O:) ::: :-D :wink: :D

koalka
01-04-2007, 08:16
Според мен още от самото начало нещата за нея са били едни, а за теб съвсем други.Показател за това е, че ти е изневерявала, а ти до колкото разбрах не си.Явно за 3 години при нея нещата са се променили и просто любовта й е изчезнала,а при теб не.Няма какво да направиш, не мисля, че имаш големи шансове да се върне при теб, щом сте били 3 години и тя вече не те обича.Но все пак човек не трябва да губи надежда...може би.Обаче ти не можеш да я чакаш и да страдаш.Трябва да се опиташ да я забравиш.

white_chik
01-04-2007, 09:09
Аз съм по-скоро в положевието на въпросното момиче.Получавам любов,но немога да й отвърна,защото вече я няма.НА твое място щях да я оставя на мира поне за известно време,може би след това ще пробва с други момчета,но ще види,че ти си единствен и ще оцени любовта ти.Засега можеш само да й дадеш свобода

alkobalko
01-04-2007, 09:13
Няма смисъл да продължаваш да се бориш за човек, който не иска да е с теб. Личи си, че любовта ти е силна, щом си простил изневяра и си правел за нея. Гадното е, че тя не го е оценила. Не страдай, ще намериш момиче, което да те обича така, както ти можеш да обичаш-истински и всеотдайно. Не я търси, нека сама осъзнае грешката си след време. Тогава може би ще иска да се върне и всичко ще зависи от теб. Но дори и тогава не се връщай при нея. Пак ще те нарани и ще страдаш, а не го заслужаваш.

malkata_
01-04-2007, 09:18
Няма смисъл от думи,от съжаления,от сълзи.Запази хубавия спомен,явно тя не е човекът за теб.Щом е имало изневяра,щом при нея вече няма любов няма смисъл да се бориш за нещо което вече е изчезнало.Не я търси,оставия в миналото и продължи напред. :wink:

Napulno sym suglasna kakto i s ostanalite mneniq !

съгласна съм и аз!!!щом ти е изневерила...няма никакъв смисъл да се пробваш пак...защото дори да успееш ще е за кратко и тя пак може да ти изневери...а от това само теб ще те боли...гледай напред...помни само хубавите моменти и си глезай живота...ако някой ден тя осъзнае грешката си(защото аз не бих изпуснала момче което ме обича толкова мн)...сама ще те потърси...и тогава всичко ще е в твоите ръце(но се съмнявам че ще стане)...сори пич ама това е живота...гаден...боли,но как иначе ще се почувстваш истински жив(няма нужда да отговаряш)...просто го забрави като лош сън...и продължавай живота си...ще намериш друга която ще те направи още по щастлив(надявам се) :wink: :roll: :?

ThePainIsReaL
01-04-2007, 09:26
"Любовта е като да пееш песен , но всяка песен има край " ...
Съжалявам , че така се е получило . Но за тебе е дошло време да погледнеш напред , да притъпиш болката в сърцето си , защото явно си се заблуждавал, вярвайки на това момиче . Разбирам те отлично , по-добре друг път едва ли бих могла . И аз имам зад гърба си трудна и дълга връзка , в която бях вложила всичко свое и която наричах Любов , но се оказах измамена ...
Не мога да ти дам съвет как да се събереш с нея , а и не мисля , че ще е правилно , да се унижаваш толкова . Както каза , ти си минал преди през този Ад , сега ще успееш пак , макар и малко по-трудно . Така че , остави нещата на времето . Ако ви е било писано да сте заедно , кармата ще ви събере , тя ще се осъзнае . Не случайно са казали : " Пусни нещата , които обичаш на свобода , ако се върнат - били са и са твои , ако ли не - никога не ги имал. "
Не съжалявай за времето прекарано с нея , но се и спомняй често за него . Само ще се самонараняваш . Знам ,че чувствата са по-силни от разума , но все пак всяко едно усещане е резултат от твоята мисъл , а мислите се променят . Само ти можеш да контролираш какво да е главата ти .
Пожелавам ти успех с преодоляването на разочарованието и откриването на ново щастие .

lubovnica
01-04-2007, 10:33
Tova,koeto se schupi vednyj.. nikoga poveche ne moje da byde otnovo cialo.Taka e pri lubovta.Beshe hubava,chista,istinska i spodelena,no eto che e doshlo i vremeto na onzi krygovrat,koito vsichki narichame razdiala.Principno tia e neizbejna,dali sega,sled den,dva,godina,pet ili sled sto godini,tia ni presledva,zadyljitelno.Horata kazvat,che vremeto lekuva... ili ot pareshtite vugleni v surceto ni otnovo razgoriava onzi ogun,koito sega ne ni topli,a ni gori..
Spodeliam filosofia,koiato glasi,che kogato surcata se razdeliat niama smisal rucete da ostavat edna v druga.Kazvaneto na "chao",a ne "sbogom" e tipichen primer.Dali shte se suberete otnovo i dali lubovta shte byde sushtata i togava.. ne ostavashe li onazi puknatina ot onova schupeno neshto,koeto nikoga niama da byde otnovo cialo.
Taka sme ustroeni,vlubvame se i silno obichame,a sled vreme sudbata mi podlaga krak i nie padame.. tolkova bezpomoshtni,che nikoi ne bi ni pomognal,nikoi osven "novata" lubov,koiato shte zapulni prazninite ostanali ni ot poslednoto razocharovanie.Ili tazi "lubov" shte ni dokaje,che nie sme suzdadeni da obichame samo edin chovek,samo edno suzdanie,a to reshi da poeme po drug put.
Mladi sme,no ne oznachava,che ne sme videli.I priateli shte imame mnogo,i gadjeta shte si namirame vseki den i shte flirtuvame v barovete i diskotekite, i shte pravim sex za edna nosht,no dali tova moje da prodalji vechno i dali nie shte vodim edin istinski i pylnocenen jivot.
Kogato lubovta si otiva,tia namira i nai-malkata prichina.Trudno e kogato se opitash da ia spresh,a znaesh,che niamash sili da izturpish oshte vednuj da vidish neinia grub,kak tia se otdalichava,kak ia gubish ..
Kato biah malka pishehme spomeni po tetradki... "kogato obichash neshto,pusni go na svoboda,ako se vurne-tvoe e zavinagi" Dali naistina vtoriat shans v lubovta,vtoariat opit e posleden? Niama li da ima neshto,koeto se e izgubilo pri zaminavaneto i purvia put? Mojem li da ponesem otnovo onova razocharovanie.. ili shte bydem dostatychno silni da padnem,da se izpravim.. i otnovo da trugnem da ia tursim.. a tia shte byde blizo ..mnogo blizo do nas.

Xitap4о
01-04-2007, 11:15
Благодаря на всички вас, че ме подкрепихте, оценям го и разбирам, че сте прави... времето лекува, знам го с предишната, но аз както винаги вдигам глава и продължавам напред. Никое момиче няма да носи последствията! Аз ще съм си аз до края и винаги ще пазя само хубавото! Още веднъж ви благодаря!!!