PDA

View Full Version : bqlo m/u sramnite mi ustni



panika
01-04-2007, 10:43
Imam nqkakvo takova veshtestvo i az ne znam kakvo e no me pritesnqva a i ima gaden miris ne e zashtoto ne se miq pravq go daje tvurde 4esto ama imam li povod za pritesnenie tova e otkakto se pomnq ne sum pravila sex ama ne znam pritesnqvam se ot tova kakvo moje da e?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

BloodSoul
01-04-2007, 10:51
Според мен имаш бяло течение, което трябва да се лекува. Щом казваш, че се миеш - едва ли от замърсяване, щом не си правила секс- не ти го е предал някой, по -вероятно е ако ходиш с голо кръстче и да са ти настинали яйчниците! Кажи на майка ти да те заведе на гинеколог, няма нищо страшно,казваш на майка ти как седят нещатата. Но върви се лекувай не стой така!!!

01-04-2007, 18:28
i az si imam hodih na lekar i ni6to kazaha 4e ni6to mi nqma...no za vseki slu4ai se pregledai de...

01-08-2007, 18:48
А за да не създавам нова тема мога ли да попитам дали ако се миеш редовно, ще се махне напълно? И при лоша хигиена увеличава ли се и има ли някаква опасност от инфектиране или нещо подобно?

Keks4etoooo
01-11-2007, 19:06
Mila i az imah tozi problem.Imam bqlo techenie i hodq s tez prevryzki evryday.Hodih na ginekolog i mi izpisa edni ampuli ili kak im se vika det da si gi pyhash 6-12 dena i edin gel za promivki na seba med.Za tova idi po hubu da ti izpishe neshto i za nqma i mesec shte se opraish

.;l.;
01-11-2007, 19:08
Tova za miene trqa da gledash da ne prekalqvash, v smisyl da si se miesh seki den ama ne vseki pyt s intimniq gel, nqkoi pyt samo s voda ama zashto tochno ne si spomnqm. I zadyljitelno da e sys intimen gel a ne sys sapun.