PDA

View Full Version : Omruzvalo li vi e ot lubimiqt 4ovek?



babydoll
01-04-2007, 11:33
ami interesno..na mene mnogo puti mi se e sly4valo da hodq s nqkoi i da mi omruzne../ :-k

HopeLesss
01-04-2007, 12:13
Не, не ми се е случвало да ми омръзне. ВИнаги, когато има желание и чувства от двете страни, може да се разнообрази връзката!

nasty_f
01-04-2007, 12:44
Може би си втълпявам,че ми е омръзнал,понеже сме на много разстояние един от друг...Безразлично ми е,по скоро бих отговорила с ДА ](*,)

01-04-2007, 12:56
Еми случва ми се когато съм далеч от момичето,в което съм влюбен да ми омръзне,но когато я видя и отново нещо вътре в мен ...

koalka
01-04-2007, 13:47
Това е така, защото не го обичаш и след известно време нещата се изчерпат.Но ако се обичате връзката се разнообразява и не си писвате.На мен приятелят ми не ми е омръзнал, много го обичам и чакам с нетърпение момента, в който ще се видим...Не мога да живея без него.

pampers
01-04-2007, 13:50
Еми случва ми се когато съм далеч от момичето,в което съм влюбен да ми омръзне,но когато я видя и отново нещо вътре в мен ...

да и при мен се слу4ва така..само 4е като видя мойто мом4е..за6тото аз съм моми4е :mrgreen:

panterata
01-04-2007, 13:54
в момента сме заедно съвсем от скоро и няма как да ми е омръзнал.. но попринцип ми омръзват.. рано или късно ,някои за месец друг за година.. ;)

Nadelina
01-04-2007, 14:11
Mmmm.. ne mi e pisnal oshte ta nz :)

NyMpHeTaMiNe_f
01-04-2007, 14:31
NE , ako naistina go haresva6 nqma 6ans da ti omryzne , daje s vremeto 6te stava po-gotino :P

IKisseDAGirL
01-04-2007, 14:58
до сега не съм била влюбена в приятелите си, така че рано или късно винаги ми омръзват, дори и да съм ги харесвала в началото

iiirish
01-04-2007, 15:07
когато чувствата охладнеят е много ясно, че ще започнете да си омръзвате. на мен ми се е случвало именно в такива моменти

priti_kiti
01-04-2007, 15:13
хмммм, да видим
Никога не съм късала някого,или той мен да е късал,защото сме си омръзнали.. имало е други причини, но не и тази

Случвало се е няколко пъти да ми омръзне любимия човек (но все пак тва беше най-дългата ми връзка) и просто не се виждахме известен период от време и така.. но не сме късали само заради това.

alkobalko
01-04-2007, 15:26
За две години не ми се е случвало да ми омръзне, а всеки ден сме заедно, още малко и ще заживеем заедно. Ако любовта е силна и истинска никога няма да си омръзнете.
Когато чувствата ги няма идва и охладняването. А веднъж стигнали до там няма връщане назад.

CaPuTyYyY
01-04-2007, 15:29
на мене много бързо ми омръзва на първата седмица още... :roll:

TreeHill
01-04-2007, 15:54
Това е така, защото не го обичаш и след известно време нещата се изчерпат.Но ако се обичате връзката се разнообразява и не си писвате.На мен приятелят ми не ми е омръзнал, много го обичам и чакам с нетърпение момента, в който ще се видим...Не мога да живея без него.

Charleese
01-04-2007, 16:36
От бившия ми е писвало много пъти.И накрая всичко между нас свърши. :)
Но за мен един човек ти е омръзнал не когато чувствата са охладнели или нещо подобно,а когато той напълно се е разкрил пред теб.С пълното себеразкриване идва и загубата на интерес според мен.Ето защо всеки трябва да бъде малко загадъчен,за да продължава да буди интерес в любимия си човек и да не спира да го изненадва. :wink:

bebence_f88
01-04-2007, 16:41
За две години не ми се е случвало да ми омръзне, а всеки ден сме заедно, още малко и ще заживеем заедно. Ако любовта е силна и истинска никога няма да си омръзнете.
Когато чувствата ги няма идва и охладняването. А веднъж стигнали до там няма връщане назад.

macka i pri men e absolutno sa6toto seki den sme zaedno i nikoga ne mi e pisval ni6to 4e niakoi pat se karame. daje s vremeto 4uvstvata stavat vse po silni :wink:

white_chik
01-04-2007, 17:39
Омръзва ми естествено,но в такъв момент си казвам дали ще ми е по-добре без него и продължаваме напред,въпреки че от моя страна няма любов.Жалко е,но е така

alkobalko
01-04-2007, 17:47
За две години не ми се е случвало да ми омръзне, а всеки ден сме заедно, още малко и ще заживеем заедно. Ако любовта е силна и истинска никога няма да си омръзнете.
Когато чувствата ги няма идва и охладняването. А веднъж стигнали до там няма връщане назад.

macka i pri men e absolutno sa6toto seki den sme zaedno i nikoga ne mi e pisval ni6to 4e niakoi pat se karame. daje s vremeto 4uvstvata stavat vse po silni :wink:
Мдам, познато. И ден не мога без него. Не си представям живота без него.

Sweetlove1990
01-04-2007, 20:55
Не не ми е омръэнал и не мисля че би ми омръэнал лесно....даже с всеки иэминал ден си го обичам все повече и повече :-)

xOtkiSsSs
01-05-2007, 09:10
Абе до сега никога никое момче не ми е омръзвало .. Винаги сме късали заради др причини ... но ако някой ми омръзне едва ли ще сме заедно :-k и все пак мисля, че такава вероятност е мн малка

Undying
01-05-2007, 09:18
И на мен до сега никой не ми е омръзвал.

[chervenokoska]
01-05-2007, 09:55
Ми напоследък с моя приятел доста се карахме и може би причината е била, че си омръзнахме малко или много и решихме да си дадем 1 седмица почивка! 3 дни не съм го виждала и адски много ми липсва! :smt010 Така, че не не ми е омръзнал! :smt008

Allthatshewant
01-05-2007, 12:57
4ovek koito obicham i na koito dyrja nikoga nemoje da mi omryzne :)

strange__
01-05-2007, 17:19
От настоящия ми приятел,категорично-не :!: Но с бившите така се случи :wink:

miloto_girl_4e
01-05-2007, 17:55
Зависи от гаджето ми - какви чувства имам към него, що за човек е той (умее ли да ме разсмива и да разнообразява връзката ни или е скучен човек, който ме натоварва с негативизъм ...), но ако любов има, просто няма шанс да ти омръзне гаджето :!: [-X

JaklinA
01-05-2007, 17:59
на мене също ми се е случвало като ходя с някой той да ми омръзне

DiabolicAngel
01-05-2007, 18:15
Определено НЕ!
Ако ти е наистина любим няма как да ти омръзне :oops:

salkiTy
01-05-2007, 19:15
Ами да случвало ми се...И ко прая --> НИЩО! Зарязваме се уж за почивка или там и аз нз ко..И след 2-3 дена търчим да се търсим взаимно, защото сме осъзнали, че не можем един без друг.. \:D/ НО не винаги е така. [-(

Infatuated Inside
01-08-2007, 06:39
Но за мен един човек ти е омръзнал не когато чувствата са охладнели или нещо подобно,а когато той напълно се е разкрил пред теб.С пълното себеразкриване идва и загубата на интерес според мен.
Не съм съгласна.
Темата е за любимия човек, а не просто за някакъв си човек. Може би някои хора ни омръзват, след като вече са се разкрили пред нас, но тези, които обичаме никога не биха били в състояние. Има разлика между някакви свалки и връзка, която се гради върху взаимни чувства.
Аз в момента обичам един човек, смятам, че до огромна степен го познавам и именно това, което ми е показал от себе си е това, което обичам. То ми поддържа интереса. То го прави различен, то го прави специален. То го прави любим.
Смятам, че до това се свежда всякаква философия относно връзките - да познаваш този до себе си и това да те кара да го искаш още повече. (:

(не казвам, че не е нужно да се правят изненади, да се разнообразяват нещата. но това е разнообразие във връзката, не разнообразие в човека.)

rali4ka91
01-08-2007, 14:00
НЕ!Обичам го повече от вчера и по-малко от утре :)

Imaginar4e
01-08-2007, 14:20
Моят човек понякога е голям трън в задника, но иначе толкоз си го обичам че....