PDA

View Full Version : КОИ ОТ ДВАТА ТИПА МОМ4ЕТА ПРЕДПО4ИТАТЕ ВИЕ:



Na7a6a
01-04-2007, 11:44
Аз наскоро бях изправена пред този избор:
Типаж 1 :arrow: Тои е мил,нежен,няма съмнение 4е те оби4а.За него няма никоя друга освен теб.На всяка ваша среща ти подарява цжетя...Постоянно те прегръща,целува,по 6 пъти в минута ти казва "оби4ам те"(буквално).В на4алото ти се вижда много мило ,той е толкова романти4ен..Но в един момент осъзнаваш 4е с него няма какво да си кажеш-само те прегръща,целува,натиска ти се когато трябва и когато не трябва-вие само това правите!А ти искаш нещто друго-искаш да имаш не само гадже а и 4овек,с кото можеш да говориш.Освен това тои се държи с теб така,сякаш сте женени:дразни се когато излизаш с приятелки,когато 2 4аса не сте заедно запо4ва да ти надува главата като постоянно ти звъни...Ве4е става непоносимо и ти решаваш да го зарежеш.Тои те заплашва 4е ще се самоубие и ти се връщаш при него.Но вси4ко се повтаря отново и отново и след седмица окон4ателно късаш с него-държиш прекалено на свободата си.А тои само те задушава с огромната си любов и по този на4ин уищожава 4увствата които някога си изпитвала към него.Затова е минало!

Типаж 2 :arrow: Тои е много мил с теб,приятел ти е , но не много добър.можешда говориш с него в продължение на 4асове за си4ко.Имате общи приятели,общи интереси,от един отбор сте,харесвате едни и същи марки коли,мотори...Тои е ужасно забавен,кара те да се смеш дори на нещата които всъщност не са толкова смешни.Постепенно запо4вате да се виждате всеки ден,но просто си говорите,нищо пове4е.В един момент осъзнаваш 4е се влюбваш в него(ли4и си 4е и той изпитва същото).Проблемът е 4е наскоро той е преживял огромно любовно разо4арование и несе осмелява да направи първата кра4ка.Затова действаш ти-казвш му какви са 4увствата ти и запо4вате да ходите.Нещата не се променят-когато сте с приятели си говорите с тях.Той няма нищо против да излизаш с приятелки, не е необходимо да сте заедно през цялото време.А когато ст сами, той е само твой.Всяка негова целувка те разтърсва сякаш е първата, с теб тои е нежен, не прави нищо, преди да се убеди 4е и ти го искаш.Той е мом4ето ме4та и ти си сигурна 4е няма да ти изневери(прекалено добре го познаваш).Има само един недостатък-много оби4а да се сърди.В тоа отношение е като малките деца.Държи много на то4ността и ако закъснееш без при4ина има вероятност дасе разсърди-нацупва се не ти говори докато не му мине(обикновено след няколко 4аса)Все пак е зодия телец :) Но вси4ко това за теб няма зна4ение,защото го оби4аш пове4е от вси4ко на света!И знаеш 4е и той изпитва същото!!!
Аз избрах второто мом4е.Нямам съмнения 4е съм направила правилния избор, просто искам да видя дали вси4ки моми4ета биха постъпили така на мое място.Кажете ми свото мнение, моми4ета!

DrogaGirl
01-04-2007, 12:05
MmMm malko bezsmislena tema! :smt013 Inache vtori po stava!Pak i da ti kaja li imah chuvstvtoto dokato cheta,che na pyrviq samo loshi neshta kazvash,a za vtoriq gledash kak da izpykne pred drugiq.Be nz ... :smt019

HopeLesss
01-04-2007, 12:09
Ами да, аз също бих избрала втория :roll:

Scarabey
01-04-2007, 13:00
Ами да, аз също бих избрала втория :roll:

YouR_PoisoN
01-04-2007, 13:22
Аз избрах второто мом4е.Нямам съмнения 4е съм направила правилния избор, просто искам да видя дали вси4ки моми4ета биха постъпили така на мое място.Кажете ми свото мнение, моми4ета!
Сигурна съм, че всички биха избрали втория тип... защото съм съгласна с нещата който DrogaGirl каза. :-s => и аз избирам 2 тип

Na7a6a
01-04-2007, 13:33
ami "drogagirl"da ti kaja moje naistina da sum iztuknala dobrite 4erti na edini i lo6ite na dr,ama tva e za6toto nqma kak da ostana bezpristrastna,vse pak i s dvamata sam bila i pravq sravnenie.naistina i az tva si misleh dokato pisah temat 4e moje (i nai-veroqtno 6te)napravq taka.vse pak normalno da pravq reklama na gadjeto :) O:) nali.sorry ako temata e tupa

sili
01-04-2007, 13:41
kato cqlo vtoriq ama i 1/10 (tam nqkude) ot purviq nqma da e zle :D

koalka
01-04-2007, 13:44
И двата типа момчета не са от най-приятните, но опредлено бих избрала втория.Все пак е готино да си с човек, който имате общи теми и може да ти е приятел.А и това да прави нещо по въпроса относно, ако станете гаджета може да се промени.

pampers
01-04-2007, 13:57
разбира се 4е 2рия..аз такива не моа да ги търпя да е непрекъснто с мен..и само да ми досажда 4е да не ми дава и да излизам с приятели..с такъв 4овек пове4е от 2 дена няма да мога да издържа.. :mrgreen:

NyMpHeTaMiNe_f
01-04-2007, 14:11
Vtoriq :D

IKisseDAGirL
01-04-2007, 14:56
по начина, по който си ги описала, очакваш ли някой да каже първия? :? няма смисъл от тази тема

iiirish
01-04-2007, 15:09
по начина, по който си ги описала, очакваш ли някой да каже първия? :? няма смисъл от тази тема

:wink:

CaPuTyYyY
01-04-2007, 15:26
втория :lol:

alkobalko
01-04-2007, 15:29
Втория, въпреки че и той си има недостатъци. Още повече, че моят приятел е телец. :smt016

LO6IQ
01-04-2007, 15:56
Нито един от 2та вида не избирам ... напишете такава тема за момиче и тогава ще избирам ... :smt016

лоринда
01-04-2007, 16:19
не бих избрала нито първия нито втория.нещо средно между двамата е най-добре :lol: .

Viktoriq_
01-04-2007, 16:54
2riq na 100 %

Charleese
01-04-2007, 17:02
И аз бих избрала второто момче :wink: Първият,по начина по който го описваш,ми изглежда задушаващ и би бил прекалено натрапчив за моята свободолюбива натура. :D
Желая ти успех и дано да си направила правилилният избор :smt041

Na7a6a
01-04-2007, 17:08
OO <CHARLEESE> povqrvai mi parviq e to4no takav kakavto go opisvam.i tova be6e pri4inata da skusam s nego-az su6to mn si durja na svobodata.za 6tastie taq gre6ka ve4e e popravena i sega sam 6tastlivo vlubena :smt007 :)

Crafter
01-04-2007, 17:29
Първият: Миличък е...мрън-мрън. Има само един проблем: ужасен е, няма какво да си говориш с него, дразни те непрекъснато, търси те непрекъснато, иска те непрекъснато, сърди се за всичко, сърди се и за нищо, диша, храни се, разхожда се, има две очи....

Вторият:
Ох, страхотен е. Момче мечта просто! Като те целува и ти идва да скочиш от моста на Бруклин. Като те погледне и сама си сваляш дрехите, сама се започваш. Като те докосне... абе то направо не е за разправяне, че ми липсва червената точка +18. Има само един проблем: ...забравих какъв беше.

Ами аз избрах втория, но вие кой бихте избрали? Дали съм взела правилно решение или се чудя какво да правя в момента, та за това пиша безмисллени темички?

лоринда
01-04-2007, 17:58
OO <CHARLEESE> povqrvai mi parviq e to4no takav kakavto go opisvam.i tova be6e pri4inata da skusam s nego-az su6to mn si durja na svobodata.za 6tastie taq gre6ka ve4e e popravena i sega sam 6tastlivo vlubena :smt007 :)
защо го оплюваш тогава?все пак си била с него. много е гадно това че вадиш кирливите му ризи. ако и той почне да се оплаква само да пише че си неблагодарна и т.н.?няма да е готино нали.бъди щастлива с гаджето и не злепоставяй бившият си!

even_in_death
01-04-2007, 18:09
Определено втория, но скоро ше ти писне и от неговото мрънкане.... и да не се появи пак някоя тема пък за него сега колко се сърди и т.н. ....все пак наистина нямаше нужда да праиш бившия си на боклук....

mariana190
01-04-2007, 18:12
az li4no nito edin ot 2-ta.....predpo4itam tipa mo4meta,koito naistina dyrjat na teb,no ne sa nqkvi ligliovci da ti ugajdat postoqnno....a da si dyrjat na svoeto...predpo4itam po -grubovatite,tezi,koito izglejdat studeni,no vsy6tnost sa s dobro syrce :) :twisted:

In4iTu_
01-04-2007, 18:42
Втория тип

Sweetlove1990
01-04-2007, 19:12
Ами втория тип бих иэбрала но ако погледнеш малко по цялостно ще эабележиш че ти самичка си отговаряш на въпроса като иэтъкваш 1000 положителни качества эа втория и тройно повече недостатъци эа първия :wink:

malkata_
01-04-2007, 20:32
хаха и аз бих избрала втория...незнам,но първия наистина е доста задушаваща натура(всмисъл досаден)...но самата ти избираш втория тип...по това което си описала първото момче си личи...само неразбирам била си с момче като първото и след като си го орязала си намерила момче като описанато под номер две така ли?!.... :mrgreen: :roll:

Krem4eto
01-05-2007, 10:03
Аз наскоро бях изправена пред този избор:
Типаж 1 :arrow: Тои е мил,нежен,няма съмнение 4е те оби4а.За него няма никоя друга освен теб.На всяка ваша среща ти подарява цжетя...Постоянно те прегръща,целува,по 6 пъти в минута ти казва "оби4ам те"(буквално).В на4алото ти се вижда много мило ,той е толкова романти4ен..Но в един момент осъзнаваш 4е с него няма какво да си кажеш-само те прегръща,целува,натиска ти се когато трябва и когато не трябва-вие само това правите!А ти искаш нещто друго-искаш да имаш не само гадже а и 4овек,с кото можеш да говориш.Освен това тои се държи с теб така,сякаш сте женени:дразни се когато излизаш с приятелки,когато 2 4аса не сте заедно запо4ва да ти надува главата като постоянно ти звъни...Ве4е става непоносимо и ти решаваш да го зарежеш.Тои те заплашва 4е ще се самоубие и ти се връщаш при него.Но вси4ко се повтаря отново и отново и след седмица окон4ателно късаш с него-държиш прекалено на свободата си.А тои само те задушава с огромната си любов и по този на4ин уищожава 4увствата които някога си изпитвала към него.Затова е минало!

Типаж 2 :arrow: Тои е много мил с теб,приятел ти е , но не много добър.можешда говориш с него в продължение на 4асове за си4ко.Имате общи приятели,общи интереси,от един отбор сте,харесвате едни и същи марки коли,мотори...Тои е ужасно забавен,кара те да се смеш дори на нещата които всъщност не са толкова смешни.Постепенно запо4вате да се виждате всеки ден,но просто си говорите,нищо пове4е.В един момент осъзнаваш 4е се влюбваш в него(ли4и си 4е и той изпитва същото).Проблемът е 4е наскоро той е преживял огромно любовно разо4арование и несе осмелява да направи първата кра4ка.Затова действаш ти-казвш му какви са 4увствата ти и запо4вате да ходите.Нещата не се променят-когато сте с приятели си говорите с тях.Той няма нищо против да излизаш с приятелки, не е необходимо да сте заедно през цялото време.А когато ст сами, той е само твой.Всяка негова целувка те разтърсва сякаш е първата, с теб тои е нежен, не прави нищо, преди да се убеди 4е и ти го искаш.Той е мом4ето ме4та и ти си сигурна 4е няма да ти изневери(прекалено добре го познаваш).Има само един недостатък-много оби4а да се сърди.В тоа отношение е като малките деца.Държи много на то4ността и ако закъснееш без при4ина има вероятност дасе разсърди-нацупва се не ти говори докато не му мине(обикновено след няколко 4аса)Все пак е зодия телец :) Но вси4ко това за теб няма зна4ение,защото го оби4аш пове4е от вси4ко на света!И знаеш 4е и той изпитва същото!!!
Аз избрах второто мом4е.Нямам съмнения 4е съм направила правилния избор, просто искам да видя дали вси4ки моми4ета биха постъпили така на мое място.Кажете ми свото мнение, моми4ета!

Немога да кажа със сигурност кой ще избера,защото не съм в твоята ситуация :):):) Но все пак щом и втория се държи добре с теб,значи не си сгрешила ;)!Знам ги аз телците...нали и аз съм телец :smt016

CaSsIe
01-05-2007, 10:14
Втория! \:D/

sunny_girl16
01-05-2007, 12:53
Ти си избрала вече. А иначе аз не бих избрала нито единия :mrgreen:

LO6IQ
01-05-2007, 14:16
по начина, по който си ги описала, очакваш ли някой да каже първия? :? няма смисъл от тази тема
Няма смисъл и да мислиш :!: :evil:
Направо подкарай всичките теми наред с едно и също мнение : ,,темата е тъпа . Няма смисъл от нея'' :smt011

I_ve7o
01-05-2007, 16:28
mmm opredeleno vtoriq..6tot moito bebe e ne6to podobno :P

maceto_90
01-05-2007, 17:15
Mislq 4e si izbrala pravilniq tip.Na nikoi ne mu e pr da go sledqt i da mu tarsqt smetka.Za tova kade hodi i s kogo. :-D

Ice Princess
01-05-2007, 19:16
Много ми е интересно дали някое нормално момиче би избрало първия тип - някаква лепка хич не ми трябва :smt016

01-05-2007, 20:07
има и момчета,които комбинират неща от двата "типа" момчета ...

SwEeTSsSnake
01-05-2007, 20:14
Аз избрах второто мом4е.Нямам съмнения 4е съм направила правилния избор, просто искам да видя дали вси4ки моми4ета биха постъпили така на мое място.Кажете ми свото мнение, моми4ета!
ДА аз също бих избрала второто момче! Даже мисля, че с малки изключения моят приятел е точно такъв :roll:

radito
01-05-2007, 20:21
разбира се 4е 2рия..аз такива не моа да ги търпя да е непрекъснто с мен..и само да ми досажда 4е да не ми дава и да излизам с приятели..с такъв 4овек пове4е от 2 дена няма да мога да издържа.. :mrgreen:
сякаш аз съм го писала! :D

01-08-2007, 16:01
втория то просто няма какво да говорим!!! :)

kobrichka
01-08-2007, 16:11
Ми честно казано нито единия,но определено ако имам избор само от тези две момчета бих избрала второто.То първото не се търпи,той е луд.

No_Limits^F
01-09-2007, 16:38
Много ми е интересно дали някое нормално момиче би избрало първия тип - някаква лепка хич не ми трябва :smt016
Abe za normalno momi4e nz oba4e ako i tq e kato nego moje da si dopadnat dokato i na nego samiq ne mu omruzne i ne se promeni,ujasen ot tova koeto e bil predi... :lol: ni6to li4no...nqma ni6to lo6o da polu4ava6 malko pove4e vnimanie i nejnost no...4aaak tolkova...malko e prekaleno za svobodolubivite naturi,a i 6tom ti samata si izbrala drugiq vsi4ko e OK...az su6to bih izbrala nego a puk i priqtelq mi se durji po podoben na4in makar 4e e Vezni....zodiqta nqma zna4enie... [-X :)

nasty_f
01-09-2007, 16:48
Ами да, аз също бих избрала втория :roll: