PDA

View Full Version : syvet4e plss



Malko_D
01-04-2007, 12:26
Ot kakto po4nahme da pravim sex s moq friend na nego vse po 4esto i po 4esto mu se iska sq 6te kajete 4e e normalno.Ot 4asti zapo4vam da si mislq 4e go interesuva samo tva i si pogovorih s nego i mn qsno mi kaza 4e ne e taka.Napravih si edin zamisyl i mu kazah sled kato ne e taka izvesno vreme nqma da pravim sex i 4akah samo da vidq koga 6te iska i kvo stana ne sled izvesno vreme ami o6te na sy6tiq den ve4erta iska6e i s tova ve4e zapo4na da me obejdava malko po malko 4e naistina samo tva go interesuva.Az naistina ne iskam takava vryzka, no i ne moga da go zareja zaredi tova poneje mn go obichm.Prosto iskam malko syvet4eta ot vasha strana kak gi vijdate ne6tata i kakvo bihte kazali ili napravi na moe mqsto :cry:

JoeBanana
01-04-2007, 12:30
като ти каже "дай" - даваш :mrgreen:
аз така го виждам :mrgreen:

Heartbreaker
01-04-2007, 12:38
Мда правилно, защото той ако действително само това иска от тебе ти по никакъв начин не може да промениш чувствата му към теб.Ако наистина не искаш да го губиш му пускай и тва е щото той ще те зареже иначе!

Malko_D
01-04-2007, 12:45
da ama ako e taka to po dobre da se razdelim i tolkova moje da go obicham ama da se chuvstvam kato kurvichka nqma da stane.Prosto ei tva e 4e znam i toi ima chuvstva kym men ne vednyj gi e pokazval ama sq ot skoro stana taka i se 4udq kva e pri4inata basi

Heartbreaker
01-04-2007, 12:55
Еми дай му да те ебе и готово да нема недоволни ;]Нормално е като му пуснеш да го търси по-често ;]

YouR_PoisoN
01-04-2007, 12:59
Мое да е нимфоман човека... :-D

Ако търсиш чувства... най-вероятно ще трябва да ги търсиш другаде.

ninsy
01-04-2007, 14:13
Мое да е нимфоман човека... :-D

Ако търсиш чувства... най-вероятно ще трябва да ги търсиш другаде.
точно :)

c0ca1na
01-04-2007, 14:16
Момчетата сме безчуствени :twisted:
Давай му и няма да имате проблеми :wink:

01-04-2007, 14:18
Така е май при повечето-дадеж веднъж и искат повече ;>
Това е съвсем нормално де :wink:
Какво да се прави-такава е природата.
Единственото което може да направиш е да се съгласяваш,ще мине периода на сексуалният му глад,надявам се.
Разбери го-такива са мъжете просто ;>
Или опитай да му даваш повече,отколкото може да понесе и като се преомори вече няма толкова да иска #-o

c0ca1na
01-04-2007, 14:23
А ако не се преомори ........ :twisted:

01-04-2007, 14:26
Ако не се преомори-Ще му окапе оная работа от толкова много сех :lol:

c0ca1na
01-04-2007, 14:26
Ако не се преомори-Ще му окапе оная работа от толкова много сех :lol:
Или тя няма да може да се дигне от леглото след първата седмица :twisted:

shizzle
01-04-2007, 14:28
Аз пък смятам, че момчето е напълно нормално. Това са поредните глупости, които си внушават момичетата - щом сме искали секс, сме с вас само за това. НИЕ ПРОСТО ИСКАМЕ СЕКС! А и много момичета - също. Лично, в една от предните ми връзки, момичето беше много стиснато в краката. Е, колкото и да си бяхме близки, аз не мога да я карам веднъж месечно. Стисках месец, стисках два, на третия се разделихме.

Е, естествено, че може да е идиот. Но не е задължително.

01-04-2007, 14:28
да и този вариан го има :wink:
Ми-да пробват и да видим,кой ще грохне пръв 8-[

01-04-2007, 14:30
НИЕ ПРОСТО ИСКАМЕ СЕКС!-то и момичетата го искат толкова,ама си премълчават и оставят ние да си го искаме все и после ни изкарват,че само за това мислим :smt017

c0ca1na
01-04-2007, 14:36
НИЕ ПРОСТО ИСКАМЕ СЕКС!-то и момичетата го искат толкова,ама си премълчават и оставят ние да си го искаме все и после ни изкарват,че само за това мислим :smt017
Аве нямам думи в днешни дни момичетата са ....
1. Ние трябва да ги сваляме (ако момчетата не се помъчим връзка няма да има ! )
2. Само ние сме искали секс... (е ок ай пък като и тук ревете като ни се прави секс кръшкаме ви с някоя курва и така няма да ви закачаме и за секс )
Но после почват да плачат , какви сме били момчетата и че неможе да завържем връзка ........ аве няам думи на индивидите от женски пол неможе да се огоди !

01-04-2007, 14:39
на индивидите от женски пол неможе да се Угоди-така е,това е едно от златните правила на жените-каквото и да правиш,може Още ;>
Никога една жена не е напълно задоволена,защото ако е така,не е жена :lol:

c0ca1na
01-04-2007, 14:42
После да не ме питаш защо ви мисля за украшение на мъжа !
Да не говорим , че това което получавате не го заслужавате

01-04-2007, 14:44
Да не говорим , че това което получавате не го заслужавате-не при всички е така,даже някой са си го заслужили доста ;>

c0ca1na
01-04-2007, 14:46
И с какво ако смея да попитам ?
Можеби вечното мрънкане ? ...... или вечната жажда всички да се съобразяват с вас ?
Моля те обясни ми !

koalka
01-04-2007, 14:46
Не е казано, че като иска повече секс, е само заради това с теб.Той просто харесва да го прави с теб и за това иска!Това трябва да те радва, а не да се тревожиш.И не може да няма нито един момент, в който да не ти е доказвал, че не е с теб само заради секса! :wink:

alkobalko
01-04-2007, 14:51
Защо се притесняваш от това, че приятелят ти иска да шрави секс с теб? В това няма нищо нередно. Момчетата в тази възраст (повечето) мислят само за секс. Просто са "гладни" за секс. Трябва да си щастлива, че иска да е с теб и не те пренебрегва в това отношение. Защото ако за теб е лошо, когато иска има някои, за които е лошо, когато не иска.

Е има го и другия момент- може да е някой пълен идиот, който иска само това от теб.

Sexapilna_kukla
01-04-2007, 14:54
Kakvi sa tezi tvoite razsujdeniq be momiche?!?Shtom kazvash,che priqtelq ti e dokazal,che naistina ima chuvstva kum teb,a ne ste zaedno samo zaradi sexa,kakvo togava?Moje bi prekaleno mnogo go vuzbujdash i za tova tolkova chesto iska da go pravite,a ne moga da rabera ti zashto se oplakvash...nali kazvash,che go obichash...togava bi trqbvalo i ti da go jelaesh taka,kakto toi,zashtoto nqma po-hubavo neshto ot tova,da go pravish s liubimiq chovek,e stiga da e v ramkite na normalnoto razbira se!

eternity
01-04-2007, 14:54
kofti e 4e si misli6 taka,ami postavi se i ti na negovo mqsto.Sex-a e hubavo ne6to

BloodSoul
01-04-2007, 14:55
Не е задължително да иска за това всеки ден, може би му е приятно да го правите. Не виждам нищо лошо! Аз също съм подръжателка на всекидневния секс. Иначе, ако те иска само заради секса, няма да се интересува боли ли те, как си, искаш или не искаш и т.н.

karameleno_momiche
01-06-2007, 22:55
Vij milichka kvo shte ti kaja che tova e tolkova normalno che ne mojesh i da si predstavish.Spored men za momchetata seksa e malko po razlichen ot kolkoto pri nas.Pri tqh ne e samo samo vlagane na chuvstva i t.n a i ot golqma chast raztovarvane. Plius tova e fakt che momchetata se samozadovolqvat poveche ot momichetata i e normalno kogato znaqt che ima ot kade da go poluchat da go iskat "postoqnno".Ne vjdam da ima za kakvo da se pritesnqvash shtom ti e pokazval che te obicha, vqrno e che ima i takiva idioti no tva e dr vypros.... :) Pyk ako nabliudavash moqta vryzka ot strani shte si kajesh che i moq aver e s men zaradi seksa no ne e taka stiga samo da ne si vkarvash paranoi i vsichko shte e ok.
Chestno da ti kaja i az sym imala periodi v koito sym bila tolkova razgonena che prosto avera mi sled izvestno vreme ne iska i da chuva za seks pone sedmica.... :lol: Pyk i vse pak seksa si e mn vajen za edna pylnocenna vryzka. E nadqvam se me razbrala kakvo iskam da kaja zashtoto ne mi se otdava da obesnqvam hubavo no vse pak se opitah da pomogna. :::

deidiy
01-06-2007, 23:10
еми или ще го зарежеш и няма да правиш принудителен секс или ще останеш с него и както казаха вече като ти каже дай даваш

shadow4e
01-07-2007, 01:46
На момчето му е готино да прави секс с теб. Трябва да си доволна, че те желае, че му харесва, че имате възможност да го правите по-често. На теб не ти ли харесва?
А някои гост беше написал, че така мъжете разпускат, а жените не разпускаме ли така. Те мастурбирали по-често- това като цяло е вярно, но вече се изравнява. Аз бих била толкова щастлива да можехме да го правим редовно с моя. Ти не изпитваш ли нужда? Лелеее аз и в момента изпитвам огромна нужда, така се надявах тази ваканция да е по-различна. Но айде личните драми ги оставяме :lol: .

01-07-2007, 04:59
Ot kakto po4nahme da pravim sex s moq friend na nego vse po 4esto i po 4esto mu se iska sq 6te kajete 4e e normalno.Ot 4asti zapo4vam da si mislq 4e go interesuva samo tva i si pogovorih s nego i mn qsno mi kaza 4e ne e taka.Napravih si edin zamisyl i mu kazah sled kato ne e taka izvesno vreme nqma da pravim sex i 4akah samo da vidq koga 6te iska i kvo stana ne sled izvesno vreme ami o6te na sy6tiq den ve4erta iska6e i s tova ve4e zapo4na da me obejdava malko po malko 4e naistina samo tva go interesuva.Az naistina ne iskam takava vryzka, no i ne moga da go zareja zaredi tova poneje mn go obichm.Prosto iskam malko syvet4eta ot vasha strana kak gi vijdate ne6tata i kakvo bihte kazali ili napravi na moe mqsto :cry:


Ще кажа Ура!