PDA

View Full Version : За тези, които знаят немски и могат да ми помогнат!



koalka
01-04-2007, 14:38
Така...дойде и времето за класното по немски и трябва да напиша едно съчинение по една тема, която може да се падне на въпросното класно.Ще го напиша на български и ще помоля някой, който наистина знае немски да ми го преведе на немски.Ще съм му много благодарна. Ето го и него:
Всеки ученик има свободно време.Но се надява то да е повече, за да може да прави своите любими неща извън училището.Любими са нещата, които обича да прави с удоволствие и го веселят.Да излиза с приятели, да се весели, други предпочитат да учат повече.Всяка учебна година има ваканции,а също така и уикенд, в който учениците прекарват свободното си време.През ваканциите ученика отива на море, на планина, излиза с приятели и се весели.На морето се почива и прави всичко, което му харесва,но най-вече плува.През зимата много от учениците избират планината, на която можеш да караш ски.Уикендите можеш да най-вече да си почиваш от учебната седмица, да излезеш и да пиеш кафе, да се разтовариш.Но също и да учиш, защото отново започва училището и изпитванията.Например аз обичам да седя на компютъра и да сърфирам в интернет.Да чатя с приятели, да говоря и да се забавлявам.И наистина най-много обичаме приключенията след даскало, но разумните!

Напълно съзнавам, че е много.Нямам толкова голям проблем да преведа някои неща, но с паджетие съм адски зле и всичко се обърква.Ако на някои наистина не му преставлява проблем, ще го помоля да ми го преведе. [-o< Много добра ще е и възможността да ми пратите линк за някакъв онлайн преводач, защото не можах да намеря.Първо това опитах.Има от български на английски, но от български на немски няма!Моля за помощ!

koalka
01-05-2007, 19:33
Айде бе хора, няма ли кой да ми помогне?

the_rest
01-06-2007, 15:59
Jeder Sch

koalka
01-06-2007, 17:35
Ей страшно много ти благодаря!Мерси, мерси! \:D/

bulgarche
01-06-2007, 20:19
ПРЕВОДАЧ (http://world.altavista.com/tr)

ProstoAz
01-07-2007, 10:04
Ей страшно много ти благодаря!Мерси, мерси! \:D/

С това считам темата за приключена! :wink: