PDA

View Full Version : Kogato nai dobrata ti priqtelka te nabie!



FiRe_LaDy
01-04-2007, 15:09
Bqh na NG v nai dobrata mi priqtelka.E,ne tochno nai dobrata,ama postoqnno bqh po rano s neq.I sa bqh napila i sa {} s edno momche(az ne iskah ama nal sam bila piqna i sa e vyzpolzval ot men) i tq vidqla.I otidi ottatyk pri gadjeto mi i mu kaza sichko.I tq sas gadjeto mi i momcheto det ma {} sa zatvoriha v ednata staq da govorqt.I po edno vreme chuvam kak tq udrq shamar na nqkoi ot tqh.I sled sekundi otvarq vratata i sa zasilva nasreshta mi i pochva da mi kreshti i da mi udrq shamari i iumruci kadeto i padne.Priqtelq mi doide i q sprq,posle i toq det ma {},obache i na nego sa obyrna i mu zabi edin shamar.Az mnogo i sa razsyrdih.I kato se pribrah na drugiq den zvynna na edna priqtelka.I q pomolih da izlzem.I i razkazah vsichko i tq mnogo sa qdosa.Obache sq nz kak da kaja na taq det ma nabi che ne sikam da s avodq s neq,shtoto moi da ma nabii.Pak i to tai stanahme priqtelki,shtoto beshe reshila che haresvam nqkav si i iskashe da me bie.Tq dori i ne sa useshta che q mrazq za tova keoto napravi.I postoqnno ma kara da izlziame sega i kat i kaja che ne sikam smao mi kreshti i taka.Kajete mi kakvo da pravq?Veche ne moga da q nareka priqtelka. ](*,) ](*,) [-X [-X [-X

Bounty`Killer
01-04-2007, 15:14
Когато най добрата ти приятелка те набие......... Не ти е никаква приятелка ! :D

KpuCuTo0o
01-04-2007, 15:18
Когато най добрата ти приятелка те набие......... Не ти е никаква приятелка ! :D Mi i moeto mnenie e takova...

pampers
01-04-2007, 15:18
заеби я прай се 4е не я познава6 изоб6то 4е не съ6тествува...пък и 6том те е набила то явно не ти е била никаква приятелка :evil: ужас..

priti_kiti
01-04-2007, 15:19
да се смея ли или да плача.. :|

баси глупавия случай,баси глупавите въпроси,абе момиче ти малко мозък нямаш ли, за да можеш да се справиш сама??? За едно нещо съм съгласна - не можеш да я наречеш прителка не вече защото явно никога не ти е била такава ! От тук нататък всичко е ясно... И й позволяваш да те бие? Ахахахахахахах.. :lol: :lol:
Смях,смях.

alkobalko
01-04-2007, 15:46
Как може да я наричш "най-добра приятелка" при положение, че те е набила?

MuJIoTo
01-04-2007, 15:57
абе мене хората как не ме бият ей тъй без нищо?! :-k

FiRe_LaDy
01-04-2007, 16:01
MuJIoTo^ mi az togava imah problemi s priqtelq mi i po dobre da me beshe bil toi ot kolkoto tq!Ama tq reshi che trqa ma nabii.Am shto sma i pozvolila li?MI ne ne sma i!Prosto te e pone dva pyti kolkoto men i az kvato sam slaba kolko mi trqbva ....

01-06-2007, 10:32
:smt004 FiRe_LaDy Zle si :smt018

sexY_mackA90
01-06-2007, 14:22
Тя не ти е никва приятелка бе момиче ти чуваш ли се въобще кви ги говориш бе ??Как може да те е страх от нея? А и де да знам не те познавам но ако мен някой така ме набие после няма да може да излиза от тях че ще я е страх!!!Ебаси глупавия случай ](*,)

Ctrl+Alt+Del
01-06-2007, 16:52
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

sledko_f>93
01-06-2007, 17:48
ааааахХАХХахахХАххахах :lol: :lol: :lol:
Тая тфоита "приятелка" не е вред. Как може тя да си позволявада те бие. Мен ако пита6 и кажи какво мисли6- направо без да се ядосва6 и поне да реазбере какво е направила.(от твоите думиразбрах 4е тя незнае защо се даржи6 така)
Ако ти се извини -ок
ама ако пак ти се разкрещи изобщо не се занимявай с тая!
ПС: и друг път не се напивай така :twisted:

karaa_a
01-06-2007, 19:56
qvno taq e nqkva isteri4ka :shock: !Shtom te bie i kre6ti za sqko neshto az bix iz4akaala odobniq moment da me qdosa i da i odarq edin :wink: i posle kat trygne da mi bie 6amari bix i zavartqla rukata -ne e tolkova slojno ! molqte probvai i kaji kakvo e stanalo :!:

Cheesy
01-11-2007, 19:44
Първо да те пребием пък после да те карам да излизаме се едно нищо не е станало =; [-(

forrzi
01-11-2007, 20:09
мене набие ли ме някой,който и да е той така ше му счупя кофата ше ше си събира мозъка от земята