PDA

View Full Version : Jivota me nauchi da se sumnqvam vuv vsi4ko



seksi_kote_f
01-04-2007, 15:31
Mnogo oburkano momi4e sum.Mnogo sum stradala i sa me naranqvali i sa mi vurteli nomera ](*,) Namerih sega edno mom4e s koeto se perfektni toi me dopulva i az nego su6to toi e idealniq za men mnogo se obi4ame(da ne kazvam golqma duma) :smt007 Ta problema mi e 4e toi mi kaza 4e prez vakanciqta 6te hodi pri baba si za 3 dena.I ve4rta mi kaza 4e 6te hodi v baba si i ba6ta mu 6to go zakara sutrinta i na men mi stana kofti 4e 6te stanat 7 dena bez da go vijdam :( I taka toi dnes sutrinta mi prezvunka i mnogo se zaradvah :smt008.Vlizam predi malko da si proverq profilite i koi da vidq toi e onlain i pobesnqh :smt013 i kakvo li ne mi mina prez glavata :smt012 .Nabrah smelost i mu zvunah na gsm-ma i go pitam kude e i oi emi v edin fr v grada da si proverq profilite i az a go pitam a ti ne si li v baba si i toi emi da tq e v grada :smt017 i malko mi olekna i posle me pita ti kak si i az emi tupo mi e ne6to i toi i na men i vika mai utre ili udrugi den 6te se vurna.I mu kazah adi utre da se vidi mi toi emi 6te vidim i sled tui mi vikam obi4am te i toi az o6te pove4e i napravo svetnah :P i mu vikam adi pra6tai mi sms da se radvam i toi se zasmq i vika dobre i mi pra6ta sms 4e mnogo me obi4a :oops: .No imam nqkakva topka v stomaha i nz kakvo e prosto me e strah toi da ne e poredniq izpolzva4 koito 6te me narani :smt010 Molq daite mi suvet kakvo da pravq :cry:

CaPuTyYyY
01-04-2007, 15:33
оф да ти кажа и аз съм адски съмнителна щото толкоз лъжци и използвачи ,че просто....ама щом ти е казало истината момчето не мисля ,че има повод за съмнение :)

iiirish
01-04-2007, 15:35
не мога да ти дам съвет :(
мога само да ти кажа, че не е в твой плюс да бъдеш толкова съмнителна във всичко. може би са те лъгали и наранявали, но трябва да имаш поне малко вяра в хората. аз мога да кажа същото за себе си - съмнявам се във всяка дума, а не трябва! мен една единствена, последната ми връзка успя да ме докара до това положение! но се опитвам да не бъда така мнителна ;) опитай се и ти!

HopeLesss
01-04-2007, 15:35
Детски работи... [-( Ако не искаш да го загубиш, спри да се съмняваш в него! По принцип много мразя някой да ми диша във врата, а ти правиш точно това. Щом не ти дава поводи, недей да го причисляваш към "използвачите". Не всички момчета са такива! [-X

alkobalko
01-04-2007, 15:35
От колко време сте заедно? Имаш ли му доверие? Лъгал ли те е някога? Ако никога не ти е давал поводи да се съмняваш в него няма защо да се притесняваш. Радвай се на любовта си и бъди щастлива.

seksi_kote_f
01-04-2007, 15:36
оф да ти кажа и аз съм адски съмнителна щото толкоз лъжци и използвачи ,че просто....ама щом ти е казало истината момчето не мисля ,че има повод за съмнение :)



e da ama nali znae6 4e moje i da ne q e kazal a prosto da e izmislil ne6to da zagladi ne6tata :smt017

HopeLesss
01-04-2007, 15:37
оф да ти кажа и аз съм адски съмнителна щото толкоз лъжци и използвачи ,че просто....ама щом ти е казало истината момчето не мисля ,че има повод за съмнение :)



e da ama nali znae6 4e moje i da ne q e kazal a prosto da e izmislil ne6to da zagladi ne6tata :smt017

Аз едно не мога да разбера - как може да си с човек, на когото нямаш доверие??? :-k

seksi_kote_f
01-04-2007, 15:41
оф да ти кажа и аз съм адски съмнителна щото толкоз лъжци и използвачи ,че просто....ама щом ти е казало истината момчето не мисля ,че има повод за съмнение :)



e da ama nali znae6 4e moje i da ne q e kazal a prosto da e izmislil ne6to da zagladi ne6tata :smt017

Аз едно не мога да разбера - как може да си с човек, на когото нямаш доверие??? :-k


imam mu doverie kakto i toi na men no ne moga prosto da imam pulno doverie na nqkoi daje i na sebe si nqmam prosto ako ima6 na nqkoi pulno doverie tova e nenormalno spored men :-k

piska_
01-04-2007, 15:48
Нещо ме съмнява и мене :wink: незнам какво е истина ли е не е ли ама си имай едно наум

seksi_kote_f
01-04-2007, 15:50
Нещо ме съмнява и мене :wink: незнам какво е истина ли е не е ли ама си имай едно наум

ne6to v moq problem li te sumnqva 4e ne razbrah :-k

koalka
01-04-2007, 17:09
Не мисля, че имаш повод да се съмняваш в него.То по тази логика не трябва да имаш доверие в никого, щом живота те е научил да не вярваш в момчетата.Той те обича и ти го обичаш, за това бъдете щастливи и не позволявай някакви съмнения да помрачат щастието ви.

CaPuTyYyY
01-04-2007, 19:29
оф да ти кажа и аз съм адски съмнителна щото толкоз лъжци и използвачи ,че просто....ама щом ти е казало истината момчето не мисля ,че има повод за съмнение :)



e da ama nali znae6 4e moje i da ne q e kazal a prosto da e izmislil ne6to da zagladi ne6tata :smt017

Аз едно не мога да разбера - как може да си с човек, на когото нямаш доверие??? :-k


imam mu doverie kakto i toi na men no ne moga prosto da imam pulno doverie na nqkoi daje i na sebe si nqmam prosto ako ima6 na nqkoi pulno doverie tova e nenormalno spored men :-kАз те разбирам много добре.Ще ти кажа нещо ,но мисля ,че е малко глупаво незнам ... аз лично съм го прайла с един бивш...Много му вярвах и една френдка постоянно ми викаше ,че не било хубаво тей и ми предложи да му пиша от друг ник в чата.Така и направих.Пратих му и снимка на няква яка мацка..и той веднага почна да и вика ,че ника (бях се писала готината нещо си) бил точно за нея.Искал да я води на кафе.Питах го има ли гадже той каза имам.Питам как са казва и той каза "Станислава" ,а аз не се казвам така - казвам се Сара.Казах си добре може просто да не иска да знае името ми .Питах го има ли снимки нейни той вика- не ( а имаше много мои) питах го на колко е години- на 15 била ( аз съм на 14).И след няколко дена чатове почнах да му се свалям и оня зе ,че ми предложи (на тая измислената).Веднага му теглих една майна.баси простака.Незнам и ти ако искаш пробвай така ,но може да се разочароваш или пък да се зарадваш от резултата и да спреш да се съмняваш в гаджето си (което е мн трудно при положение ,че си била наранявана).Но ако решиш да предприемеш това гледай да не задаваш много бързо въпросите да не вземе да се усети и все пак мисля ,че е малко детско ама само тва ми идва на ума... :-k