PDA

View Full Version : поредния проблем с цикъла



missy_f
01-04-2007, 16:40
:( начи..имам цикъл от 2год и половина,а сега съм на 16..ама някъде първите година почти две ми беше нередовен после за малко повече от половин година се опрай и са пак е нередовен..тва нередовен имам предвид 1месец ми идва друг не и така...не водя полов живот...и нз що е така..сиг сички ще кажете отиди на лекар..но не мога а и не искам.. а някъде прочетох нещо си за физ натоварване ма нз..спортувам вс ден по 2 часа

Sisley^BaBy
01-04-2007, 17:33
нормално е.. и аз съм на толкова и ми е нередовен оба4е съм си добре и нищо ми няма според мене един цикъл се нормализира напълно след като родиш или поне така са ми казвали ...

missy_f
01-04-2007, 18:34
нормално е.. и аз съм на толкова и ми е нередовен оба4е съм си добре и нищо ми няма според мене един цикъл се нормализира напълно след като родиш или поне така са ми казвали ...
ми..нз може..а дали може май бях чела някъде да е нещо проблем с хормоните или нз :(

Sisley^BaBy
01-04-2007, 19:49
по-добре без паника ! нормално е...

missy_f
01-15-2007, 21:02
ми днеска четох в един сайт възможните причини

1-стрес
2-голямо физическо натоварване
3- неправилна регулация на хормоните дет се опрая с некви хапчета :cry: и трите тия са възможни :cry:

Lorraine
01-16-2007, 05:49
:( начи..имам цикъл от 2год и половина,а сега съм на 16..ама някъде първите година почти две ми беше нередовен после за малко повече от половин година се опрай и са пак е нередовен..тва нередовен имам предвид 1месец ми идва друг не и така...не водя полов живот...и нз що е така..сиг сички ще кажете отиди на лекар..но не мога а и не искам.. а някъде прочетох нещо си за физ натоварване ма нз..спортувам вс ден по 2 часамила,споко аз съм на 14 и не ми идва понякога 5-6 месеца и накрая..офф много е гадно щот не знам по кое време може да ми дойде и откачам..лекарката ми забрани да пия билки за спиране по-рано и сякви такива..и си седя у нас когато съм така щот не моа да ида на даскало :-)

missy_f
01-16-2007, 20:10
of mersi mn :(
ama toq problem ne moje li da se oprai ili nzzz :(