PDA

View Full Version : vsi4ko be6e perfektno do 3-tata sre6ta.....



mariana190
01-04-2007, 17:10
Predi vreme mi se slu4i en6to mnogo stranno i mnogo hubavo...do edin moment....edna ve4er bqh izlqzla i vlqzoh v edin magazin ,za da si kupq ne6to....po edno vreme pri men doide edno mom4e i me popita dali moje da se zapoznaem.....Stra6no mnogo mi haresa mom4eto na pryv pogled...i kato omaghiosana,bez da mislq,za po-malko ot minuta si dadoh telefona mi....Na sledva6tiq den mi se obadi da se vidim....az ne mojeh i se ugovorihme pak da mi se obadi..na drugiq den se obadi i se vidqhme....znam,4e be6e dopsta riskovano,no psoledvah intuiciqta si....Toi se dyrja mnogo gotino,prekarahme si mnogo dobre.Na drugiq den mi pisa,4e mnogo se radva,4e se e zapoznal s men i se nadqva,4e e ostavil dobro vpe4astelnie...po-kysno mi se obadi,za da se vidim otnovo...pak se vidqhme i pak prekarahme mnogo dobre,otkrihme mnogo ob6ti ne6ta pomejdu ni...sledva6tiq pyt az mu pisah da se vidim i po otgovora mu ,li4e6e,4e se e zaradvalm,4e sym go potyrsila i pak se sre6tnahme...V momenta,v koito se vidqhme,toi trygna da me celuva,no az se stresnah/ne znam i az za6to/i se pootdrypnah...toi mi dyrje6e rylata...i malko skonfuzno se polu4i,no ni6to ne kaza...pak si prekarahme gotino....Nakraq kato me izpra6ta6e,az mu kazah "4ao,6te se vidim pak",a toi mi otgovori "sys sigurnost"...i ottuk ne6tata ve4e se obyrkaha....na dr den mu pisah ,ako iska da se vidim,no ne polu4ih otgovor....sled tova pak mu pisah/prosto ne mojah da se sdyrja,vypreki 4e ne mi otgovori prednata ve4er/i toi mi pisa,4e nqma da moje,no da go "vmestq v grafika si za sledva6tiq den"...na sledva6tiq den mu pisah dosta kysno ako iska da dodie na disco...toi mi otg,4e moje da doide...no ne doide....sled tova izob6to 1 sedmica nqmah vest ot nego....na nova godina mu pojelah priqtno prekarvane,toi sy6to mi otgovori....2 sedmici ne sym go vijdala i stra6no mnogo mi lipsva.....ne znam za6to taka se polu4i...dali go obidih kato se otrdypnah,ili prosto e zagubil interes,ili se pravi na interesen?vypreki 4e se otdrypnah,kogato re6i da me celuva....sledva6tite dni az go tyrsih,koeto bi trqbvalo da go podse6tam,4e imam interes kym nego,nali??
Kakvi sa vi mneniqta po vyprosa?Nqkoi ima li podobna istoriq? :)

AnN_G
01-04-2007, 17:16
Taка...не знам какво може да е станало,но поне ще ти дам съвет.Изчакай малко преди отново да му пишеш,може би 2-3 седмици :-k ,защото ако му пишеш и звъниш постоянно изглежда ...някак "психопатски" (сори за израза),та по темата-следващият път направо му звънни и му оговори среща,а не със смси,и ако вече не дойде...ще мислим всички заедно :-s

==>Jasmin<==
01-04-2007, 18:21
AnN_G напълно съгласна съм с теб! Но искам да добавя че и на мен ми се случи нещо подобно и когато момчето посегна да ме целуне се дръпнах.. след това нали готино беше а у... като се прибрах вкъщи и той у тях и си писахме той ми призна че това че съм се дръпнала той го е изтълкувал като начин че искам а му кажа че не го харесвам така ..като гадже,може би и с твоето момче става нещо такова (което не ти пожелавам).. изчакай още седмица и после му се обади да се видите, а междувременно ходи на места където преди сте се засичали ;) ,работата е да се видите и да говорите за станалото и ако си е помислил това което и моето момче помисли, обесни му там е греши а у..успех и стискам палци ,чакаме раздвоя:) :smt007

Undying
01-04-2007, 18:24
Абе нещо незнам ама малко странна ми изглежда тая историйка...Съвсем случайно той те среща в магазина и заговаря,после излизате,яко ви е,и пак съвсем случайно и без причина изведнъж всичко свършва(или по-точно да кажем че е в застой).Я по-добре както казаха и другите почакай малко,пък като не ти пише тегли му една благословия и продължавай напред. :lol:

In4iTu_
01-04-2007, 18:38
Според мен въпросното момче просто си е търсило за бройка..(не искам да те отчайвам, но това е моето мнение) Видял е, че не си толкова лесна и е решил да не се занимава...все пак по-лесно е да влезе в друг магазин и да вземе телефона на друго момиче.. :-k

Allthatshewant
01-04-2007, 18:52
emi az bih te posyvetvala da ne se doverqvash sledvashtiq pyt tolkova lesno .. naistina sy6testvuva spored men lubovta ot pryv pogled no malko mom4eta ostanaha koito mogat da te nakarat da povqrvash v neq ... bydi vnimatelna :)

love_sdv
01-04-2007, 18:56
Taка...не знам какво може да е станало,но поне ще ти дам съвет.Изчакай малко преди отново да му пишеш,може би 2-3 седмици :-k ,защото ако му пишеш и звъниш постоянно изглежда ...някак "психопатски" (сори за израза),та по темата-следващият път направо му звънни и му оговори среща,а не със смси,и ако вече не дойде...ще мислим всички заедно :-s
moje i da si prava, ama kak si predstavyash, che ako ti ne otgovaryash na nyakogo po kakvito i da e prichini i toi spre da ti pishe za edin mesec i sled CYAL mesec pak ti pishe, niakak si vse edno, che samo za teb misli i suvsem nyama da mu oburnesh vnimanie.... ne znam i az

01-04-2007, 20:47
Еми явно си е помислил, че не изпитваш влечение към него и е решил да не ти обръща внимание, така че му звънни и говори с него, не пращай смс-и и не слушай женското мнение по въпроса, защото става въпрос за мъж и може само да те объркат!