PDA

View Full Version : Супер объркана съм



Scarabey
01-04-2007, 18:23
От 9 месеца ходя с едно момче което в последно време много заобичах а и той се държи супер яко.Запозна ме с всичките си приятели и почнахме да си говорим с един негов приятел и почнахме да си ставаме супер добри приятели и да си споделяме проблеми (но нищо повече дори не съм си помисляла да има).И така разбрах че ме харесва и иска нещо повече с мен,но аз разбира се не направих нищо.Така след ден той почна да ми говори как не си заслужава да продължавам с гаджето си как постоянно ми изневерява и че си има дори още една,което много ме обърква аз му вярвам прекарваме почти целия си ден заедно но нещо в мен ме кара да изпитвам съмнения супер объркана съм а толкова го обичам и не искам да го загубя не знам може би не правя нещо както трябва ще съм ви много благодарна ако ми дадете съвет как да постъпя

teardrop
01-04-2007, 18:28
Не мисля, че трябва да вярваш на приятеля му. Харесва те, значи няма да се поколебае да направи, каквото е нужно, за да те раздели с гаджето ти. Не сте от малко време с него, а и се обичате и изведнъж се появява някакво леке, което иска да ви раздели. Не му вярвай.

Undying
01-04-2007, 18:29
Ами провери кой лъже и кой не.Щом сте заедно с гаджето си вече 9 месеца и казваш че сте почти непрекъснато заедно,значи момчето е сериозно и не виждам за какво ще му е да ти изневерява.Докато този твой въпросен приятел е много вероятно да се опитва да ти напълни главата с глупости мислейки си че по този начин ще те спечели.Я вземете се съберете и тримата на едно място и се разберете кой е прав и кой е крив.

Kisses_P
01-04-2007, 18:30
Ми според мене тоя приятел на гаджето ти те лъже за тва че изневерява за да скъсаш с гаджето и да се фанеш с него..... Изобщо не го слушай.. не мисля че има място за притеснение

In4iTu_
01-04-2007, 18:32
Първо проучи малко, после говори с приятеля си...

koalka
01-04-2007, 18:34
Е, добре, не схващаш ли, че той говори такива неща, за да ви раздели.Нали те харесва, какво искаш?Не се поддавай на такива неща.И най-добре кажи на приятеля си, за да разбере какъв приятел има.

love_sdv
01-04-2007, 18:51
ne znam kakvo TRYABVA da napravish. znam obache, che az bih govorila s gadjeto si za tova. toi razbira se nyama da si priznae, no po pogleda mu si lichi. a i ako razbere kakvo e prikazval priyatelyat mu shte se skarat i shte razberesh.
a ako ne ti izneveryava i mu kajesh, hem shte razbere toi, che ti mu vyarvash, hem i priyatelyat mu shte razbere, che nyama rabota vuv vashata vruzka i shte te ostavi namira.

Scarabey
01-04-2007, 19:10
Мерси че ме пооспокоихте със съветите си защото ми беше супер кофти :-)

Allthatshewant
01-04-2007, 19:20
ne tyrsi gre6kata v sebe si .. mislq 4e trqbva da si imate doverie i ako ne6to ne e nared da pogovorish s nego i da go obsydite a kolkoto do tova mom4e koeto vsy6nost te kara da si obyrkana .. ako naistina beshe dobyr priqtel na gadjeto ti nqma6e da ti pylni glavata s gluposti no v tozi moment nai blizkiq ti 4ovek trqbva da e gadjeto ti kaji mu kakvo te pritesnqva ako smetnish za dobre spodeli infoto koeto ti e dal i negoviq "priqtel" i re6ete zaedno problema. uspeh :wink:

Bacard1
01-04-2007, 20:25
От 9 месеца ходя с едно момче което в последно време много заобичах а и той се държи супер яко.Запозна ме с всичките си приятели и почнахме да си говорим с един негов приятел и почнахме да си ставаме супер добри приятели и да си споделяме проблеми (но нищо повече дори не съм си помисляла да има).И така разбрах че ме харесва и иска нещо повече с мен,но аз разбира се не направих нищо.Така след ден той почна да ми говори как не си заслужава да продължавам с гаджето си как постоянно ми изневерява и че си има дори още една,което много ме обърква аз му вярвам прекарваме почти целия си ден заедно но нещо в мен ме кара да изпитвам съмнения супер объркана съм а толкова го обичам и не искам да го загубя не знам може би не правя нещо както трябва ще съм ви много благодарна ако ми дадете съвет как да постъпя

слушаи булка не деи се врузваи на ония приятеля му щом момчето се дъжи яко и ходите вече 9 месеца не мисла че ти изневерява пък и ние момчетата понякога сме готови на всичко за да спечелим момичето такаче............аз мисля да не вярваш на приятеля му(лично мнение)....

POLA^_^
01-04-2007, 20:29
Mi logi4no e pri polojenie 4e te haresva da iska da vi razdeli......Prosto ne mu vqrvai,ako ima6 doverie na priqtelq ti i ne si usetila 4e ima ne6to nqma smisal da se tormozi6,ako li ne govori s nego

sherry
01-04-2007, 20:32
Оф...Ти с него ли ходиш или с приятеля му? :smt013 Кво се заслушваш в тея негови приказки, ти ходиш вече 9 месеца с някого, а ще слушаш другите хора...Очевдно е, че оня те е харесал и иска да ви скара. Що за приятел би било тва?! Я си карай връзката, не обръщай внимание на тоя и не позволявай да ви скара!

Sweetlove1990
01-04-2007, 20:32
има голямо основание да те лъже.....вярвай на приятеля си все пак 9 месеца не са малко...... :wink:

LO6IQ
01-04-2007, 20:35
Най-добре поговори с гаджето си ... да разбере какъв приятел има :?

Scarabey
01-04-2007, 21:16
Първото което ми дойде на ум че приятеля му се опитва да ни скъса,но реших да се допитам до мнението на повече хора tnx за мненията наистина ми бяха от полза :-)

nasty_f
01-04-2007, 22:04
Ами провери кой лъже и кой не.Щом сте заедно с гаджето си вече 9 месеца и казваш че сте почти непрекъснато заедно,значи момчето е сериозно и не виждам за какво ще му е да ти изневерява.Докато този твой въпросен приятел е много вероятно да се опитва да ти напълни главата с глупости мислейки си че по този начин ще те спечели.Я вземете се съберете и тримата на едно място и се разберете кой е прав и кой е крив.
=D>

LGPz
01-04-2007, 22:08
А не помислихте за онзи ,които я харесва,нали ?!?!?!?!! [-X

(хаха да мре... :D :D :D )

Поздрави!

maceto_90
01-05-2007, 18:18
Sporet men priqtelqt na dagjeto ti te l1je :---) .Kaji na gadjeto si kakvi priqteli ima i ne pozvolqvai na nqkav muhlu da vi razvalq otno6eniqta. :-D

CaPuTyYyY
01-05-2007, 18:35
Може би ти ги говори за да скъсаш със гаджето си и да тръгнеш с него,но може би и това е истина-има я и тази вероятност и всичко е 50 на 50.Поговори със твоето гадже