PDA

View Full Version : секс, а родителите са наоколо..?



zaiobaio
01-04-2007, 19:19
бихте ли правили секс ако в съседната стая са родителите ви или тези на партньора ви ? аз лично като сме в приятеля ми се притеснявам дори да идем в неговата стая, защото родителите му сигурно си мислят че ще правим секс.. някакво неудобно ми е :( общо взето пребиваването у тях когато и те са там не ми е от най-любимите занимания :oops: вие как сте с тия работи ? :D

adoration_
01-04-2007, 19:21
ахахах:) интересна темичка... аз лично се притеснявам... но ... ми се е случвало да правя секс,докато член на моето семейство е в съседната стая... определено има много тръпка :)

alkobalko
01-04-2007, 19:22
О, това не ми е проблем. С моя сме от толкова време, че и на техните, и на моите родители им е пределно какви ги вършим. Както виждам от подписа ти сте заедно от месец. Спокойно, ако изкарате повече ще свикнеш и няма да се притесняваш толкова.

panterata
01-04-2007, 19:24
да правила съм :) няма лошо само да се заключва стаята иначе не ми е приятно :)

Grubiqnin
01-04-2007, 19:36
az ne obi4am s priqtelkata da praim v takiva obstoqtelstva sex 6tot mi e dosta golqm 4lena i tq dosta silni zvuci izdava kat i go nabiq do dupka 4e sasedite tui komentirat..

BloodSoul
01-04-2007, 19:43
Аз съм го правила с приятелят ми докато брат му е в другата стая с приятелката си, баба му е в кухнята, а майка му в спалнята :lol:

bungle
01-04-2007, 19:43
Родителите не ме притесняват.
В приятеля ми даже колко пъти са ни хващали в банята и после майка му се е шегувала,че съм доста "шумна". :oops:

HaCkO
01-04-2007, 19:50
uhuhuhuhuhu koi go e sram sega ot tqhnite
nqma ot kakvo da te e sram za6toto misli6 li si dali i te sega ne pravqt sa6toto ? moje bi tova si e napalno estestvena nujda koqto ne e 4ak tolko-va za sramuvane kakto hodeneto po golqma nujda ili po malka
ti pritesnqva6 li se da ide6 da pi6ka6 u tqh
moje bi ne nali tfa e po4ti sa6toto samo da ne p6ka6 mn :smt005 \:D/

01-04-2007, 19:52
spored mene ne e mn mn priqtn da go pravish dokato tvoite ili negovite roditeli sa v sasednata staq , ako te sa naqsno che vii veche vodite polov akt moje i da razmislq , no ako ne znaqt dosta shte e nepriqtno ako i hvanat ili pak dori da chuknat na vratata, udovolstvieto vi moje i da se "sekne"

krem4et0
01-04-2007, 19:54
Мен ме притеснява и не правя секс,когато те са у тях. И аз ходя с гаджето си от 2 години и 4 месеца,и на техните им е пределно ясно,че правим секс,но аз просто не мога да го направя. Ако са в съседната стая-малко гушкане и целуване може-даже 1 път и френска любов,но секс-НЕ. Иначе,когато баба му е там-няма проблеми.

bungle
01-04-2007, 19:55
Не секва,поне при мен.
Оня ден точно това стана.В нас.В банята сме с приятеля ми и аз му правя орална и се чуква на вратата.Аз само спирам за момент казвам "Заето" и това беше. Продължихме си и окото не ни мигна. Мноо сме нахални. :smt005

martin_91_
01-04-2007, 19:56
Emi pravil sum ma spqha i dvamata .Taka 4e .....

yuHku
01-04-2007, 19:59
az sam go pravila na moreto kato bqh v sasedna staq do maika mi , ina4e v nas samo kogato brat mi e bil tuk i ob6to vzeto ne mi puka6e ot nego :oops: dori ne se postarah da sam tiha :oops:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-04-2007, 20:07
амиии имало е и такива случаи :-)

a~n~i~t~y
01-04-2007, 20:08
nii puk s moq pr e praktika da go pravim i tehnite da sa u tqh... prosto vinagi taka stava 4e sa si u doma ili maika mu ili ba6ta mu...a i az super 4esto sam u tqh na horata im e qsno 4e pravim seks to e normalno neshto

01-04-2007, 20:24
На мен брат ми веднъж даже влезе в стаята... и каза нещо от сорта на "опааа" и си излезе. мен не ме притесни, ама нея доста ;0

shizzle
01-04-2007, 21:46
Аз поначало по едно време до толкова бях свикнал, че родителите на партньорката ми са вкъщи, че изобщо не ми правеше впечатление.

Е, друго си е при ТВОИТЕ родители. Мен в началото на няколко пъти ме сгащваха буквално по бели гащи (черни боксерки или направо навличаш дънките на голо да идеш да се обясняваш). Още си спомням една разбираща усмивка на баща ми. Или момента, в който бях опънал приятелката ми кучешката на килима на средата на стаята, хванал й ръцете и косата и ДИЙ, КОНЧЕЕЕ!! И братът понечва да отвори вратата. Още един сантиметър да я бе разкрил, щеше да му стане много сконфузно ^^

Вече не ми прави впечатление, където и да е. Родителите ни ни знаят какво правим така или иначе и не притесняват. Само понякога, когато се чувствам прекалено добричко дете, й запушвам с нещо - ръка, устни, възглавница - устата :) Че много вика ^_^

LetiCherry
01-04-2007, 21:49
Ми нямам вече такива притеснения. В началото като бяхме у тях и в хола бяха неговите родители се притеснявах, но после вече не и сега нямаме проблеми пък и те са наясно какво правим, не са расли в саксия все пак. А и в нас се е случвало когато наште са били в другата стая. И наште са наясно какво правим... Единственият ми проблем е че трябва да сме тихи, а аз не мога да съм тиха... :oops:

Overwhelming
01-04-2007, 21:51
Ми...зависи в какво настроение съм,но.....не бих се притеснила особено ако моите родители са в съседната стая,повече биха ме притеснили родителите на партньора ми......така че...бих го направила :P .....

Palavo`pise
01-04-2007, 22:10
О тази тема определено ми хареса.Вече е практика да го правим у тях в неговата стая.В тях са цялото му семейство още 4-рима човека и навярно се досещат дори може и да чуват нещо...Но нас това не ни притеснява.Понеже от мн мн време сме заедно...Дори се събличам гола и понякога му правя френска хах ужас добре че все още не са ни хващали ,но със сигурност чуват всичко и кой знай как се смеят...:):):)

shadow4e
01-04-2007, 22:15
С баща ми имам проблеми... Мисли си, че съм девствена или поне се надява.
А с майка ми нямам никакви проблеми, даже тя ми е затваряла вратата, обаждала ми се е само да ми каже, че ще излиза и да търчиме с моя към нас :D В другата стая е била доста пъти, особено един месец на морето, все пак бяхме тримата в един апартамент, ама спалнята ни така скърцаше :?

bulgarche
01-04-2007, 22:36
Сега се замислям и...ние сме в една палатка, а другата е на 1,5 метра от нас 9туй стените на палатката не са като стените на паналката), у момиче съм го правил докато техните са в другата стая, с друго пък докато брат й е там (в другата стая де), вкъщи много пъти, даже и снимки съм правил докато майка ми глед ателевизор. Стаята ми не се заключва, но съм нямал проблеми. Само веднъж сестра ми влезе и мацето тъмо се обличаше и беше по сутиен :-D

mimi_to
01-05-2007, 02:13
ima stra6na trapka ti da pravi6 sex a na6te v drugata staq cqloto naprejenie deistva o6et vyzbujda6to :)

teenkopele
01-05-2007, 06:13
Не ми се е случвало, но с голям кеф ще го направя! :mrgreen: :wink:

Scandalous_lady
01-05-2007, 06:37
Mnogo puti mi se e slu4valo no sus biv6iq.Vseki den bqhme u tqh i suotvetno i sex pravehme.Daje vednuj nqmahme prezervativi i toi ti4a gol do dolniq etaj da zeme ot teq na ba6ta si.A puk maika mu ni e 4ukala na vratata...U nas v banqta dokato mu praveh oralna,sestra mi po4uka a az i kazah mahai se nqma sega da izlezem i tva be6e si4ko.S sega6niq mi predpo4itame spokoistvieto i kogato pravim sex i u nas i u tqh nqma nikoi \:D/

ProstoAz
01-05-2007, 08:18
Е, аз от майка му и баща ми ни най-малко не се притеснявам...те редовно са си в съседната стая. :lol: Само трябва да съм малко по-тиха.
А за наште - абсурд... :roll: /имайки се в предвид, че ТОЙ не ми е гадже :twisted: /

Kitana
01-05-2007, 09:59
хмхмх явно само аз съм от тези дето се притесняват 4е родителите им са в съседната стая :( ... по принцип в тях сме го правили така 1 път а в нас 2- и през цялото време се стараех вси4ко да свърши по- бързо! :x :? #-o мисля 4е им е ясно както на моето сем. така и на неговото сем. 4е правим секс . все пак бяхме на море заедно 10 дена,. майка ми е голям "пи4" слу4вало се е даже да ми взима презарвативи, но бащата е малко "скован"- все пак нали трябва да съм си неговото "малко невинно моми4енце" и надали ще му е приятно ако отвори вратата и завари как приятеля ми ме опъва :shock: :-s ..
а ина4е в тях ... не ми пука за тяхните какво ще си помислят...
8-[

yuHku
01-05-2007, 10:42
ot taq tema ednistvenotot keoto razbrah e 4e na 90% ot orata tuk ne im dreme ot roditeli tova e dobre, men malko mi dreme to4no ot maika mi 6toto tq si misli 4e sam devstvena i edvali bi bilo priqtno da go uznae kato nahlue v staqta .... :smt012

malka_sladuranka
01-05-2007, 11:02
ехх и аз съм правила секс докато има родителско тяло в съседната стая, малко ми е некомфортно...ама какво да се прави :-D

01-05-2007, 11:13
Не сме го правили в присъствието на родители и надали засега ще го направим,те са твърде любознателни :-k
Иначе си го правим постоянно,докато сестра ми е в другата стая и няма проблеми,но като наще се приберат всякакви "занимания" спират #-o