PDA

View Full Version : Тва си е мойто лично творчество :)



atanakata
01-04-2007, 19:33
http://www.sibir.bg/blog/WeakNess/ това е линк към блога ми към един друг сайт... почетете малко... ако ви хареса... пишете в форума... а ако не ви кефи... да видя задължително мнения :P :D

I_ve7o
01-05-2007, 19:18
bravooo tva sa iztoriqta tam za plaja e spr :P

white_chik
01-06-2007, 19:21
Страхотно е наистина.Всичко е написано с адски мноо чувство.Интересно ми е преживял си такава несподелена любов,за каквато пишеш?

atanakata
01-09-2007, 21:00
Страхотно е наистина.Всичко е написано с адски мноо чувство.Интересно ми е преживял си такава несподелена любов,за каквато пишеш?

виж сега... малко странно ти се струва... ама съм само на 16... да, 16... преживял съм твърде мн за годините си, чудя се понякога как точно ... но това е... не е лесно, ама е интересно колко много можеш да научиш... несподелена любов?... да.. много пъти при това, тъй като не изглеждам особено добре... но съвсем скоро разбрах какво наистина ценят момичетата...характера... и тогава преживях 2 невероятни и сериозни връзки до сега...

white_chik
01-10-2007, 06:20
Страхотно е наистина.Всичко е написано с адски мноо чувство.Интересно ми е преживял си такава несподелена любов,за каквато пишеш?

виж сега... малко странно ти се струва... ама съм само на 16... да, 16... преживял съм твърде мн за годините си, чудя се понякога как точно ... но това е... не е лесно, ама е интересно колко много можеш да научиш... несподелена любов?... да.. много пъти при това, тъй като не изглеждам особено добре... но съвсем скоро разбрах какво наистина ценят момичетата...характера... и тогава преживях 2 невероятни и сериозни връзки до сега...
Е,няма кака,за да се докоснем до щастието,първо трябва да се опарим,тогава го ценим много повече :wink:

HopeLesss
01-11-2007, 11:50
Прочетох всичките ти стихотворения на един дъх. Страхотни са! Наистина имаш огромен потенциял и се надявам да не спреш дотук. Продължавай само напред и нагоре :wink:

atanakata
01-11-2007, 12:21
благодаря ти CooL^GirL^^^ надяфам се наистина да го мислиш :) не смятам да спирам да пиша, харесва ми и мисля, че мога да постигна много повече... благодаря за съветите :wink:

bobito
01-13-2007, 09:49
lelee, tva purvoto napravo se razlqh. Mnogo mi haresa. 4ak ne6to v men trepna. BRAVO =D> =D> =D>

bobito
01-13-2007, 09:49
lelee, tva purvoto napravo se razlqh. Mnogo mi haresa. 4ak ne6to v men trepna. BRAVO =D> =D> =D>

Nightwish_fen
01-13-2007, 22:24
Много ми хареса. Пишеш доста добре. Истински се радвам, че има хора с такъв талант. :)

Lorraine
01-16-2007, 09:36
http://www.sibir.bg/blog/WeakNess/ това е линк към блога ми към един друг сайт... почетете малко... ако ви хареса... пишете в форума... а ако не ви кефи... да видя задължително мнения :P :Dе браво..срам ме е да си призная но ме разплака :o

atanakata
01-16-2007, 21:32
http://www.sibir.bg/blog/WeakNess/ това е линк към блога ми към един друг сайт... почетете малко... ако ви хареса... пишете в форума... а ако не ви кефи... да видя задължително мнения :P :Dе браво..срам ме е да си призная но ме разплака :o


аз пък не виждам нищо срамно... момчетата като не плачем умираме по рано за сметка на вас момичетата...
радфам се че ти харесва