PDA

View Full Version : как да го преодолея?



01-04-2007, 19:43
по същество:заек съм в ново даскало...принудиха ме да вляза там няма значение как...8ми клас! още от край време мразя точно това училище по мноого причини които искам да спестя заради анонимността ми.но сега имам чувството че всички там не ме понасят...най вече от моя клас хората! нищо не съм им направила, никого не съм обидила и все пак...
така де въпроса ми е:как го преодоляхте това кофти чувство...как се държахте...много съм объркана помогнете!

yuHku
01-04-2007, 20:08
emi macka ako ne si ob6titelna li4nost e malko po trudno , no ne se ot4aivai
nai vajnoto e badi sebe si da ne ti puka i si4ko 6te se opravi qvno po bavno svikva6 s nova obstanovka, a moje da pogovori6 s va6ite 4e ne haresva6 tova u4ili6te i da gi nakara6 da te premestqt , a pak ako ne iska6 moje6 da kaje6 4e e full ot narkotici ala bala te e 6ube da ne se zaribi6 i tii i ovarta6 ma ako roditelite ti ne sa nekfi smahnati i ne re6at 4etrqbva da govorqt s direktor policiq i tn , togava ako ne e vqrno nedei da go izpozlva6 kato predtext

kati_0513
01-05-2007, 12:36
В началото всеки се чувства странно, но да не ти пука, втори срок ще се оправиш, живей си живота, той ти е един... ако решиш кажи на родителите си, че училището не ти харесва и ги помоли да се преместиш, разкажи им че не се разбираш със съучениците си, надявам се да се справиш с това...
Успех!

Bounty`Killer
01-05-2007, 13:29
С времето ще се оправи и аз бях така.........

IKisseDAGirL
01-05-2007, 14:20
просто заради омразата ти към училището, независимо на какво се дължи, започваш да си въобразяваш и глупости за съучениците ти... че не те понасяли и тем подобни :|

pampers
01-05-2007, 16:44
просто заради омразата ти към училището, независимо на какво се дължи, започваш да си въобразяваш и глупости за съучениците ти... че не те понасяли и тем подобни :|