PDA

View Full Version : Случва ли ви се това ?



momiche
01-04-2007, 20:17
Когато искате някой, само един човек да получавате много други, но не и този когото искате :( А този някой да е по-важен от всички тези които получавате? Винаги ли е така че когато искаш някой той да не е за теб?

01-04-2007, 20:21
Аз искам 1 човек повече от всичко на света, но нещата са мног облизо да се получат. Искам само нея, никой друг освен приятелите ми трябват. Много момиче ме харесват, но искам точно тя да бъде, защото тя за мен е много специална:)

malkata_
01-04-2007, 20:25
оо мила...не си единствената....имаше едно момче е и все още го има де,но вече само като приятел....та харесваш го страшно много...но той към мен само приятелски чувства...опитах всичко,но нищо не стана...е ако целувките се броят за нещо в тоя случай...за мое съжаление му бях само за развлечение....аз супер много го исках...имаше едно момче с което се запознах на нова година и той искаше да имаме връзка...опитах,но просто не се получи още исках предишното момче...имах чунството че само него ще искам....докато не се появи ТОЙ....супер мил...много сладък и за мой късмет настоятелен....в началото не го харесвах,но минаха няколко месеца в който се сближихме и някак си вече на преден план беше ТОЙ,а не онова момче което се подигра с мене....и сега съм 1 година и 4 дина с това настоятелно момче и всичко е супер....!!!Незнам защо ти казах всичко това,но щом това момче,което толкова харесваш неможе да бъде твое примири се...ще е трудно,но ще се намери някой друг по добър от този....а пък ако неможеш да го направиш опитай се въпросното момче да те забележи...после поне няма да те е яд че не си опитала!!!просто незнам какво повече да ти кажа.....сори!!! :oops: :roll: :::

Sweetlove1990
01-04-2007, 20:28
Да случи ми се това лято...имах много въэможности но исках само и единствено него и....накрая го получих :D

sherry
01-04-2007, 20:35
Ми любовта боли...Лесно е да си хванеш кой да е, но сърцето си иска неговото...Трябва да се бориш за този, който искаш

maceto_90
01-05-2007, 18:58
da slu4valo mi se e no tak1v e jivota.I ne ne vinagi e taka ima mn slu4ai v koito 4oveka e to4no za teb no.......... :lol:

iiirish
01-05-2007, 19:00
е, не бъдете такива песимисти ;) любовта не е толкова жестока колкото тука я изкарвате. каквото и да преживяваме, накрая щастието винаги ни се усмихва ;) съгласете се :D

koalka
01-05-2007, 19:20
Не ми се е случвало.

even_in_death
01-05-2007, 20:19
е, не бъдете такива песимисти ;) любовта не е толкова жестока колкото тука я изкарвате. каквото и да преживяваме, накрая щастието винаги ни се усмихва ;) съгласете се :D

Е немога да се съглася за жалост... щото вече колко време харесвам едно момче и имам мн други възможности но аз си искам този ....

radito
01-05-2007, 20:29
но рано или късно винаги го получавам!така че горе главата! 8)