PDA

View Full Version : i pri vas li e taka?



koki4e
01-05-2007, 08:21
zna4i hodq sas edno mom4e ot polovin godinave4e.vsi4ko e na 6.darji se dobre sas men.vlubeni sme.No ima ne6ta koito li4no men mnogo me draznqt na momenti.qsno mi e 4e v na4aloto na edna vrazka horata s apo strastni i sled vreme ne e to4no taka.az i toi po4ti ne se celuvame osven kogato pravim sex.kazah mu 4e me drazni i toi mi kaza4e predpo4ita da si govorim.na momenti pak ne6to mu stava i samo me celuva 4ak mi e dosadno,no kato cqlo e rqdkost.moje i az da iskam mnogo.toi kato cqlo e stranen.kato vsqko momi4e iskam romantika primero ve4erta nqkoe sms-4e ne da e kli6irano ne6to prosto d ami pi6e.NE,TOI MRAZI SMS-I I NEKVI LIGAVI NE6TICA.i v na4aloto mi go kaza.misalta mi e .....off i az nenzma kva mi e mislata.ne e problem,no me drazni i sam govorila sa snego.pri vas taka li e,za6toto tova mi e nai dalgata vrazka do momenta.imam priqteli godina ve4e zaedno te ne se celuvat sa6to tolkova,no z atqh ve4e e normalno da ne e non stop i da e rqdko,a pri men?

sherry
01-05-2007, 08:41
Хеехех, търсиш повечко нежност и внимание, нормално е ;-)
И аз съм минавала пред това. Доста време сте заедно, обичате се, недей да се натъжаваш заради тея подробности. Любовта е много по - важна от флиртовете, от лигавите смс...По - добре да ти каже лично, че те обича, отколкото да ти пише заучени фрази в смс ;-)

Nadelina
01-05-2007, 09:17
Edni moi priateli sa zaedno ot poveche ot godina i sa tolkova vlubeni.. i imat tolkova jiva i strastna vryzka .. che koito gi vidi bi kazal "Tia ne sa zaedno otdavna" .. Prosto si zavisi ot horata..

alkobalko
01-05-2007, 09:21
Много зависи от неговия характер. Явно не е от тези, които разкриват чувствата си. Ако си сигурна в своята и в неговата любов това не трябва да те притеснява.

iiirish
01-05-2007, 09:29
наистина всичко опира до характер. той още в началото ти е казал какво не обича покрай тези връзки и мисля, че така е постъпил наистина честно спрямо теб. така че щом го обичаш единствено ти остава да се пригодиш към неговия характер. друго надали можеш да направиш щом дори и разговорите не са помогнали. не се притеснявай, неговото поведение не толкова страшно ;)

NyMpHeTaMiNe_f
01-05-2007, 10:13
Много зависи от неговия характер. Явно не е от тези, които разкриват чувствата си. Ако си сигурна в своята и в неговата любов това не трябва да те притеснява. To4no taka i bih dobavila samo 4e vseki ima lo6i dni :wink:

IKisseDAGirL
01-05-2007, 10:26
ами 1 вечер се бях забила с подобно момче :lol: не поисках да тръгнем точно поради причините, които ти описа.. просто няколко пъти бяхме разговаряли на ей такива теми и ми станаха ясни доста неща :roll:

общо взето, говорихме си за бившите му приятелки и ми каза, че не му е приятно често да се целува с момиче, за него израза на любов бил секса, а не непрестанните "лигавщини" и целувки (както се изрази), като е навън предпочитал да отделя повече време за други неща, а на приятелката си можел да си и обръща внимание като са си на саме.. и най-различни подобни теории, дето не ми допаднаха особено :?
освен това ако са от едно училище (а ние с него бяхме от такова), не обичал през учебно време да са нон-стоп заедно, само че тва не означавало, че не му пука за даденото момиче...
абе мъжки си непонятни разсъждения :-s отказах да се занимавам с него, тъй като не споделях мнението му по тези въпроси..

така че кво мога да ти кажа.. просто такива са му разбиранията на човека и едва ли би могла да го промениш :? трябва или да се примиряваш и да свикваш, или да търсиш нещо различно

koalka
01-05-2007, 18:36
Тези неща, които теб те дразнят, за него са нормални.Хората са различни, приеми го.Ако те обича, недей да се притесняваш за нищо.

miloto_girl_4e
01-05-2007, 18:41
Напълно нормално е след изестно време тръпката да изчезне, макарче 6 месеца не е чак толкова много време ... Все пак не бъди чак толкова взискателна към момчето, има хора различни, не може всеки да бъде такъв, какъвто ти си го представяш... Но ако толкова те притесняват тези неща, поговори с него и дано може да се направи нещо по въпроса.. УСпех :!: :!:

Bacard1
01-05-2007, 20:11
zna4i hodq sas edno mom4e ot polovin godinave4e.vsi4ko e na 6.darji se dobre sas men.vlubeni sme.No ima ne6ta koito li4no men mnogo me draznqt na momenti.qsno mi e 4e v na4aloto na edna vrazka horata s apo strastni i sled vreme ne e to4no taka.az i toi po4ti ne se celuvame osven kogato pravim sex.kazah mu 4e me drazni i toi mi kaza4e predpo4ita da si govorim.na momenti pak ne6to mu stava i samo me celuva 4ak mi e dosadno,no kato cqlo e rqdkost.moje i az da iskam mnogo.toi kato cqlo e stranen.kato vsqko momi4e iskam romantika primero ve4erta nqkoe sms-4e ne da e kli6irano ne6to prosto d ami pi6e.NE,TOI MRAZI SMS-I I NEKVI LIGAVI NE6TICA.i v na4aloto mi go kaza.misalta mi e .....off i az nenzma kva mi e mislata.ne e problem,no me drazni i sam govorila sa snego.pri vas taka li e,za6toto tova mi e nai dalgata vrazka do momenta.imam priqteli godina ve4e zaedno te ne se celuvat sa6to tolkova,no z atqh ve4e e normalno da ne e non stop i da e rqdko,a pri men?

ми ти си напраила сичко по силите си приказвала си и то не един път такаче сичко си е до него вече.........пак и ти кааш че е сранен начи си е до неговия характер.........при мен ракиа проблеми нема......нз ко е и затова немога да дам свестен отговор.........тва е от мен :D

01-06-2007, 11:17
ei hora mnogo vi blagodarq pouspokoih se malko,za6totot isklu4vaiki moite pretencii sprqmo tova koeto toi pravi i na men ne mi haresva se obi4ame.mojebi naistina e takav harakter i trqbva da svikna.blagodarq vi naistina.

not_the_same^
01-06-2007, 12:04
ами 1 вечер се бях забила с подобно момче :lol: не поисках да тръгнем точно поради причините, които ти описа.. просто няколко пъти бяхме разговаряли на ей такива теми и ми станаха ясни доста неща :roll:

общо взето, говорихме си за бившите му приятелки и ми каза, че не му е приятно често да се целува с момиче, за него израза на любов бил секса, а не непрестанните "лигавщини" и целувки (както се изрази), като е навън предпочитал да отделя повече време за други неща, а на приятелката си можел да си и обръща внимание като са си на саме.. и най-различни подобни теории, дето не ми допаднаха особено :?
освен това ако са от едно училище (а ние с него бяхме от такова), не обичал през учебно време да са нон-стоп заедно, само че тва не означавало, че не му пука за даденото момиче...
абе мъжки си непонятни разсъждения :-s отказах да се занимавам с него, тъй като не споделях мнението му по тези въпроси..

така че кво мога да ти кажа.. просто такива са му разбиранията на човека и едва ли би могла да го промениш :? трябва или да се примиряваш и да свикваш, или да търсиш нещо различно

ми принципно и аз мисля така, а съм момиче :-) (без тва за секса, на 13 съм :-D )

по темата: според мен във връзката ви няма никакъв проблем,а отгоре на всичкото се обичате :mrgreen:

sexY_mackA90
01-06-2007, 12:21
ами 1 вечер се бях забила с подобно момче :lol: не поисках да тръгнем точно поради причините, които ти описа.. просто няколко пъти бяхме разговаряли на ей такива теми и ми станаха ясни доста неща :roll:

общо взето, говорихме си за бившите му приятелки и ми каза, че не му е приятно често да се целува с момиче, за него израза на любов бил секса, а не непрестанните "лигавщини" и целувки (както се изрази), като е навън предпочитал да отделя повече време за други неща, а на приятелката си можел да си и обръща внимание като са си на саме.. и най-различни подобни теории, дето не ми допаднаха особено :?
освен това ако са от едно училище (а ние с него бяхме от такова), не обичал през учебно време да са нон-стоп заедно, само че тва не означавало, че не му пука за даденото момиче...
абе мъжки си непонятни разсъждения :-s отказах да се занимавам с него, тъй като не споделях мнението му по тези въпроси..

така че кво мога да ти кажа.. просто такива са му разбиранията на човека и едва ли би могла да го промениш :? трябва или да се примиряваш и да свикваш, или да търсиш нещо различно

Да съгласна съм...Трябва да се примириш с характера му...или да търсиш някой друг но щом го обичаш свиквай ;-)

Viktoriq_
01-06-2007, 12:40
здравей !
преди да ти отговорим на вапросите , защо не дадеш малко имфо за това момче ! Да речем на колко години си ти и на колко е той ! много е вазможно , ако е по - голям от теб да са му омразнали всички тези глупости и да иска вразка със зрял човек , който да го разбира ! Но ако ти си по - маничка , не е вазможно , защото ти искаш онези "лигави неща " ! Така , че не му се сърди , че е такав какавто е !
Кисс !!!
Успех !!!

dream_dragon
01-06-2007, 13:03
Да и при мен е така спокойно. Няма страшно.

malkoto_sladur4e
01-06-2007, 13:11
Хах просто още си от недоразвитите лигли които незнаят какво искат :!: