PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя, за да не омръзвам на гаджето си?



MireEla
01-05-2007, 09:53
Знам , че за по-големите е странно едно 14 годишно моми4е да говори за гаджета и такива неща,но искам съвет...Кажете ми какво да правя,за да не умръзвам на гаджето си или тои на мене.Плс,помогнете ми с един съвет,как да напеавя така,че да не си омръзваме ами точно обратното :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

YouR_PoisoN
01-05-2007, 10:20
Съвет:
1. Пиши в раздел любов
2. Потърси една от хилядите такива теми с търсачката на сайта

kati_0513
01-05-2007, 12:26
В действителност темата не е за тук, но все пак- мисля, че все някога всеки омръзва на другия и така... опитай с по- разнообразни неща: кино, концерти, един ден в кафе, другия ден в слакарница, трети в пицария и т.н., така поне нямада си омръзнете скоро...

Bounty`Killer
01-05-2007, 13:28
Знам , че за по-големите е странно едно 14 годишно моми4е да говори за гаджета и такива неща,но искам съвет...Кажете ми какво да правя,за да не умръзвам на гаджето си или тои на мене.Плс,помогнете ми с един съвет,как да напеавя така,че да не си омръзваме ами точно обратното :roll:


Споко се някога ще си омръзнете . И аз отначало измислях сякакви начини да не си омръзнем с моита приятелка , ама накрая..... ;) ( 4 месеца :( )

Insatiable
01-05-2007, 14:13
Ако наистина обичаш гаджето си сама ще разбереш с какво и как да разбообразяваш връзката ви за да не си омръзнете.. а и той трябва да се потруди
А и btw Bounty`Killer 4 месеца не са нито много нито малко.. има двойки, които са доста повече време заедно и не са се омръзнали...
Аз съм с приятеля си от 9 месеца вече и дори понякога се чувствам както беше в началото на връзката ни... Всичко ново,опознаваш човека до себе си :)

koalka
01-05-2007, 14:35
Трябва да разнообразявате връзката си, потърски-има теми из форума.А и другото, което е-наистина, за да не ти омръзни и то дълго време е това да те обича.

Allthatshewant
01-05-2007, 15:35
има много много на4ини да не си омръзните ... ли4но аз немога да си омръзна с 4овек които оби4ам и на които държа...

iiirish
01-05-2007, 15:56
ако се обичате няма начин да си омръзнете ;) така че всичко зависи от чувствата, останалото просто идва от самосебе си

bawdy talk
01-05-2007, 16:07
Разнообразието му е майката :wink:
Правете неща които не сте правили и неща които много обичате 8)

01-05-2007, 16:37
smeni si pri4eskata

POLA^_^
01-05-2007, 18:40
Ами разнообразявайте,когато усетите,че еднообразието ви мачка.Говорете си,споделяйте.Бъдете приятели,с приятел можеш ли да си омръзнеш!?Излизайте с приятели,карайте се! :wink: :mrgreen: Правете разни неща заедно(не говоря за секс)Старай се да си интересна личност.....тия неща ти идват отвътре.Айде желая ти щастие :wink:

Bacard1
01-05-2007, 18:42
разнообразието му е маиката не само едно и също да правите............търсете трупката нестандартните неща правете неща които не ви омрузват да правите или които не сте правили.......даже ако правите секс сменете позите и тва също мнмн помага,а ако нне правите и тва е вариант ако се чустваш готова има мнм работи само разнообразието е важнооо!!!!!!!

MireLaaa
01-06-2007, 19:16
Mersi , za otgovorite :]]

^`Viki`^
01-06-2007, 20:10
За да не си омръзнете не го преследвай постоянно, защото със сигурност няма да му е приятно да се задушава с присъствието ти. Остави го да излиза с приятели. Ако сте постоянно заедно няма да има какво да си кажете, защото по цял ден сте все двамата и ще се отекчите един от друг.

bobi_dtg
01-06-2007, 20:51
Eeee ^`Viki`^ kak govorish :)) az pak nesam na t`va mnenie, zashtoto znaesh kolko mnogo te obichkam i moga da sam ne samo 24 ami i 44 chasa dnevno s teb ako denqt beshe tolkova, no - ne e :smt008 Taka, che smqtam, che kogato obichash mnogo edin chovek, toi nemoje da ti omrazne ili pone moje, no za mnogo kratko - neznam. Badi sebe si i nikoga nqma da omraznesh, radvai choveka sreshtu sebe si, pokazvai mu kolko mnogo go obichash, a tova ne bi omraznalo na nikogo, nali ?! :)

L_i_z_I
01-06-2007, 20:58
Слушай сега,Мирелче(защо ли имам чувството,че те познавам) за да запазиш отношенията ви в пълния им блясък и за да не се загуби цялата динамика във връзката ви,мисля,че ти самата трябва да знаеш какво харесва той.Да можеш да разнообразяваш ежедневието.Но най - важното е да се обичате и да се забавлявате.В една връзка също е много важно приятелството.Освен гаже ако му бъдеш и приятелка това само може да бъде един плюс за теб.Това е за сега..ако се сетя за нещо друго..пак ще пиша \:D/ :P

DeSiTo0o
01-06-2007, 21:38
Мисля,че ако се обичате няма да си омръзнете.....

CaPuTyYyY
01-06-2007, 22:28
smeni si pri4eskataу каква идея даваш самууууууууууу... :mrgreen:

01-08-2007, 14:10
eeee hora 4e moje i sex da praite be.....nqmam predvid 4e toi 6 ostani pri vas samo zaradi sexa ma az taka si raznoobrazqam posledno vreme ina4e hodim na kafe na diskoteka na zakritiq basein na razhodka 6tot Ne govorq zadyljitelno za sexa pravi go ako si sigurna 4e se obi4ate i 4e si gotova blizo do nas na 3 km ima edno selce i tam hodim ili pyk igraim basketbol i taka se barame 4e e nevyzmojno da vkarame ko6 ili ne6tu dr.Probvai tiq ne6ta te razveselqvat,krepqt otno6eniqta vi i vi zarejdat s energiq.ne govorq specialno za sexa 6tot za tva trqa da ste gotovi i da ste sigurni 4e se obi4ate 6toto moje da izleze gre6ka. davai uspeh!!!!