PDA

View Full Version : НА ВНИМАНИЕТО НА НАЙ- ВЕЧЕ МОМИЧЕТАТА, ИМАМ ВЪПРОС :



atanakata
01-05-2007, 10:21
Такааа... винаги съм се чудел... коя е златната среда... колко внимание да обръщаш, кога прекаляваш, трябва ли да си супер мил или понякога трябва да си супер твърд... аз винаги съм се държал с 1 момиче с уважение и винаги съм бил мил, но може това да е грешка... мисля че за всяко момиче сичко е индивидуално, ама все пак ще се радфам да чуя мн мнения... май проблема ми е че обръщам супер мн внимание на момичето и това я задушава едфа ли не... ама се страхувам да не би да помисли че нямам чувства... давайте съвети, най-вече момичетата, ама и от събратята се надявам да чуя нещо :mrgreen:

Undying
01-05-2007, 10:28
Ами не е хубаво да я задушаваш,ама и абсолютно безразличие може да бъде просто фатално.Абе както си се държал в началото на връзката ви,така се дръж винаги.Аз лично давам сега за себе си пример,с гаджето ми в началото ни беше супер,много си се разбирахме,не се задушавахме,той си ходи когато иска където иска с приятели и аз така,не съм му майка или баща да го паса 24 часа на ден,а и тва е признак на доверие,но след време той почна да не показва толкова много чувствата си,да се държи повече като приятел с мен,и мисля че е време за един сериооозен разговор...Както и да е,та казвам че такъв какъвто те е харесала тя в началото трябва да си бъдеш винаги.Не я притискай,но и не я оставай да мисли че не се интересуваш от нея.Пускай я да си излиза с приятелки и приятели даже,ама не я оставяй с впечатлението че не ти пука какво прави,защото така отново може да си помисли че не те интересува.И разбира се при всеки удобен случай и показвай че тя е твоето момиче,например дръж я за ръка,прегръщай я,не само когато сте на саме-навсякъде,ако я обичаш и го казвай,ама не непрекъснато.И само да ти кажа не я карай да се целувате непрекъснато,тва е толкова досадно и отегчително.Ти сам каза при всеки си е индивидуално,просто я наблюдавай и сам ще разбереш какво и харесва повече и какво не. :D

Insatiable
01-05-2007, 12:05
Всяко момиче обича вниманието на едно момче... да е мил,грижовен и т.н. Не вярвам, че някога ще я задушиш ако си прекалено мил.. помисли .. обратното (да не и обръщаш внимание) ще е много по-гадно за нея :)

atanakata
01-05-2007, 12:13
Ами не е хубаво да я задушаваш,ама и абсолютно безразличие може да бъде просто фатално.Абе както си се държал в началото на връзката ви,така се дръж винаги.Аз лично давам сега за себе си пример,с гаджето ми в началото ни беше супер,много си се разбирахме,не се задушавахме,той си ходи когато иска където иска с приятели и аз така,не съм му майка или баща да го паса 24 часа на ден,а и тва е признак на доверие,но след време той почна да не показва толкова много чувствата си,да се държи повече като приятел с мен,и мисля че е време за един сериооозен разговор...Както и да е,та казвам че такъв какъвто те е харесала тя в началото трябва да си бъдеш винаги.Не я притискай,но и не я оставай да мисли че не се интересуваш от нея.Пускай я да си излиза с приятелки и приятели даже,ама не я оставяй с впечатлението че не ти пука какво прави,защото така отново може да си помисли че не те интересува.И разбира се при всеки удобен случай и показвай че тя е твоето момиче,например дръж я за ръка,прегръщай я,не само когато сте на саме-навсякъде,ако я обичаш и го казвай,ама не непрекъснато.И само да ти кажа не я карай да се целувате непрекъснато,тва е толкова досадно и отегчително.Ти сам каза при всеки си е индивидуално,просто я наблюдавай и сам ще разбереш какво и харесва повече и какво не. :D

emi ideqta e 4e az i davam dostaty4no svoboda v tfa otno6enie( govorq nai ve4e za poslednata si priqtelka, s koqto hodehme 6 meseca i se razdelihme v4era :cry: makar po moe jelanie, no tfa e dr tema ;-) )
ta... super mn i pokazvah 4e q obi4am o6te ot samoto na4alo, tq mi kazva6e 4e tolkova mn pokaz i idfa v pove4e, 4uvstvala se zadu6ena... posle se razdelihme poradi tazi pri4ina i zaradi dr mom4e :smt013 no posle se sudrahme i be6e mn qko celi 5 meseca... oba4e nali se se6ta6 4e taka ubi 4ast ot 4uvstvata... tfa e mn gadno... malko zeh da se otklonqvam :mrgreen: ne i lipsva nito vnimanie, nito svoboda... ama momi4etata ste leko stranni4ki(koeto vi e hubavoto) :P i ponqkoga moje mn da ni oburkate i tyi kato az super mn se razdavah v tazi vruzka nakraq se okaza 4e mai samo az davam i pravq kompromisi.... i taka... Ama ne moga da ne sum nqkuf takuf fnimatelen... gledam se na neq da i e dobre :wink:

Allthatshewant
01-05-2007, 12:22
nqma momi4e koeto da ne se radva 4e polu4ava vnimanie .. dori trqbva da se radvash 4e si takyv tyi kato ostanaha tvyrde malko mom4eta koito go pravqt .. v dne6no vreme pove4eto mom4eta ako obry6tat vnimanie na edno momi4e to e s nqkakva cel .. mislq 4e trqbva da se gordeesh s tazi tvoq 4erta v haraktera :wink:

atanakata
01-05-2007, 12:28
nqma momi4e koeto da ne se radva 4e polu4ava vnimanie .. dori trqbva da se radvash 4e si takyv tyi kato ostanaha tvyrde malko mom4eta koito go pravqt .. v dne6no vreme pove4eto mom4eta ako obry6tat vnimanie na edno momi4e to e s nqkakva cel .. mislq 4e trqbva da se gordeesh s tazi tvoq 4erta v haraktera :wink:

dobre de, ama kogato polu4ite ne6to i to vi haresva...ste 6tastlivi...nali taka :-k oba4e ima 1 prikazka : "iska6 tova koeto nqma6" , kogato svikne6 da polu4ava6 vsi4ko koeto iska6 ot 1 mom4e, po4va6 da zloupotrebqva6... ili gre6a :-k kajete mi gre6ka li e da ugajdam super mn ](*,)

Allthatshewant
01-05-2007, 12:33
mi ako tova momi4e te uvajava i ti obry6ta tolkova vnimanie kolkoto ti na nego za kakvo ima da se 4udish .. az sym na princip - "koito men i az nego " ako edin 4ovek me uvajava moje da o4akva sy6toto ot men ...

sunny_girl16
01-05-2007, 12:39
Виж , ние момичетата сме много особени в това отношение. Когато ни липсва внимание, се дразним. Когато обаче прекалено много ни се обръща такова, свикваме с него и то става част от ежедневието и с времето се превръща в досадно. Аз например обичам да ми се угажда, но когато искам това съм готова да отвърна със същото. А и друго да ти кажа- когато не ти е приятно да направиш нещо за нея или пък смяташ, че тя не може да оцени всичко, което правиш за нея - поговорете. В една връзка трябва да има взаимност.

nasty_f
01-05-2007, 12:40
Може да и омръзнеш бързо,ако постоянно си показваш чувствата-в това няма лошо,но колкото и да ти се иска не го показвай всеки ден,защото както каза ти може да ги задушаваш.Когато излезнете на кафе,и ако сте с компания не дей веднага да се нахвърлиш да я целуваш и гушкаш,остави я малко да поговори и тя,чак после,ако компанията замлъкне почни да я целуваш и просто я гушни.Но и когато не обръщаш внимание може да и омръзнеш...Абе,при тези работи трябва средно положение,един път и обръщай повече внимание,а после по-малко и така :wink:

iiirish
01-05-2007, 12:44
не трябва да търсиш златната среда. отнасяй се с момичетата така както ти го чувстваш и както ти диктува сърцето. не се ограничавай в някакви "среди" защото ще загубиш индивидуалността си. винаги съм казвала, че какъвто и да си, винаги ще се намери човек, който толкова да те обича, че да те изтърпи ;)

atanakata
01-05-2007, 12:44
mi staraq se da sum sebe si... vqrno e 4e vse nqkoe momi4e 6te haresa otno6enieto mi... ideqta mi e da ne prekalqvam :wink: mersi mn za si4kite suveti :P

ludo_mace
01-05-2007, 12:57
Хмм въпросът 'Какво искат момичетата?' може да измести този за кокошката и яйцето :-k Поне според мен отговорът обаче е простичък- не прекалявай с каквото и да е :mrgreen: Златен принцип за абсолютно всякакви случаи :wink:

koalka
01-05-2007, 17:35
Е не ми се вярва като си мил и се отнасяш с уважение, да си помисли, че нямаш чувства...Продължавай да се държиш така, не мисля, че е грешка.А и все пак ти трябва горе-долу да познаваш момичето, така че ще знае как да се държиш.