PDA

View Full Version : Kak moje 4ovek da si promeni 4uvstvata izvednaj???



preeban
01-05-2007, 11:51
Е някой ако ми отговори на тоя въпрос ще съм му много благодарен. Ходих около месец с едно момиче, разбрах, че тя много ме е харесвала още преди да тръгнем, абе изобщо всичко си беше ОК. Обаче през ваканцията, а и малко преди това, не бях в София и не се виждах с нея. На нея пък точно тогава и спрял нета и не можехме и да си пишем. Когато най-после се засякохме в чата тя ми каза, че за времето в което сме ходили, ме била опознала, и мисли, че съм страхотен човек, че много държи на мен и мнението и за мен било изцяло положително, ама чувствата й вече били просто приятелски. Тия неща най-много ги мразя, от сорта "Много си готин, ама не си мой тип". Убеждава ме, че причината не била в мен, нито е друго момче.
Едва ли някой може да ми каже де, ама аз да споделя :lol: Съжалявам ако съм досаден.

Insatiable
01-05-2007, 11:55
Намерила си е друг.. или просто не иска да се обвързва и се чуди как да ти го каже :)

Public Enemy
01-05-2007, 11:55
Гадно, ама тва е живота. По-добре отколкото да ти казва, че я дразниш и още да сте заедно.

Sweetlove1990
01-05-2007, 12:04
Ами според мен няма как эа 1 месец да те опоэнае мн добре но това е отделен въпрос....
Според мен харесва друг но просто няма смелостта да ти го приэнае эа да не те нарани :roll:

FiRe_LaDy
01-05-2007, 12:42
Ami ili ne iska veche da e s teb ili si e namerila drug.Spored men ti e kazala tezi dumi zashtoto ne e iskala da te narani mnogo. :?

pampers
01-05-2007, 12:43
Гадно, ама тва е живота. По-добре отколкото да ти казва, че я дразниш и още да сте заедно.

Allthatshewant
01-05-2007, 12:49
po dobre 4e ti go e kazala otkolkoto da ste zaedno a ne6tata da ne vyrvqt ...

iiirish
01-05-2007, 12:49
чувствата не могат да се изпарят просто така, нито пък за един месец можеш да опознаеш някой :? хората живеят с години заедно и не се познават в детайли, а тя те била опознала :-s глупости!
според мен през времето когато те е харесвала, а ти нея не, тя е имала стимул и това е подсилвало чувстава й. а когато е разбрала, че я харесваш е напълно възможно да си й станал безинтересен ;)

preeban
01-05-2007, 13:38
чувствата не могат да се изпарят просто така, нито пък за един месец можеш да опознаеш някой :? хората живеят с години заедно и не се познават в детайли, а тя те била опознала :-s глупости!
според мен през времето когато те е харесвала, а ти нея не, тя е имала стимул и това е подсилвало чувстава й. а когато е разбрала, че я харесваш е напълно възможно да си й станал безинтересен ;)
ave mai to4no taka e stanalo. Blagodarq.

koalka
01-05-2007, 14:33
Не си досаден, споко!Еми тя само те е харесвала, нищо повече, така че не се учудвай- просто като не сте си писали, не те е виждала и чувствата ги няма.Не е невъзможно.

NyMpHeTaMiNe_f
01-05-2007, 15:20
Не си досаден, споко!Еми тя само те е харесвала, нищо повече, така че не се учудвай- просто като не сте си писали, не те е виждала и чувствата ги няма.Не е невъзможно.To4no taka :D

CaPuTyYyY
01-05-2007, 16:06
еми гадно е ама е така.просто му минава интереса на човека и тва е :mrgreen:

bawdy talk
01-05-2007, 16:26
Ами заключението е:
-минал и е интереса към теб и си и станал скучен
-намерила си е друг
-не е имала намерение връзката ви да стане сериозна
-след изминалия месец е разбрала че не е това което е очаквала :lol:

01-05-2007, 18:50
Нареди я едно хубаво за това, че те лъже и я накарай да си признае истинската причина.

Charleese
01-06-2007, 10:00
Разбира се,че чувствата,ако са истински,не изчезват просто така! :) Твоята приятелка просто или не е имала изобщо такива,или те са били слаби и несигурни! :? И да,за 1 месец далеч не можеш да опознаеш един човек.. :idea:

Undying
01-06-2007, 10:03
Ами остави я,щом не оценява тва което е имала не заслужава вниманието и страданието ти.И на мен такива неща са ми се случвали,ама кво,голям праз,да не са последните на света.Горе главата и продължавай смело напред без да поглеждаш назад,към неща,които са свършили. ;-)

sasha_90
01-06-2007, 17:49
Ne si dosaden,ne se pritesnqvai.Mi da ti kaja 4esno malko se samnqvam tvoeto momi4e da te e haresvala,kato maj,veroqtno samo e bila uvle4ena,ne e vazmojno da haresva6 nqkoi,da hodi6 s nego i hop izvednaj da ti se izparqt 4uvstvata