PDA

View Full Version : Моля ви, Помогнете ми !



Момче Ненормално
01-05-2007, 14:18
Здравейте всички !

Напоследък постоянно се караме с гаджето ми ,защото аз постоянно я обивинявах за неща , за които не е виновна.. И сега немога да я обедя ,че я обичам много .. просто помогнете ми как да я обедя ,че е всичко за мен , че я обичам много?
благодаря ви! :(

iiirish
01-05-2007, 14:27
просто промени държанието и поведението си спрямо нея. не с думи, а с дела ще я накараш да повярва в чувствата ти ;) успех и се учи от грешките си ;)

koalka
01-05-2007, 14:30
Наистина не е трябвало да става така, но след дъжд-качулка....Сега, като за начало колкото се може повече й показвай, че я обичаш и цениш и най-важното- че и вярваш!Изчакай да мине време, нещата могат да се променят.Сега тя е огорчена и още много наранена.Направи всичко по силите си, за да я убедиш, че я обичаш.

LO6IQ
01-05-2007, 14:30
анито.сл ти помогна на макс ...
много ми е чудно защо може човек да обвинява ГАДЖЕТО си за неща ,за които не е виновна ??? :shock: :-s

01-05-2007, 14:31
Да т'ва ми е ясно ,че трябва с дела , но какви да са те , как да се даржа ? Как да я обедя ,че я обичам много ? тази вечер ще излизаме и аз исакм да я накарам да се чуства добре да разбере ,че е сичко за мен, но незнам как да го направя..

Момче ненормално
01-05-2007, 14:33
обвинявах я ,защото бях заслепен от безмислената ми ревност..

01-05-2007, 14:36
Ми излизате, държиш се нормално, прави така че да и е забавно да се чувства добре, както правиш по принцип. Щом е с теб явно има нещо в теб което я привлича, покажи й го. И после към края на вечерта или по някое време й кажи: "Напоследък не се държах много добре, извинявай. Обичам те." или нещо такова. Повече от това не знам.
Да й земеш цветя примерно не ми се струва добра идея.

Момче ненормално
01-05-2007, 14:43
Благодаря ви много !
Ще се опитам да я накарам да се забавлява , въпреки че аз несам много забавен човек..дори съм скучен според мен , но нз :(

Allthatshewant
01-05-2007, 15:33
думите са наистина важни но делата ги доказват

едно момче
01-05-2007, 22:32
Хора моля ви дайте ми конкретни съвети как да докажа на моето момиче ,че го обичам адски много..Как да я накарам да се забавлява докато е с мен , да се чувства желана.. :(

леллее
01-05-2007, 23:20
никои ли неможе да помогне и аз се интересувам от сащия въпрос :evil:

Sweetlove1990
01-06-2007, 09:22
Повечето момичета се впечатляват дори от най малките неща неэависимо дали става въпрос эа мил SMS или эа нещо по голямо просто прави повече жестове....спомни си какво е искала от теб но ти все не си намирал време (или желание :evil: ) да го направиш эа нея....наистина би се трогнала от нещо такова.....или пък направи нещо което си правел в началото на връэката ви и на нея и е харесвало но ти с времето си престанал да го правиш....И най-важното спри да я ревнуваш(доколкото раэбрах эаради това се е стигнало до тук) докажи че си осъэнал грешката си и няма да я повториш.Успех :-)

Момче ненормално
01-06-2007, 13:10
Сичко , което е искала съм и го давал . Каквото и желание да е имала винаги съм и го изпалнявал , направил съм сичко за нея, което е поискала , но проблема си е моята ревност и заради нея сега тя не ми вярва ,че я обичам и се чувства гадно ](*,)

HiLaRyYy
01-06-2007, 13:17
vij ko choek..obvinqval si q ... oprekval si q ..sega mojesh da vyrnesh doverieto i ..i da ipokajesh che q obichash .. ako bydesh mil kym neq .. pravish malki jestove....a ako naistina q obichash .. to shte si prolichi bez da i go dokazvash...Edin malyk jest poroden ot istinska obich....! uSpEh! ;)

Момче ненормално
01-06-2007, 13:35
ясно..значи само ще чакам времето да покаже кво ще стане..

:-k Благодаря на всички за помоща!

piska_
01-06-2007, 16:55
Оф вие усти нямате ли :smt013