PDA

View Full Version : kajete kakvo da pravq



vikstoter
01-05-2007, 16:55
taka...1-imam ujasni problemi s maika mi.2-vlubena sam v jenen koeto e lo6o...3-razbrah 4e moq priqtelka krade.4-ne sam glupava ama v u4ili6te ne caftq i kup drugi podobni ne6ta ](*,) ](*,) ](*,) nqkoi moje li da me savetva ne6to ili napravo da si teglq noja

()
01-05-2007, 17:00
Znaesh li ima edin etap v jivota na choveka , kogato se sluchvat tolkova loshi neshta s nego che toi si misli che sveta se srutva varhu nego , v nego etap , edinstvenoto neshto koeto toi trqbva da napravi e da bade silen , vsichko otminava taka e che e izlishno da si teglish nmoja, s maika si shte izlezesh na edna galava , a pr osven da pogovorish s neq i da se opitash da q otkajish ot tova dr nemojesh da napravish , vsichko minava taka che za vsqko zlo idva i dobro :)

kati_0513
01-05-2007, 18:10
Znaesh li ima edin etap v jivota na choveka , kogato se sluchvat tolkova loshi neshta s nego che toi si misli che sveta se srutva varhu nego , v nego etap , edinstvenoto neshto koeto toi trqbva da napravi e da bade silen , vsichko otminava taka e che e izlishno da si teglish nmoja, s maika si shte izlezesh na edna galava , a pr osven da pogovorish s neq i da se opitash da q otkajish ot tova dr nemojesh da napravish , vsichko minava taka che za vsqko zlo idva i dobro :)

Добър савет, съгласна съм, че слез всяко зло идва и добро...
Вдигни високо глава и бъди силна...