PDA

View Full Version : da namerim ob6ta tema s horata ot protivopolojniq pol



01-05-2007, 17:10
predstoi mi sre6ta utre s mom4e s koeto se poznmavame ot nqkolko meseca ot 4ata i sme blizki oba4e se pritenqvam za tova kvo da govora na sre6tata #-o #-o #-o v 4ata e edno a na jivo savsem drygo toi me e vijdal na snimki i az nego i mn me haresa oba4e problema e v tova 4e sam sramejliva i nz kvo da govora ne 4e tva mi e parvata sre6ta s mom4e no sikam da se predstavq dobre oba4e ob6tyvaneto s protivopolojniq pol ponqkoga e predstavqlav problem za men ito dosta golqm #-o #-o :smt010 i e stigalo do moment v koito primerno nqkoe mom4e mi kaje kaji ne6to i az se 4uda ko da kaja za da izlqza ot neydobnata sityaciq :-k ili pyk da govora i da sam sprqla za 1-2 minuti i mom4eta da mi kaje eee ti mn mal4i6 pyk az to4no predi malko sam sprqla da plqmpam prosto nz kvo a govora s mom4etata #-o :-k

koalka
01-05-2007, 17:14
Има моменти, в които просто не можеш да се сетиш какво да кажеш.И аз съм така, но има моменти, в които не можеш да ми затвориш устата например.Щом ви е първа среща не мисля, че ще има проблем.Говорете си за общи неща.Има много такива теми, даже май на тая страница.Пък и няма да си само ти на тая среща, нали и момчето ще говори?

vvs_go
01-05-2007, 19:44
абе нали съм гениален сега ми хрумна нещо носи си на срещата някво яко списание все едно току 6то си го купил/а (за мъже FHM за жени космополитън примерно само) и вкъ6ти предварително си харесва6 няква провокативна 4аст някъв тест или не6то такова веднъж направено това 6те запо4не да дърпа разговора кат перпетум мобиле \:D/

radito
01-05-2007, 20:32
е той разговора сам ше си дойде!....ако пък случайно забиеш по някое време и той ти каже, че много мълчиш кажи му: "абе днеска нещо не ми е на кеф много много" ала бала! :-D

atanakata
01-05-2007, 20:44
абе не знам... аз не съм никак от срамежливите... даже не можеш някой път да ми затвориш устата :mrgreen: ако момчето е като мен... нямаш проблем :wink: разказвай за себе си... но питай и за него... нека не говори само единия, за да не е глупаво... пробвай някакви мъжки теми, покажи че си навътре в нещата :wink: и най важното : винаги взимай отношение и имай мнение.... седи глупаво ако кажеш : " ми се ми е едно" или "не знам, нянам мнение" тфа мисля аз... ако искаш пробвай... надявам се да успееш, при мен работи :wink:

piska_
01-05-2007, 21:25
Има моменти, в които просто не можеш да се сетиш какво да кажеш.И аз съм така, но има моменти, в които не можеш да ми затвориш устата например.Щом ви е първа среща не мисля, че ще има проблем.Говорете си за общи неща.Има много такива теми, даже май на тая страница.Пък и няма да си само ти на тая среща, нали и момчето ще говори?
:wink:

drawers
01-05-2007, 21:38
Представи си, че е от същия пол, хаха, ето защо аз дружа с момчета - вживявам се в ролята на мъж и говоря ли си, говоря с тях :-D Само дето те не ме приемат за момче

Talisman
01-05-2007, 22:48
Normalno e na parva sre6ta da ti e malko nekonfuzno i da nqma kvo da si kajete.. ili ne da nqma prosto da si " glatne6 ezika " :lol: I az uj s1m golqma barborana i ne mlakvam ama edin p1t popadnah v situaciq v , koqto iskah da kaja mn raoti no prosto ne mojeh.. mn qko zabih :mrgreen: oba4e mom4eto be6e razbrano podhvana edna tema i se otpusnah.. normalno e da se pritesnqva6... spox... dori da zabie6 ko golqm pras.. 4ove6ko e vse pak e parva sre6ta a i o6te pove4e 4e se haresvate :-) adi uspeh i spoki4 vsi4ko ste e k :-D

01-06-2007, 08:30
10x na vsi4ki za savetite :D pri momi4etata plqpam postoqnno kogato sme samo 2 6toto moga da zema dumata no kogato sme 3 ne6tata stavat po seriozni i samo mal4a ne moga da zema dumata i primerno varvim 3-te i sme na nqkaf trotoar i nqma nqsto za 3 i az se sam nai otzad :smt005 ne moga da si namera mqsto sred drygite #-o a pri momi4etata postoqnno polqmpao nekvi gluposti no pri momo4etata nqma da im e interesno primerno da govora neska kvi pra6ki si zeh ili nqkva ot na6iq klas s kvo e oblqkana ili kvo e kazala :lol: :lol: :lol:

guns`n`roses{f}
01-06-2007, 08:34
10x na vsi4ki za savetite :D pri momi4etata plqpam postoqnno kogato sme samo 2 6toto moga da zema dumata no kogato sme 3 ne6tata stavat po seriozni i samo mal4a ne moga da zema dumata i primerno varvim 3-te i sme na nqkaf trotoar i nqma nqsto za 3 i az se sam nai otzad :smt005 ne moga da si namera mqsto sred drygite #-o a pri momi4etata postoqnno polqmpao nekvi gluposti no pri momo4etata nqma da im e interesno primerno da govora neska kvi pra6ki si zeh ili nqkva ot na6iq klas s kvo e oblqkana ili kvo e kazala :lol: :lol: :lol:


абе говори квот ти дойде на акъла изобщо не се притеснявай
важното е да говориш нещо :roll:

NyMpHeTaMiNe_f
01-06-2007, 08:44
10x na vsi4ki za savetite :D pri momi4etata plqpam postoqnno kogato sme samo 2 6toto moga da zema dumata no kogato sme 3 ne6tata stavat po seriozni i samo mal4a ne moga da zema dumata i primerno varvim 3-te i sme na nqkaf trotoar i nqma nqsto za 3 i az se sam nai otzad :smt005 ne moga da si namera mqsto sred drygite #-o a pri momi4etata postoqnno polqmpao nekvi gluposti no pri momo4etata nqma da im e interesno primerno da govora neska kvi pra6ki si zeh ili nqkva ot na6iq klas s kvo e oblqkana ili kvo e kazala :lol: :lol: :lol:


абе говори квот ти дойде на акъла изобщо не се притеснявай
важното е да говориш нещо :roll: to4no taka \:D/