PDA

View Full Version : PRO4ETETE!



I_ve7o
01-05-2007, 17:22
tova e istoriq na edin moi poznat....vsi4ko zapo4nalo ot edna cigara posle cigarata se prevyrnala v kytiq...sled tova i pyrviqt masyr..sled tova masyrite stanali ne 2-3 na den a mn pove4e..sled tova zapo4nalo bockane smyrkane..sega tozi 4ovek e v bolnica...ne se znae dali 6te ojivee. predpolagam nikoi ne jelae da stigne do tyk :smt010 :smt010 :smt010 molq vi ne opitvaite marihyani i drygi glyposti prosto ei taka...provalqte si jivota...nqma smisal...za 1 4as ili 1 den kef...se pristrastqva6 posle ne moje6 da spre6...vliza6 v bolnici hap4eta ni66to ne pomaga i nakraq jivota prikliu4va s dylga i my4itelna smyrt...NE ZAPO4VAITE DORI CIGARI...POSLY6AITE RODITELITE SI KOGATO VI KAZVAT 4E VIGARITE VREDQT....TEMATA NE E EBAVKA PROSTO ISKAH DA NALEQ MALKO MOZYK...NA HORATA YPOTREBQVA6TI NARKOTICI...DA VIDQT DOKADE MOJE DA STIGNAT KATO SE PRESTRASTQT...SPRETE NAVREME ;( ;( ;(

benitka
01-05-2007, 17:32
Iskam da te podkrepq v tova tvoe jelanie da naleesh malko razum v glavite na horata , no prosto e mn trudno tova neshto , za sajalenie i az imam takav pr , no toi oshte ne e stignal s bockaneto , vseki den mu govorq da spre a negovata redovna replika e " az ne sam zavisim ", no prosto imam gadnata intuiciq che shte stane neshto mn losho :(

tra^la^la
01-05-2007, 17:36
пфф
като ще пишеш глупости по-добре да ги беше написала на Български!

DeViL`s_Daughter
01-05-2007, 17:36
=D> =D> =D> мога да кажа само едно голямо БРАВО на хора като теб и би било хубаво,ако пове4е хора мислят като теб
П.П. и дано приятелят ти да се оправи [-o<

MauMyHkaTa
01-05-2007, 17:43
=D> =D> =D> мога да кажа само едно голямо БРАВО на хора като теб и би било хубаво,ако пове4е хора мислят като теб
П.П. и дано приятелят ти да се оправи [-o<Подкрепям мнението й. Най-лошото е, че тези хора опитват от всяко следващо нещо, започвайки от цигарите, само с едничката единствена цел - подчиняват се на своето ЛЮБОПИТСТВО! Сигурна съм, че ако ги попитаме защо са започнали, повечето отговори биха били точно такива. Любопитство, интерес... и вижте какво става след това! [-( =;

I_ve7o
01-05-2007, 17:59
Imenno tva lubopitstvo ;( yjs...dano se opravi.....za6toto e mn dobyr 4ovek..sled kato priqtelkata my go zaeba{btw tq e vinovna donqkade za systoqnieto my}toi se vlu6i...sega prosto ne iska da jivee...zatova 6te go kaja pak NE UPOTREBQVAITE NARKOTICI...! ;(;(;(

MauMyHkaTa
01-05-2007, 18:10
Кофти :( , а сега сигурно и нехае за него... Дано наистина всичко се оправи! Ако имате възможност ходете с приятели и му говорете само положителни неща, главата му трябва да се изчисти от подобни помисли че не щял да живее и така нататък! В такъв момент всеки би си го мислил, но вие сте хората - неговите приялети, които трябва да го промените да не мисли така!!! И когато дай Боже всичко се оправи - също! Помогнете му да се отърси от това негативно настроение!!! Стискам палци!!! [-o<

I_ve7o
01-05-2007, 18:36
emi ne problema e 4e i ot govorene nqma smisal...toi prosto stoi i ne pravi ni6to ne qde ne spi..prosto ni6to.. ;( i tova o6te pove4e me my4i za6toto ako toi ne si pomogne nqma kak nie da my pomognem ;(....

I_ve7o
01-05-2007, 18:39
Whisskas mislq 4e tva koeto sam go napisala ne e bezmisleno i e vse pak pomisleno..i ako razbere6 na kolko sam godini moje da se o4ydi6 kolko dobre razsyjdavam za vyzrasta si.... i bez kritiki...radvai se 4e nqma6 takiva priqteli ;(

IlLuSi0nS`
01-05-2007, 19:06
аааа стига вече!!!! спрете да се месите в живота на хората!!! ще правя кфот си искам!!!! и кфо?! мислиш че като кажеш тая салзлива история ще ме накараш да спра да пуша ли?! еми сори че щи го кажа ама не всички стигат до помпата.. просто тоя твой фр е нямал воля и затфа.. има мн хора дето си пофим най-мирно и кротко.. айде сега моралистите пак ще си отворят устата.. мн важно.. ае живейте си във вашия свят по вашите си критерии.. аз ще живея в моя свят по мойте разбирания и сичко е ок.. :mrgreen:

01-05-2007, 19:26
Марихуаната съществува от поне 200 000 години, 4овекът- най-много от 100 000.
На вси4ки "Анти"-та и " Просто Кажи Не"-та мога най-отговотрно да им заявя-
ПРИРОДАТА НЕ ПРАВИ ГРЕШКИ, грешки правят хората, които пишат глупави закони, разли4ни от природните.

Трева ще има и след нас.
Амин!

skate-more
01-05-2007, 20:44
ТРЕВАТА НЕ ПРИСТРАСТЯВА БЕ !!!!!!

[Lucifer]
01-05-2007, 21:16
пфф
като ще пишеш глупости по-добре да ги беше написала на Български!
все тая е ! само дето глупостите ти ги пишеш!
и аз съм много против и тая история не е една :) ама кво да се прави секви ги има! бе изобщо не е тва начина да ти е яко, поне според мен! сички наркомани да си поръчват надгробните плочи и тва е! а тия дето пък са за наркоманията просто ми се иска сичките да са легнали вече на 3 метра надолу! истината е че той проблем ще го има и кат каза някой трева ще има и след нас но пак ще стои като проблем.......

tra^la^la
01-06-2007, 07:08
]
пфф
като ще пишеш глупости по-добре да ги беше написала на Български!
все тая е ! само дето глупостите ти ги пишеш!

защо ги пиша аз ?

sexY_mackA90
01-06-2007, 12:59
аааа стига вече!!!! спрете да се месите в живота на хората!!! ще правя кфот си искам!!!! и кфо?! мислиш че като кажеш тая салзлива история ще ме накараш да спра да пуша ли?! еми сори че щи го кажа ама не всички стигат до помпата.. просто тоя твой фр е нямал воля и затфа.. има мн хора дето си пофим най-мирно и кротко.. айде сега моралистите пак ще си отворят устата.. мн важно.. ае живейте си във вашия свят по вашите си критерии.. аз ще живея в моя свят по мойте разбирания и сичко е ок.. :mrgreen:

Съглсна съм с теб!!! =D>

Undying
01-06-2007, 18:34
Браво за хубавата тема,и дано приятеля ти се оправи и успееш и на него да налееш малко мозък.

IdiOtKa
01-07-2007, 07:19
аааа стига вече!!!! спрете да се месите в живота на хората!!! ще правя кфот си искам!!!! и кфо?! мислиш че като кажеш тая салзлива история ще ме накараш да спра да пуша ли?! еми сори че щи го кажа ама не всички стигат до помпата.. просто тоя твой фр е нямал воля и затфа.. има мн хора дето си пофим най-мирно и кротко.. айде сега моралистите пак ще си отворят устата.. мн важно.. ае живейте си във вашия свят по вашите си критерии.. аз ще живея в моя свят по мойте разбирания и сичко е ок.. :mrgreen:

Съглсна съм с теб!!! =D>

и аз съм с вас .... !!!

KiLLeR_InSTiNkT
01-07-2007, 10:39
Не виждам нищо лошо да пушиш трева - защото от нея не можеш да се пристрастиш. Има и такива хора, които се друсат с мярка... Най-важното е да знаеш до къде можеш да стигнеш и да не преминаваш границата. Всеки сам решава за себе си и ако някой си е наумил нещо - ти не можеш да му попречиш. Това е! Не всички, които друсат ще стигнат до болницата, защото си знаят мярката...
Дано приятелят ти се оправи!

sWeEt_SeEd
01-08-2007, 17:47
Виж сега-съжалявам за приятелят ти и това което казваш найстина е тъжно, обаче не се опитваи да пропагандираш лозунги от типа'Марихуаната-входна врата' и тн.Закачането зависи от волята на човека,не от това дали пучи цигари,коз,пие алкохол и тн.По същата логика мога да кажа че каро ядеш картофки ти се допива бира,после минаваш на водка,ставаш алкохолик и накрая умираш от рак на черния дроб...ама е виновен алкохола нали..не картофките :lol: