PDA

View Full Version : какво да направя



daite savet
01-05-2007, 17:59
така харесвам едно моми4е което в интерес на истината е и от моя клас аз сам на 15 години саответно и тя е на толкова аз я харесвам от близо 4 месеца и имам 4уството 4е и ве4е сам се влубил в нея са6тото така искам да правим и сеь тя е мн красива оба4е имам 4уството 4е не ме зема на сериозно в смисал 4е не обра6та внимание да се зарибяжа с някои от класа а с по големи kajete какво да направя за да станем gadjeta и скоро за6тото я оби4ам наистина много много много и забравих да каа 4е ми е ком6иика

malkata_
01-05-2007, 18:06
ей пич бих ти казала да идеш при нея и да си и кажеш всичко,но не е точно така....по-добре първо да се позближиш с нея...започни с няколко малки разговора за общи неща...или пък нещо свързано с нея,ама не бъди нахален...бавно,но сигурно....просто навлезни в живвота и,но не бързай много...и после можеш да си и признаеш чувствата.... :mrgreen: не че ти помогнах кой знае колко,ама.... :lol: :roll:

vvs_go
01-05-2007, 19:47
imah sy6tiq problem ne namerih re6enie prosto re6ih 4e momi4eto e razvaleno prosto tva sa nqkvi systareni gospojici koito se dyrjat kato 30 godi6ni ot4aqni syprugi a ne edni razgoneni sladki i bezgrijni teenagerki. Takiva momi4eta se dvijat s graciq tejkarstvat vylnuvat se ot 4ujdoto mnenie naistina mnogo nikoga nqma da napravqt nqkoq ligotiq prosto ei taka za6toto sme mladi i iskame da pokajem 4e sme razli4ni. Povry6ta mi se ot takiva momi4eta naistina mnogo mi se draifa za6toto s tqh nqma trypka nezn dali 6te me razbere6 no opitai se ako si tolkova svesten kolkoto mi izglejda6 povqrvai mi ne si zaslujava stradanieto mainata im i tva Syjalqvam ako te obezkurajih mnoo syjalqvam no trqq6e da napi6a tozi post vednyj zavinagi i da im eba maikite na te kurvetini

even_in_death
01-05-2007, 20:13
Оф не се отчайвай пич....и аз съм колкото теб и ми се случи едно момче от моя клас да ме харесва ама аз тичам по по-големи от мен и честно казано ако една фр не ми беше казала че тфа момче ме харесва нямаше и да разбера щото той с нищо не ми го беше показал.... така че по някакъв начин и го кажи :) аи и късмет :)

01-05-2007, 20:58
ок 6те и кааа 4е я харецвам или оби4ам вие каете кое е по правилно и как то4но да го напрая описано вси4ко то4но и ясно мн 6те се радвам ако някои мии го напи6е то4но и ясно

malkata_
01-05-2007, 21:11
ок 6те и кааа 4е я харецвам или оби4ам вие каете кое е по правилно и как то4но да го напрая описано вси4ко то4но и ясно мн 6те се радвам ако някои мии го напи6е то4но и ясно

виж сега не ти трябва написан сценарий на това какво да направиш и какво да кажеш...просто отиваш при нея и подхващаш някакъв разговор...но време на това и казваш че искаш да и кажеш нещо важно,но гледай да сте сами да не ти попречи някой...казваш и харесвам те...незнам те какво изпитваш,но много ще се радвам да излезеш с мен...поне да опитаме!!!....ако каже добре оттук нататък си знаеш,ако каже не...такъв ти бил късмета...но в никакъв случай не е изтърсвай обичам те или харесвам те на момента...първо поговори с нея...ае успех!!! :mrgreen:

even_in_death
01-05-2007, 21:46
ок 6те и кааа 4е я харецвам или оби4ам вие каете кое е по правилно и как то4но да го напрая описано вси4ко то4но и ясно мн 6те се радвам ако някои мии го напи6е то4но и ясно

виж сега не ти трябва написан сценарий на това какво да направиш и какво да кажеш...просто отиваш при нея и подхващаш някакъв разговор...но време на това и казваш че искаш да и кажеш нещо важно,но гледай да сте сами да не ти попречи някой...казваш и харесвам те...незнам те какво изпитваш,но много ще се радвам да излезеш с мен...поне да опитаме!!!....ако каже добре оттук нататък си знаеш,ако каже не...такъв ти бил късмета...но в никакъв случай не е изтърсвай обичам те или харесвам те на момента...първо поговори с нея...ае успех!!! :mrgreen:

Добре казано... и наистина може да си спестиш думите "Обичм те" щото може и да не отвърне на чувствата ти и после ще ти е адски гадно.... кажи и че от известно време тя ти праи голямо впечатление и че преедпочиташ да си и го кажеш отколкото да криеш чувствата си

LGPz
01-05-2007, 21:51
Повечето курветинки бягат при "големите батковци" да ги праскат!!!
Според мене нямаш големи шансове... :smt017

iiirish
01-05-2007, 22:24
нищо не губиш ако по някакъв начин й покажеш, че я харесваш или поне й загатнеш чувствата си чрез своето поведение. опитай се да флиртуваш с нея, но избягвай училищната обстановка. ти каза, че сте комшии - значи можете да се прибирате заедно след училище ;) тогава и двамата ще сте по-отпуснати и може би нещата ще вземат друга насока :roll:

Talisman
01-05-2007, 22:37
са6тото така искам да правим и сеь

E tova 4e iska6 da pravi6 sex s neq moje da i go spesti6 ;-) Ina4e nqma lo6o da i kaje6 kakvo 4uvsta6 :-)

koalka
01-06-2007, 07:04
Покажи й, че я харесваш.Флиртувай с нея и дано се сети, че имаш чувства.

pampers
01-06-2007, 07:59
а бе я е целуни ей така без да у4аква..знае6 ли колко добре 6те разбере какви са ти 4увствата :lol: