PDA

View Full Version : незнам какво да правя!помогнете



близалката
01-05-2007, 18:44
значи нещата седят така.ходя с едно момче някъде от 3 седмици,ама проблема е там че той ми казва че мнооо ме харесва ама колкото и да иска неможе да се влюби.това чуство никога не го е чуствал(на 16 е)и незнае дали ще може(имал е мнооо приятелки преди мене)та въпроса ми е как да го предразполжа така че да проима някакви чуства.а и аз съм на 16

iiirish
01-05-2007, 18:46
не можеш да накараш някой насила да се влюби в теб, нито пък той може да си го наложи! чувствата просто идват независимо от нашата нагласа, друг път ги няма колкото и да ги искаме ;)
така че откажи се от тази идея, защото е невъзможно

HiLaRyYy
01-05-2007, 18:49
vij mila...tova ne zavisi ot tebe...nito ot nego kogato toi sreshtne choveka shte se vlubi...dano ti si choveka

Bacard1
01-05-2007, 19:20
значи нещата седят така.ходя с едно момче някъде от 3 седмици,ама проблема е там че той ми казва че мнооо ме харесва ама колкото и да иска неможе да се влюби.това чуство никога не го е чуствал(на 16 е)и незнае дали ще може(имал е мнооо приятелки преди мене)та въпроса ми е как да го предразполжа така че да проима някакви чуства.а и аз съм на 16

ми ко да ти кажа
1.човек може да се влюби и на 60 години когато му е писано
2.ти ако искаш си тругни с нея пак в последствие може да се вюби в теб....
тва е моито мнение аз така бих направил поне ще ми е хъбаво..... :lol:

koalka
01-05-2007, 19:23
При влюбването няма предразполагане.Той, ако се влюби, ще се влюби заради самата теб.Не насилвай нещата.Ако стане, стане, ако не-не.Просто се радвайте един на друг и бъдете щастливи и може да си дойе от само себе си.Бъди благодарна, че е искрен и не те лъже, че е влюбен-това е по-лошо.

vvs_go
01-05-2007, 19:50
ami da ti kaja qvno toq ne znai izob6to ko mu se vyrti v glavata syvet=> my4i se da izglejda6 dobre fyrlqi mu pogledi bydi vsi4ko koeto edin myj iska edna myl4aliva NEnahalna gotina i otvorena macka ako ima6 kysmet 6te osyznae 4e e vluben ako ne 6te usyznae 4e trqq kysate 8-[